اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک آیفون 3G در فریمور 4.1 با Redsn0w 0.9.6 [ نسخه ویندوز ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amir نمایش پست ها
    سلام من وقتی تو ردسنو فرم ور رو میدم گزینه next فعال نمیشه کسی میتونه راهنمائی کنه؟
    نوشته اصلی توسط amirm84 نمایش پست ها
    منم همین مشکل رو دارم متاسفانه ، من از صفحه اول همین سایت فرم ور رو دانلود کردم و نصب کردم و آپدیت شد به 4.1 اما وقتی redsnow رو باز میکنم و همون فرم ور رو وارد میکنم به من ارور unable to recognize specified ipsw رو میده ... من الان باید چیکار کنم ؟ خواهشا کمک کنید چون شدیدا به جیلبرک نیاز دارم . ممنون

البته من دارم گوشی یکی از دوستانم که 3جی هست رو جیل میکنم !
    نوشته اصلی توسط amirm84 نمایش پست ها
    دوستان کسی نیست کمک کنه لطفا ؟!
    مشکل از فایل فریمور هست یا ورژن برنامه !

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

ببخشید یه سوال که کسی نپرسیده :
      من یه گوشی اومده دستم 3g lock 16 gb که الان 3.1.2 روش نصبه صاحبش از سرعت بسیار کمش مینالید این گوشی با redsnow جیل شده چون رو emergency call گیر میکرد نتونسته از روش دیگه ایی جیل کنه ( در ضمن سیم کارت اکتیو هم نداره ) حالا خواهشا امید جان اگر میشه یه راهی به ما بگین :
      اول اینکه واقعا سرعت پایین و چند بار هم restore کردم جواب نداده راه دیگه ایی برای جیل هست در 3.1.2 واسه این گوشی که سرعت اینقدر پایین نیاد ؟؟؟
      دوم اگر گوشی رو به 4.01 ببرم و با redsnow جیل کنم و با ultrasnow آنلاک سرعت بهتر نخواهد شد ( home wall و multi نباشه )
      سوم اگر در 4.01 اول با redsnow جیل کنم بعد که گوشی بالا اومد و سافاری داشتم برم با سایت jailbreakme دوباره جیل کنم چون مثل اینکه به روش jailbreakme سرعت کند نمیشه ( اول با redsnow چون گوشی رو emergency call گیر میکنه )
      چهار اینکه میگن تو 4.0.1 وقتی با ultrasnow آنلاک میکنی آنتن خیلی خراب میشه بگیر نگیر داره فول نشون ولی آنتن نمیده این واقعیت داره یا نه؟
      در ضمن این هم بگم قدیم در فریم ور 3 یا قبل تر این گوشی خیلی روون بود و اصلا گیر نمیکرد
      ببخشید وقتتون رو گرفتم از مدیریت بخش درخواست میکنم اگر زحمتی نیست یه راهی به ما پیشنهاد کنین

نظر

نوشته اصلی توسط kavehnazanin نمایش پست ها
        ببخشید یه سوال که کسی نپرسیده :
        من یه گوشی اومده دستم 3g lock 16 gb که الان 3.1.2 روش نصبه صاحبش از سرعت بسیار کمش مینالید این گوشی با redsnow جیل شده چون رو emergency call گیر میکرد نتونسته از روش دیگه ایی جیل کنه ( در ضمن سیم کارت اکتیو هم نداره ) حالا خواهشا امید جان اگر میشه یه راهی به ما بگین :
        اول اینکه واقعا سرعت پایین و چند بار هم restore کردم جواب نداده راه دیگه ایی برای جیل هست در 3.1.2 واسه این گوشی که سرعت اینقدر پایین نیاد ؟؟؟
        دوم اگر گوشی رو به 4.01 ببرم و با redsnow جیل کنم و با ultrasnow آنلاک سرعت بهتر نخواهد شد ( home wall و multi نباشه )
        سوم اگر در 4.01 اول با redsnow جیل کنم بعد که گوشی بالا اومد و سافاری داشتم برم با سایت jailbreakme دوباره جیل کنم چون مثل اینکه به روش jailbreakme سرعت کند نمیشه ( اول با redsnow چون گوشی رو emergency call گیر میکنه )
        چهار اینکه میگن تو 4.0.1 وقتی با ultrasnow آنلاک میکنی آنتن خیلی خراب میشه بگیر نگیر داره فول نشون ولی آنتن نمیده این واقعیت داره یا نه؟
        در ضمن این هم بگم قدیم در فریم ور 3 یا قبل تر این گوشی خیلی روون بود و اصلا گیر نمیکرد
        ببخشید وقتتون رو گرفتم از مدیریت بخش درخواست میکنم اگر زحمتی نیست یه راهی به ما پیشنهاد کنین
        سرعت 3G رو 3.1.2 که با redsn0w جیلبریک شده باشه در ایده آل ترین حالت ممکن قرار داره !
        من خودم 3G دارم و همه شرایط رو تست کردم
        شما رو همون 3.1.2 باید جیلبریک و اکتیو کنید و بعد آنلاک کنید
        و ترجیحا به 4.01 نرید

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

سلام
          من امروز 4.1 رو روی 3G نصب کردم! امااااbaseband من 05.14.02 شده!!
          حالا با چی می تونم آنلاک کنم؟؟؟ اصلاً می شه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hossein.tafagho نمایش پست ها
            سلام
            من امروز 4.1 رو روی 3g نصب کردم! امااااbaseband من 05.14.02 شده!!
            حالا با چی می تونم آنلاک کنم؟؟؟ اصلاً می شه؟؟
            فعلا امکان آنلاک وجود نداره

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

چی میگین؟؟؟
              حالا چی کار می شه کرد؟؟
              downgrade ؟؟؟
              چه جوری؟؟؟
              یه کاری باید بشه کرد!
              کی این مشکل حل میشه!

نظر

چی میگین؟؟؟
                حالا چی کار می شه کرد؟؟
                downgrade ؟؟؟
                چه جوری؟؟؟
                یه کاری باید بشه کرد!
                کی این مشکل حل میشه!
                سلام دوست عزیز...

متاسفانه راهی وجود نداره.... حدود یکی دو هفته باید صبر پیشه کنید تا آنلاک بیس بند جدید ارائه بشه....

یا حق

نظر

چی میگین؟؟؟
                  حالا چی کار می شه کرد؟؟
                  downgrade ؟؟؟
                  چه جوری؟؟؟
                  یه کاری باید بشه کرد!
                  کی این مشکل حل میشه!
                  اگه راهی واسه حل این مشکل بود حتما بهش اشاره می کردم دوست عزیزم
                  متاسفانه واسه این بیس بند آنلاک وجود نداره و باید منتظر باشید ببینید هکر ها چی کار می کنن...

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

یک دو هفته حالا چیزی نیست! یی 2g قدیمی دارم اونو راه می ندازم!
                    فقط دیرتر نشه! اصلاً بیاد!!!
                    توکل!

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein.tafagho نمایش پست ها
                      یک دو هفته حالا چیزی نیست! یی 2g قدیمی دارم اونو راه می ندازم!
                      فقط دیرتر نشه! اصلاً بیاد!!!
                      توکل! :d
                      هنوز هیچی معلوم نیست و نمیشه زمانی واسش تایین کرد ...
                      فقط میتونید منتظر باشید !

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط مرجانه نمایش پست ها
                        سرعت در 4.1 خیلی خیلی بهتر از 4 هستش اما هنگام جیلبریک به غیر از Install Cydia تیک همه گزینه هارو بردارید چون سرعت رو به شدت کاهش میدن.

از دوستان كسي اين مطلب بالا رو تائيد مي كنه كه در صورت تيك خوردن گزينه ها سرعت به شدت كاهش پيدا مي كند؟!

چون من JB كردم اما الان پشيمونم كه اي كاش تيك Enable Multitasking / Enable Homescreen wallpaper را هم زده بودم.

نظر

• نوشته اصلی توسط dr.fox نمایش پست ها
                          از دوستان كسي اين مطلب بالا رو تائيد مي كنه كه در صورت تيك خوردن گزينه ها سرعت به شدت كاهش پيدا مي كند؟!

چون من jb كردم اما الان پشيمونم كه اي كاش تيك enable multitasking / enable homescreen wallpaper را هم زده بودم.

سرعت که افت پیدا میکنه که هیچی!! کلا آیفون میترکه:d اصلا نمیتونی بیای داخل منو.. چه برسه برنامه باز کنید.... ولی خدایش توی فریم ور 4.1 خیلی سرعت زیاد شده..

نظر

• سلام
                            برادران خواهران عزیز :دی من میخوام برم 4.1 الانم 3.1.2 هستم گوشیم هم 3g unlock هست
                            کاستوم ماستوم هم نمیخوام که کسی توش دست برده باشه
                            واسه اولین بار میخوام همین اصلی خود اپلو بگیرم
                            از همین پست اول دانلود کنم جدید ترین نسخست؟
                            بعد ظاهرا میگن نیازی نیست که جیلبریک کنم و اینا و خودش چون توی این ورژنم جیلبریک کردم اونجا نمیخواد:دی درسته یا بازم ار همین پست اول باید جیلبریک هم بکنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_jam2 نمایش پست ها
                              سلام
                              برادران خواهران عزیز :دی من میخوام برم 4.1 الانم 3.1.2 هستم گوشیم هم 3g unlock هست
                              کاستوم ماستوم هم نمیخوام که کسی توش دست برده باشه
                              واسه اولین بار میخوام همین اصلی خود اپلو بگیرم
                              از همین پست اول دانلود کنم جدید ترین نسخست؟
                              بعد ظاهرا میگن نیازی نیست که جیلبریک کنم و اینا و خودش چون توی این ورژنم جیلبریک کردم اونجا نمیخواد:دی درسته یا بازم ار همین پست اول باید جیلبریک هم بکنم؟
                              بعد از هر بار رستور باید جیلبریک کنید,مگه اینکه با کاستوم رستور کرده باشید !
                              با فریمور اصلی رستور کنید و با همون ورژن از redsn0w جیلبریک کنید.
                              من جیلبریک کردم باهاش و اصلا مشکلی نداشته
                              البته نسخه جدیدش هم امروز ریلیز شده اما هنوز کسی تست نکرده

Power of Creation
                              www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
                                بعد از هر بار رستور باید جیلبریک کنید,مگه اینکه با کاستوم رستور کرده باشید !
                                با فریمور اصلی رستور کنید و با همون ورژن از redsn0w جیلبریک کنید.
                                من جیلبریک کردم باهاش و اصلا مشکلی نداشته
                                البته نسخه جدیدش هم امروز ریلیز شده اما هنوز کسی تست نکرده
                                نسخه جدید چی جدید اومده؟ (redsn0w?)
                                اگه جیلبریک نسخه جدید بیاد مگه فرقی داره با کدوم جیلبریک کنی وقتی همینی که داری میگی خوب کار میکنه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X