اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک و آنلاک آیفون 3G در فرم ور 4.0.2 با Redsnow

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خوب روزبه جان لینک دانلود 4.0 هم بزار

نظر

نوشته اصلی توسط dano1 نمایش پست ها
      یه سوال : یعنی هم باید فرمور 4 رو دانلود کنیم و هم 4.0.2 ؟
      واسه 3g که این کارا لازم نیست...
      عزیز میدونم چند روزه مشکل داری و هنوز حل نشده,یه بار دقیق میگی مشکلت چیه ؟ و میخوای چی کار کنی؟؟

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

من یه آیفون 3g لاک دارم از اول 2.2 روش نصب بود و اون زمان با توربوسیم آنلاک کردم هیچ مشکلی نداشتم تا اینکه چند وقت پیش خیلی کند شده بود اومدم به 4 آپگرید کنم که دیدم بچه ها میگن خیلی کند شده برا همین به 3.1.3 آپگرید کردم . الان رو صفحه emergency calls مونده الان هیچ کاری نمیتونم بکنم
        بچه ها گفتن باید اکتیو کنم .که من سیم کارت اکتیویتور ندارم
        حالا یه هفته هست از بچه ها کمک میخوام که هیچکی جواب درست حسابی نمیده

نظر

چی شد امید ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط dano1 نمایش پست ها
            من یه آیفون 3g لاک دارم از اول 2.2 روش نصب بود و اون زمان با توربوسیم آنلاک کردم هیچ مشکلی نداشتم تا اینکه چند وقت پیش خیلی کند شده بود اومدم به 4 آپگرید کنم که دیدم بچه ها میگن خیلی کند شده برا همین به 3.1.3 آپگرید کردم . الان رو صفحه emergency calls مونده الان هیچ کاری نمیتونم بکنم
            بچه ها گفتن باید اکتیو کنم .که من سیم کارت اکتیویتور ندارم
            حالا یه هفته هست از بچه ها کمک میخوام که هیچکی جواب درست حسابی نمیده
            شما واسه انلاک کردن باید ultrasn0w رو نصب کنید،پس باید سیدیا رو اول نصب کنی شما با redsn0w جیلبریک کن تا به منو دسترسی داشته باشی,بعد آنلاک کن
            ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 11-09-2010, 01:09 AM

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

دوستان من آيفون 3 جي 16 گيگ لاك ورژن 4.0.1 رو بخوام به ورژن 4.0.2 آپ كنم آيا به راحتي آنلاك و جيلبريك ميشه؟؟؟ يا مشكلي پيش مياد؟؟؟!!! بنظرتون اين كارو انجام بدم يا نه!!!؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط moderator نمایش پست ها
                دوستان من آيفون 3 جي 16 گيگ لاك ورژن 4.0.1 رو بخوام به ورژن 4.0.2 آپ كنم آيا به راحتي آنلاك و جيلبريك ميشه؟؟؟ يا مشكلي پيش مياد؟؟؟!!! بنظرتون اين كارو انجام بدم يا نه!!!؟؟؟؟
                اگه sim activator داری نه مشکلی پیش نمیاد.اما چرا میخوای بری 4.0.2 روی 4.0.2 دیگه انلاک نمیتونی بکنی

نظر

آيفونم هنگ كرده ميخوام ريستور كنم ديدم ورژن جديد هست گفتم به اين ورژن آپ كنم... پس نميشه... اخه تو پست اوّل نوشته ميشه...!!! جريان چيه بالاخره ميشه يا مشكلي پيش مياد؟؟؟

نظر

میشه دوست عزیز 3g میشه من حواسم به مدل گوشی نبود شرمنده

نظر

• نوشته اصلی توسط moderator نمایش پست ها
                      مشکلی نیست,طبق آموزش برو جلو ...
                      با redsn0w جیلبریک کن و بعد ultrasn0w رو واسه انلاک کردن از سیدیا نصب کن
                      ضمنا 4.02 با 4.01 هیچ تفاوتی نداره !

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

• پس هيچ تفاوتي نداره با همون 4.0.1 ريستور كنم... راستي من قبلاً*ورژن 3.1.2 رو آيفون 3 جيم بود خيلي راضي بود نه هنك ميكرد نه سرعتشم كم بودك... ولي از وقتي به ورژن 4 و 4.0.1 اومدم آيفونم هنگ ميكنه و سرعت كم شده... wllpaper ,multitasking هم كه فعال نكردم اصلاً... آيا راهي هست كه بشه دوباره برگردم به 3.1.2...؟؟؟

نظر

پس هيچ تفاوتي نداره با همون 4.0.1 ريستور كنم... راستي من قبلاً*ورژن 3.1.2 رو آيفون 3 جيم بود خيلي راضي بود نه هنك ميكرد نه سرعتشم كم بودك... ولي از وقتي به ورژن 4 و 4.0.1 اومدم آيفونم هنگ ميكنه و سرعت كم شده... Wllpaper ,multitasking هم كه فعال نكردم اصلاً... آيا راهي هست كه بشه دوباره برگردم به 3.1.2...؟؟؟
                          آره خوب برگرد
                          3g محدودیت رستور نداره,به 3.1.2 رستور کن
                          احتمالا ارور 1015 میده و میره تو ریکاوری که باید با یه برنامه از این حالت خارجش کنی,مشکلی نیست

Power of Creation
                          www.i-Phone.ir

نظر

• جداً بر ميگرده تورو خدا؟؟؟ اگه تو حالت ريكاوري گير كنه چطوري ميتونم اين مشكل رو حلّ كنم؟؟؟ الان برگردم مشكلي پيش نياد؟؟؟ آيفونم خراب نشه يه موقعي؟؟؟!!!

نظر

جداً بر ميگرده تورو خدا؟؟؟ اگه تو حالت ريكاوري گير كنه چطوري ميتونم اين مشكل رو حلّ كنم؟؟؟ الان برگردم مشكلي پيش نياد؟؟؟ آيفونم خراب نشه يه موقعي؟؟؟!!!
                              نه واسه چی خراب بشه ؟!
                              من روزی 100 بار بین فریمور ها میرم و میام با 3G
                              با برنامه هایی مثل iReb , iRecboot , iRecfo , Blackra1n و ... میتونی گوشی رو از این حالت خارج کنی

Power of Creation
                              www.i-Phone.ir

نظر

• ايول دستت درد نكنه خيلي آقائي خوشحالم كردي ديگه كلافه شده بود... واقعاً ممنونم دوست گلم, راستي الان ورژن 3.1.2 رو با چي ميتونم به خوبي آنلاك و جيل كنم؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X