اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 3g در فرم ور 3.1.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آقا لطفا یکی یه جواب درست بده هر کی یه کلمه جواب می ده و اون هم درست نیست.

من آیفون 3g لاک دارم به 3.1.3 بردم و الان رو emeregensi call مونده با چی می شه آنلاکش کنم؟

نظر

بهترین راه اینه که شما custom firmware استفاده کنید.
      یا میشه با redsn0w جیلبریک و با ultrasn0w آنلاک کنید.

نظر

با سلام من گوشیم 3G لاک هستش ...

با redsn0w کخ جیلبریکش می کنم اخر کار Finish می ده اما گوشی روی صفحه سیاه می ماند و بعد هم که از کابل می گشم و خاموش روشن می کنم هیچ اتفاقی نیم افتد .................

نظر

نوشته اصلی توسط mr_err00r نمایش پست ها
          با سلام من گوشیم 3G لاک هستش ...

با redsn0w کخ جیلبریکش می کنم اخر کار Finish می ده اما گوشی روی صفحه سیاه می ماند و بعد هم که از کابل می گشم و خاموش روشن می کنم هیچ اتفاقی نیم افتد .................
          باید Redsn0w 0.9.4 جیلبرک کنی

نظر

گویا مشکل از ویندوز بود ....

با ویندوز دیگری تست کردم بخوبی اکتیو و جیلبریک شد ....

با تشکر از دوستان گرامی ........

نظر

دوستان با این برنامه میشه آیفون 3g را روی 3.1.3 بوت رام قدیمی(mb) بدون هیچ دردسر جیلبریک کرد یا نه آخه یجا میگه آره یجا میگه نمیشه لطفا بدون ابهام بگید (بعد با جیلبریک کردن با این برنامه photos درست کار میکنه یا نه آخه مال من آیپادم دیگه اسکرین شات یا عکس های سیو شده رو نشون نمیداد) - بعد استفاده از سایت (جیلبریک می) رو توصیه میکنید برای این دستگاه یا نه لطفا درست توضیح بدین آخه من می خوام دستگاه دوستمو دانگرید کنم 3.1.3 خراب کنم خیلی ضایع است . بعد بدون shsh میشه آیفون 3g رو دانگرید کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                دوستان با این برنامه میشه آیفون 3g را روی 3.1.3 بوت رام قدیمی(mb) بدون هیچ دردسر جیلبریک کرد یا نه آخه یجا میگه آره یجا میگه نمیشه لطفا بدون ابهام بگید (بعد با جیلبریک کردن با این برنامه photos درست کار میکنه یا نه آخه مال من آیپادم دیگه اسکرین شات یا عکس های سیو شده رو نشون نمیداد) - بعد استفاده از سایت (جیلبریک می) رو توصیه میکنید برای این دستگاه یا نه لطفا درست توضیح بدین آخه من می خوام دستگاه دوستمو دانگرید کنم 3.1.3 خراب کنم خیلی ضایع است . بعد بدون shsh میشه آیفون 3g رو دانگرید کرد.
                3G نیازی به shsh نداره ..

• hosts رو ادیت کنید .
                • به 3.1.3 رستور کنید .
                • ارور 1015 که داد با tinyumbrella از ریکاوری خارج کنید .
                • با redsn0w 9.4 جیلبریک کنید ( باید 3.1.2 رو به برنامه بدید )

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

دوستان 3g قدیمی رو 4.0 خیلی سرعت داغونه برم به 4.1 درست میشه یا ببرم 3.1.3 یا 3.1.2 بعد اگه بارداسنو جیلش کنم سرعتش نصبت به اسپریت یا بلکرین کم تر میشه یا نه بعد کدوم برنامه به غیر از رداسنو برای کدوم ورژن بهتره با توجه به این که دستگاه انلاک و بوترام قدیمی هستش.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                    دوستان 3g قدیمی رو 4.0 خیلی سرعت داغونه برم به 4.1 درست میشه یا ببرم 3.1.3 یا 3.1.2 بعد اگه بارداسنو جیلش کنم سرعتش نصبت به اسپریت یا بلکرین کم تر میشه یا نه بعد کدوم برنامه به غیر از رداسنو برای کدوم ورژن بهتره با توجه به این که دستگاه انلاک و بوترام قدیمی هستش.
                    بهترین گزینه برای 3g ورزن 3.1.2 و 3.1.3 هست . در 4.1 سرعت بهتر از 4 است ولی 3.1.3 و 3.1.2 خیلی بهتره برای 3G
                    ویرایش توسط iHamid : https://i-phone.ir/forums/member/9597-ihamid در ساعت 11-03-2011, 04:08 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ihamid نمایش پست ها
                      بهترین گزینه برای 3g ورزن 3.1.2 و 3.1.3 هست . در 4.1 سرعت بهتر از 4 است ولی 3.1.3 و 3.1.2 خیلی بهتره برای 3g
                      چرا اینقد مبهم میگید من سوال در باره جیلبریک میپرسم و این که از بین 3.13 و 3.1.2 کدوم بهتره و جیلبریکش بیدردسر تره؟؟!

نظر

• ایده آل ترین حالت واسه 3G همون 3.1.2 هست
                        اما رو 4.1 هم من مشکلی باهاش نداشتم و خیلی بهتر از 4.0 هست
                        رو هر فریموری باشید 3G با redsn0w جیلبریک میشه و مشکلی نداره

Power of Creation
                        www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                          چرا اینقد مبهم میگید من سوال در باره جیلبریک میپرسم و این که از بین 3.13 و 3.1.2 کدوم بهتره و جیلبریکش بیدردسر تره؟؟!
                          من 3.1.3 رپ توصیه می کنم و بعدش با sprit جیلبریک کنید.

نظر

• من گوشیم 3 جی و آنلاک هست و از 4.2.1 به 3.1.3 اومدم.الان گوشیم بالا اومده و انتن دارم ولی وقتی برای جیلبرک spirit رو اجرا میکنم دکمه جیلبرک غیر فعال هست در حالیکه گوشی روشنه و کابل هم وصله.redsnow رو هم اجرا میکنم و فایل 3.1.3 رو بهش معرفی میکنم اررور میده.
                            گوشیم همه چیش درسته و فقط جیل نشده.

لطفا بنده رو راهنمایی کنید.

با تشکر

نظر

• سلام
                              من 3g دارم. از 3.0 به 3.1.3 ریستور کردم. بعدم با Redsn0w 9.4 جیلبرک. همۀ مراحل جیل رو رو گوشی انجام میده. وقتی ریبوت میکنه رو آرم اپل گیر میکنه. بعد یه مدت صفحه سفید میشه دوباره آرم اپل میاد گیر میکنه.
                              دوبار ریستور کردم همین داستان بود.
                              چه جوری حلش کنم؟

نظر

• دوستان سلام از اون جایی که این ios 4 کلا به درد 3g نمیخوره من میخوام برگردونم به 3.1.3 اما فایل و که دانلود میکونم یه زیپ میاد به جای ipsw وقتی باز میکنمش هم یه سری فولدر و ایناس چجوری این باید تبدیل شه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X