اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به نظر من این جیلبریک یکی از بدترین نوعی هست که تا الان بوده.چون از سر کل کل و بدون هیچ پشتیبانی و فقط از سر منافع شخصی بیرون داده شده.به نظر میرسه حالا حالا ها باید برا درست شدنش باید صبر کرد...

نظر

• نمیدونم چه ربطی داره ولی از دیروز که جیل کردم Open(V)(P)(N کانکت نمیشه!!!
      کانکشن و یوزر رو هم چک کردم خیلی عجیبه نه UDP و نه TCP هیچکدوم کانکت نمیشه! جالب ایجاست که دیتا رد و بدل میشه ولی کانکت نمیشه!!
      هر کی کمک کنه واقعا ثواب بزرگی کرده

نظر

• نوشته اصلی توسط aidin_velenjak نمایش پست ها
        نمیدونم چه ربطی داره ولی از دیروز که جیل کردم Open(V)(P)(N کانکت نمیشه!!!
        کانکشن و یوزر رو هم چک کردم خیلی عجیبه نه UDP و نه TCP هیچکدوم کانکت نمیشه! جالب ایجاست که دیتا رد و بدل میشه ولی کانکت نمیشه!!
        من جیل نکردم ولی چند روزه قطع شده،فکر کنم از وقتی opne pn رو ابدیت کردم این طوری شده...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام

من چطور می توانم shsh از ios 7 بگیرم؟

نظر

• سلام
            من رو ایفون 5 زدم ولی مرحله آخر رو لوگوی اپل مونده هر کاری هم میکنم نمیتونم ریستور کنم ایتونز ایفونم رو نمیشناسه
            ممنون میشم دوستان کمکم کنن

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
              من جیل نکردم ولی چند روزه قطع شده،فکر کنم از وقتی opne pn رو ابدیت کردم این طوری شده...

Sent from my iphone using tapatalk
              ممکنه چون منم ورژن آخرشو زدم بعد از جیل، البته udp توسط isp ها قطع شده درست میگی...

نظر

• مرسی عالی بود برای 5s

نظر

نمیدونم چه ربطی داره ولی از دیروز که جیل کردم Open(V)(P)(N کانکت نمیشه!!!
                  منم بدون جیلبریک هم یکی دو روزه مشکل دارم اما با تنظیم دستی وصل میشه. از جیلبریک نیست ظاهرا.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                    منم بدون جیلبریک هم یکی دو روزه مشکل دارم اما با تنظیم دستی وصل میشه. از جیلبریک نیست ظاهرا.
                    ممکنه بیشتر توضیح بدی دقیقا چجوری کانکت میشی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط husseinr نمایش پست ها
                      ربطی به جیلبریک نداره.پورت tcp بسته شده

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                        ربطی به جیلبریک نداره.پورت tcp بسته شده
                        بدون وی چی ان چجوری میشه کد اکتیو کردن وایبرو گرفت؟ کسی میتونه کمک کنه؟

نظر

بدون وی چی ان چجوری میشه کد اکتیو کردن وایبرو گرفت؟ کسی میتونه کمک کنه؟
                          تاپیک جیلبریک ios 7 هست و بعد شما سوال وایبر می پرسید؟ انتظار جواب هم دارین؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            سلام اين يه موضوع ديگه ارتباطي به بد بودن جيبريك نداره
                            متاسفانه پورتهاي اين برنامه روي هر دو نوع سرور تقريبا رو تمام سرورها بسته شده ولي اگر بتونيد نسخه قبليش رو برييزيد كار ميكنه اما از من نمپرسيد چگونه كه خودم هم نميدونم

نظر

• من جیلبریک کنم ضرر هایی که داره چیه؟
                              منظورم هست که جیلبریک بشه گارانتی حذف میشه و ... ؟
                              + برنامه هام پاک میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iLeila نمایش پست ها
                                من جیلبریک کنم ضرر هایی که داره چیه؟
                                منظورم هست که جیلبریک بشه گارانتی حذف میشه و ... ؟
                                + برنامه هام پاک میشه؟
                                برنامه‌هایی که خریداری کردین حذف نمیشه بازم میتونید با آیتونز بریزید رو دستگاهتون.
                                گارانتی فقط حذف میشه که با یه Restore کردن بازم گارانتی برمیگرده!
                                هرچند شما که ایران هستین و گارانتی در ایران معنایی نداره!
                                بعد از جیلبریک میتونید از Tweak های خیلی خوبی که در سیدیا موجوده استفاده کنید که البته هنوز خیلی هاشون آپدیت نشدن!مثل Bitesms ( تا 6 روز دیگه نسخه بتا 8 میاد )
                                یا مثلا Zephyr یا بلوتوث!
                                فقط یه مقدار ممکنه مصرف باطری زیاد بشه که اونم خیلی چشمگیر نیست.
                                البته هر دستگاه با دستگاه دیگه فرق داره.

نظر

صبر کنید ..
                                X