اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام من گوشی ایفون4 رو جلبریک کردم الان ایکون Messages حذف شده کسی به این مشکل بر خورده یا نه؟
    با تشکر از دوستان

نظر

ایفون 5 با موفقیت جیلبریک شد

ویرایش توسط navid 007 : https://i-phone.ir/forums/member/106390-navid-007 در ساعت 22-12-2013, 10:03 PM

نظر

دوستان 2 تا سوال داشتم

1-من ورزن اول 7 رو با ITUNES ریختم ولی نسخه 7.0.4 رو با ota آپدیت کردم میشه جیلبرک کرد؟

دوستانی که جیل کردن بیزحمت بگن خیلی روی مصرف باتری تاثیر گذاشته یا خیر!

نظر

نوشته اصلی توسط neymar نمایش پست ها
          دوستان 2 تا سوال داشتم

1-من ورزن اول 7 رو با ITUNES ریختم ولی نسخه 7.0.4 رو با ota آپدیت کردم میشه جیلبرک کرد؟

بله میشه
          فعلا خیلی از توییک ها آپدیت نشده واسه ios7,بعد از نصب میشه گفت تاثیر داشته یا نه.

نظر

نوشته اصلی توسط neymar نمایش پست ها
            دوستان 2 تا سوال داشتم

اصلا این کار رو نکنید.
            دوباره 7.0.4 رو دانلود کنید و fبا iTunes نصب کنید و بعد حیلبریک کنید تا بعدها مشکلی بوجود نیاد.
            ممکنه بعد از جیلبریک دیگه دستگاه روشن نشه یا اگه روشن بشه همینطوری تو Loop روشن و خاموش شدن بمونه!
            ---
            نوشته اصلی توسط bushehr نمایش پست ها
            با سلام من گوشی ایفون4 رو جلبریک کردم الان ایکون Messages حذف شده کسی به این مشکل بر خورده یا نه؟
            با تشکر از دوستان
            یه بار دیگه 7.0.4 رو با iTunes بریزید رو دستگاه و دوباره جیلبریک کنید.
            ویرایش توسط Sia7asH : https://i-phone.ir/forums/member/7922-sia7ash در ساعت 22-12-2013, 11:18 PM

نظر

الان میشه ایفون 4sرا الان از7.0.4 به 6.1.3دانگرد کردپ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
                خیر
                فقط آیفون 4

نظر

نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
                  جواب منفی هست هرچند ارتباطی به تاپیک نداره!
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

دوستان ببینید این فیلم برای نصب appsync درسته؟؟
                    http://www.youtube.com/watch?v=F-V_b73Wl7k

سورس رو هم زیر فیلم و تو خود فیلم نوشته
                    دوستانی که جیلبریک کردن تست کنن و نتیجه اش رو همراه با نوع دستگاه همینجا اعلام کنن

نظر

دوستان معذرت می خوام ممکنه به این تاپیک ربطی نداشته باشه !!
                      اما سوالم اینجاست که آپدیت بعدی جیلبریک حدود چه ساعتی از امشب میاد ؟؟
                      بلافاصله تو سایت میذارین ؟؟
                      آیا پیشنهاد میشه با همین ورژن فعلی جیلبریک کرد ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Sia7asH نمایش پست ها
                        دوست عزیز ، شما میتونید جیلبریک نکنید ولی نمیتونید به بقیه بگین جیلبریک نکنن!
                        این یه اقدام شخصی هست نه تحمیلی!
                        در ضمن جیلبریک اصلا ربطی به استفاده از برنامه های کرک شده نداره.چون همونطور که حتما آگاه هستید الان نصب کردن برنامه های کرک شده اصلا نیازی به جیلبریک نداره!
                        اینکه شما به فکر برنامه نویس ها هستین قابل احترامه.
                        دوست عزیز میتونم سوال کنم جیل به چه دردی میخوره با این حساب؟ و به جز 25pp و برنامه های چینی راه دیگه واسه نصب برنامه های کرک چیه؟
                        سپاس

نظر

یه سوال بی ربط
                          من گوشی رو ریستور کردم به 7.0.4 که بتونم جیل کنم
                          بعد از اکتیو کردن رسید به قسمت ای مسیج که کد کشور و شماره تلفن میخواست در قسمت کد کد ایران و کشور ایران نداشن که با کد +۹۸ اکتیو بشه و شماره موبایلم رو بدم
                          مجبور شدم که یک کشور دیگرو تیک بزنم که الان دیگه ای مسیج اکتیو نمیشه و تو ویت مونده ایا راه حلی داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط aidin_velenjak نمایش پست ها
                            دوست عزیز میتونم سوال کنم جیل به چه دردی میخوره با این حساب؟ و به جز 25pp و برنامه های چینی راه دیگه واسه نصب برنامه های کرک چیه؟
                            سپاس
                            میتونید توئیک هایی که بدردتون میخوره رو نصب کنید!
                            برنامه‌هایی مثل BiteSMS و Zephyr رو داشته باشین!
                            همه چیز برنامه های کرک شده نیست!
                            در مورد قسمت دوم سوالتون جاش اینجا نیست . من زیاد اطلاعی ندارم چون اصلا برنامه کرک شده نصب نمیکنم.توی انجمن جستجو کنید نتایج زیادی رو خواهید دید.

نظر

دوستان cydia من همون اینترفیس ios 6 رو داره !! مال شما هم همین شکلیه مثل Cydia های ورژن های قبلی ؟

نظر

دوستان یک سوال
                                اگه من جیل کنم میتونم از روش های نصب برنامه بدون جیل استفاده کنم

مثل 25pp تانگبو و غیره
                                یعنی بعد از جیلبریک میتونم از این ها برنامه نصب کنم؟؟؟
                                چون هنوز appsync نیومده

نظر

صبر کنید ..
                                X