اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Old Sport
    من از او اس ۳.۱.۳
    آیفون دارم
    شما در او اس ۷ چه نیازی به اکتیویتور دارید؟
    یا بایت اس ام اس
    احتمالاً شما دنبال مال رایگان هستید که پول برنامه ندید
    دوست عزیز ، شما میتونید جیلبریک نکنید ولی نمیتونید به بقیه بگین جیلبریک نکنن!
    این یه اقدام شخصی هست نه تحمیلی!
    در ضمن جیلبریک اصلا ربطی به استفاده از برنامه های کرک شده نداره.چون همونطور که حتما آگاه هستید الان نصب کردن برنامه های کرک شده اصلا نیازی به جیلبریک نداره!
    اینکه شما به فکر برنامه نویس ها هستین قابل احترامه.

نظر

5s gsm به راحتی jail شد .
      دوستان 2 تا اپدیت میاد بعد از jail چیکار کنم اپدیت کنم ؟ باید اپدیت بشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط kamyary نمایش پست ها
        5s gsm به راحتی jail شد .
        دوستان 2 تا اپدیت میاد بعد از jail چیکار کنم اپدیت کنم ؟ باید اپدیت بشه ؟
        بله آپدیت کنید.

نظر

دوستان اگه سیدیا آپدیت بشه با خود گوشی میشه آپدیت کرد دیگه؟؟
          یا باید دوباره جیلبریک کنیم؟؟

نظر

با خود گوشی میشه آپدیت کرد.

نظر

چند سوال که دوستان پرسیده بودند رو پاسخ میدم

اول اینکه دوستانی که روی لوگوی اپل گیر می کنن، تیم جیلبریک کننده گفته اند که این مشکل با os های آپدیت شده از طریق OTA پیش میاد. پس قبل جیلبریک بکاپ تهیه کنید، اگر این اتفاق افتاد براتون به dfu ببرید و به آخرین نسخه ریستور کنید و سپس جیلبریک کنید.

مورد دیگه هم در مورد آپدیت Cydia. لازم نیست که مجددا فایلی از طریق کامپیوتر اجرا کنید، آپدیت های cydia از طریق محیط cydia عرضه میشه و قابل دانلود و نصبه. پس هر وقت آپدیت بشه خود Cydia آپدیت رو بهتون نشون میده و می تونید از همونجا هم آپدیت کنید.

نظر

بنظرتون جیلبریک خوبه یا خیر من تا حالا جیلبریک نکردم؟انجام بدم پروسه جیلبرک یا خیر؟

قبلا دیواسم 7.02 بود از وای فای اپدیت کردم به 7.04 ایا باید ورژن 7.0.4 دوباره دانلود کنم

نظر

ممنون از شما دوستان عزیز !! پس منم بعدا با خیال راحت ۵اسرو جیلبریک میکنم !! فعلا ایپد رو جیلبریک کردم مشکلی نداشت ولی خوب چیز خاصی هم نداره هنوز زوده خیلی !! و در جواب اون دوستمون باید بگم که دوست عزیز اونی که نباید جیلبریک بشه ps3 و ps4 هستن نه دیوایس های اپل !! اپل بدون جیلبریک یعنی هیچ اما play station با کپی و جیلبریک یعنی هیچ !! اگه کسی وارد دنیای آنلاین بازی کردن با پلی استیشن بشه هرگز همچین حماقتی نمی کنه و اگه کسی دیوایس اپل خودشو جیلبریک نکنه یعنی هیچ استفاده ای ازش نمیکنه و هیچ وقت هم به کارایی های واقعی این دستگاه نمیرسه !! یا علی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                    ریستارت هم هم کردم متاسفانه نمیشه !!
                    اعصابم رو ریخته بهم
                    پسوردتون رو ور داريد و اگه با ota آپديت كرديد يه بار هم با آيتيونز اين كارو بكنيد

نظر

روی لوگو هتگ کرد

نظر

appsync رو برای 5s چی کار کنیم؟

نظر

دوستان ios7 روی ایپد ۲ خوب و روون هست ؟ من چون جیلبرک نیومده بود اپدیت نکردم . الان که اومده میترسم اپدیت کنم و دستگاه رو مخ باشه و لگ بزنه

نظر

دوستان من آیفون میخواستم تا یه هفته بگیریم تو این یه هفته apple 7.1 رو نده ما بمونیم بنظرتون 7.1 هم میتونه جلبریک کنه ؟!

نظر

کسی می تونه چند تا روش دیگه برای نصب برنامه کرک جز جیل بریک و udid که شنیدم بگیر نگیر داره و زیاد جواب نداده بهم معرفی کنه؟ یا لینک مطلبی که توضیح داده شده توش.
                              پ ن به مدیران عزیز : قدیما دسته بندی فروم به مراتب بهتر بود. الان گسترده تر شده ولی تمرکز روی مطالب و عنوان ها هم کم شده و نمی شه چیزی که می خوای رو به راحتی پیدا کرد! مثلا من آیفون 4 دارم، می رم تو آموزش جبلبریک، آیفون 4 ولی این مطلب اونجا نیست!
                              مرسی از شما

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                                ممنون از شما دوستان عزیز !! پس منم بعدا با خیال راحت ۵اسرو جیلبریک میکنم !! فعلا ایپد رو جیلبریک کردم مشکلی نداشت ولی خوب چیز خاصی هم نداره هنوز زوده خیلی !! و در جواب اون دوستمون باید بگم که دوست عزیز اونی که نباید جیلبریک بشه ps3 و ps4 هستن نه دیوایس های اپل !! اپل بدون جیلبریک یعنی هیچ اما play station با کپی و جیلبریک یعنی هیچ !! اگه کسی وارد دنیای آنلاین بازی کردن با پلی استیشن بشه هرگز همچین حماقتی نمی کنه و اگه کسی دیوایس اپل خودشو جیلبریک نکنه یعنی هیچ استفاده ای ازش نمیکنه و هیچ وقت هم به کارایی های واقعی این دستگاه نمیرسه !! یا علی

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام و خسته نباشید
                                من از ورژن3 آیفون دارم، ولی زیاد با سیدیا کار نکردم. تنها استفاده هام appsync و activator که یه چیزی شبیه به control center فعلی او اس 7 بود و اتفاقا خیلی هم کاربردی بود و اخیرا هم bitesms. حالا می شه چند تا از کاربردهای دیگه سایدیا رو جز اینا برام بگین که چه استفاده های ویژه ای می شه کرد و کاربردشون چیه؟ مرسی برادر

نظر

صبر کنید ..
                                X