اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط majid_juventus نمایش پست ها
    سلام
    5s دارم الان جیلبریک کردم کردم چندتا سورس هم وارد کردم ولی اکثر سورسها خالی از برنامه هست
    مشکل از چیه؟
    چه سورسهایی نصب کردید .اونایی که چیزی توش نیست رو پاک کنید اونهایی هم که هست رو با یک نت سریعتر ریفرش کنید .سعی کن3 یا 4 سورس بیشتر نصب نکنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط fcperspolis نمایش پست ها
      من گوشیم هنگام جیلبریک از کار افتاد الان بعضی آیکون هام مانند photo , massage , phone نیست جیلبریکم نمیشه دیگه.....چی کار باید بکنم؟؟؟
      همیشه روزهای اولیه بعد از جیلبریک سیدیا گاهی درست کار نمیکنه مخصوصا این سری که از پیش آپدیت نشده بود.
      کافیه چند دقیقه بعد دوباره امتحان کنید. سیدیا رو ببندید و اجازه بدید کامل لود بشه.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• برای من تو مرحله retrieving remote package میمونه لطفا کککمککک کنید

نظر

• کمک!!!!(

شلام..من همین الان انجام دادم..تمام مراحل هم انجام شد..ولی گوشی ام بالا نمی آد هموز عمون سیبه رو صفحه است ده دقیقه است!!!! چی کار کنم؟؟؟طبیعیه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط msfvshiva نمایش پست ها
            شلام..من همین الان انجام دادم..تمام مراحل هم انجام شد..ولی گوشی ام بالا نمی آد هموز عمون سیبه رو صفحه است ده دقیقه است!!!! چی کار کنم؟؟؟طبیعیه؟؟؟
            طبیعی که مطمئنا نیست
            به نظر من یه بار دیگه ریستور جیلبریک😉

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud124 نمایش پست ها
              برای من تو مرحله retrieving remote package میمونه لطفا کککمککک کنید
              تو این مرحله داره فایلی رو دانلود میکنه. صبر کنید همچی زیاد طول نمیکشه.
              .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام آقا کسی در مورد iPhonedelivery خبر داره ؟ میشه نصب کرد تو iPhone 4 با این جیبریک ؟ آخه یه لینک جدید در سورس mobile4persian.com اومده به اسم iPhonedelivery ios 7 کسی نصب نکرده میشه بگه کار میکنه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام. من گوشیم 4s هستش و جیلبریک شده و با ورژن قدیمی ios 5.0.1 .
                  حالا میخوام این جیلبریک جدیده رو انجام بدم. این فایل آخرین فریمور رو اگه لینک بدید ممنون میشم و باید اول جیلبریک قبلی رو حذف کنم و بعد آپدیت به فریموز جدید؟! درسته؟! حالا چطوری اینکارو انجام بدم؟
                  ممنون./

نظر

• نوشته اصلی توسط m_pokoora نمایش پست ها
                    سلام. من گوشیم 4s هستش و جیلبریک شده و با ورژن قدیمی ios 5.0.1 .
                    حالا میخوام این جیلبریک جدیده رو انجام بدم. این فایل آخرین فریمور رو اگه لینک بدید ممنون میشم و باید اول جیلبریک قبلی رو حذف کنم و بعد آپدیت به فریموز جدید؟! درسته؟! حالا چطوری اینکارو انجام بدم؟
                    ممنون./
                    فایل فریمور جدید که تو صفحه اصلی انجمن همون بالا هست
                    یه علامت ۶ داره

بعدش هم گوشی رو ببر. دی اف یو
                    بعد هم ریستور
                    و در نهایت جیلبریک

نظر

• آقا ممنون. بعد یه چیزی تو این دی اف یو باید اینکارا رو کرد؟

1)دیوایس خود را به کامپیوتر وصل کنید
                      ۲) دیوایس خود را به طور کامل خاموش کنید
                      ۳) دکمه Home و Power را دقیقا به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید
                      ۴)دکمه Power را رها کنید و دکمه Home را آنقدر نگه دارید تا iTunes دیوایس شما را بشناسد
                      برای خارج شدن از این مود هم کافی است دکمه Home و Power را آنقدر نگه دارید که دیگر iTunes دیوایس شما را نشناسد. حالا کافی است به طور معمولی دیوایس خود را روشن کنید
                      ---
                      حالا من که دکمه پاور گوشیم مورد داره و بگیر نگیر داره چیکار کنم؟ روش دیگه ای نیست؟
                      راستی کی بک آپ بگیرم؟
                      اگه بتونی ساده تر توضیح بدید ممنون میشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi_1359 نمایش پست ها
                        سلام آقا کسی در مورد iPhonedelivery خبر داره ؟ میشه نصب کرد تو iPhone 4 با این جیبریک ؟ آخه یه لینک جدید در سورس mobile4persian.com اومده به اسم iPhonedelivery ios 7 کسی نصب نکرده میشه بگه کار میکنه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                        من نصب کردم اما جواب نمیده
                        ایفن ۵ هستم

نظر

• دوستانی که از طریق OTA آپدیت کردن ورژن IOS شون رو
                          من با evasion 7 1.0.2 تونستم به راحتی گوشیمو جیلبریک کنم ,با OTA هم آپدیت کرده بودم
                          ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                            دوستانی که از طریق OTA آپدیت کردن ورژن IOS شون رو
                            من با evasion 7 1.0.2 تونستم به راحتی گوشیمو جیلبریک کنم ,با OTA هم آپدیت کرده بودم
                            شانس اوردی ۸۰ درصد امکان داشت گیر کنه

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط m_pokoora نمایش پست ها
                              آقا ممنون. بعد یه چیزی تو این دی اف یو باید اینکارا رو کرد؟

1)دیوایس خود را به کامپیوتر وصل کنید
                              ۲) دیوایس خود را به طور کامل خاموش کنید
                              ۳) دکمه Home و Power را دقیقا به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید
                              ۴)دکمه Power را رها کنید و دکمه Home را آنقدر نگه دارید تا iTunes دیوایس شما را بشناسد
                              برای خارج شدن از این مود هم کافی است دکمه Home و Power را آنقدر نگه دارید که دیگر iTunes دیوایس شما را نشناسد. حالا کافی است به طور معمولی دیوایس خود را روشن کنید
                              ---
                              حالا من که دکمه پاور گوشیم مورد داره و بگیر نگیر داره چیکار کنم؟ روش دیگه ای نیست؟
                              راستی کی بک آپ بگیرم؟
                              اگه بتونی ساده تر توضیح بدید ممنون میشم.
                              یه دور کوچولو بزنی تو انجمن پیدا میکنی
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread77369.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread68121.html

آره قبل از دی اف یو با آیتونز بکاپ بگیر

ویرایش توسط ahmad4576 : https://i-phone.ir/forums/member/1564-ahmad4576 در ساعت 07-01-2014, 10:20 AM

نظر

• من یه پکیج رینگتون از سایدیا نصب کردم ولی هرچی میگردم پیدا نمیکنم!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X