اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان توئیک هنوز روی bigBoss قرار نگرفته ولی دوستانی که میخوان مشکلشون برطرف بشه میتونن سورس زیر رو در سیدیا اضافه کنن و بعد دنبال توئیک StatusBarFix2 بگردین و نصبش کنید.هیچ کار خاصی هم انجام نمیده و ضرری نداره پس خیالتون راحت باشه.مشکل رو کاملا برطرف میکنه
    سورس :
    کد:
    repo.pnre.co.vu
    ------------
    اگه مشکلی داشتین بگین تا در حد توان برطرفش کنم.

نظر

• دوستان من فراید جیلبریک رو آغاز میکنم اما وسط عملیات بهم میگه exite نشون میده
      دلیلش چیه
      میگه دوباره امتحان کن
      try again

نظر

• من سيديام اين خطا رو ميده كه تو عكسه
        و هيچ چيزى نمياد تو صفحات مختلفش ولى از طرفى توييكهايى كه نصب كرده بودم كار ميكنن
        چجور مشكل رو حل كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pishro0o0o نمایش پست ها
          دوستان من فراید جیلبریک رو آغاز میکنم اما وسط عملیات بهم میگه exite نشون میده
          دلیلش چیه
          میگه دوباره امتحان کن
          try again

سلام
          اشکال از isp اینترنته. مال من هم همین ارور رو داشت با یک خط اینترنت دیگه امتحان کردم وبه راحتی وبدون چیز پی ان جیلبریک شد

نظر

• نوشته اصلی توسط soltan666 نمایش پست ها
            سلام
            اشکال از isp اینترنته. مال من هم همین ارور رو داشت با یک خط اینترنت دیگه امتحان کردم وبه راحتی وبدون چیز پی ان جیلبریک شد
            بابا رفیقمم از مخابرات میگیره همسایمونه واسه اون مشکلی نداشت
            میتونم از چیز پی ان استفاده کنم؟!
            ویرایش توسط pishro0o0o : https://i-phone.ir/forums/member/121026-pishro0o0o در ساعت 02-01-2014, 07:04 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط selejwest نمایش پست ها
              من سيديام اين خطا رو ميده كه تو عكسه
              و هيچ چيزى نمياد تو صفحات مختلفش ولى از طرفى توييكهايى كه نصب كرده بودم كار ميكنن
              چجور مشكل رو حل كنم؟
              دوست عزیز آخرین بار یه سورسی رو اضافه کردید که اینطوری شده
              اون سورس رو پاک کنید.

نظر

• سلام دوستان من گوشيم رو جيل كردم آيفون 5s مشكل كرش داشت حل شد ولي هنگام تماس نوار status بالا آيكون هاش سياه ميشن نميدونم چرا ؟؟؟

نظر

• سلام
                  evasi0n 7 رو تو گوشیم می ریزه ولی وقتی روش کلیک می کنم کرش میشه و میاد بیرون.
                  چه کار کنم؟
                  گوشی و کامپیوترم ریس کردم ولی درست نشد.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ehsan0641 نمایش پست ها
                  سلام دوستان من گوشيم رو جيل كردم آيفون 5s مشكل كرش داشت حل شد ولي هنگام تماس نوار status بالا آيكون هاش سياه ميشن نميدونم چرا ؟؟؟

مشکل کرشو چه کار کردید؟

نظر

• واسه كرش appsync رو از سورس pp نصب كنيد بعد قبلش توييك afc2add هم نصب كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan0641 نمایش پست ها
                      واسه كرش appsync رو از سورس pp نصب كنيد بعد قبلش توييك afc2add هم نصب كنيد
                      موقع جیلبریک کردن از برنامه نصب شده داخل گوشی کرش میشه میاد بیرون.
                      هنوز گوشیم جیلبریک نشده.

نظر

سلام دوستان من گوشيم رو جيل كردم آيفون 5s مشكل كرش داشت حل شد ولي هنگام تماس نوار status بالا آيكون هاش سياه ميشن نميدونم چرا ؟؟؟

statusbarfix 2 رو از repo.biteyourapple.net نصب کن

نظر

• نوشته اصلی توسط legolas نمایش پست ها
                          مرسی حل شد میخواستم ببینم این مشکل فقط واسه من پیش اومده بقیه اینجور نبودن چرا؟

نظر

مرسی حل شد میخواستم ببینم این مشکل فقط واسه من پیش اومده بقیه اینجور نبودن چرا؟
                            چراش رو نمیدونم اما خیلیا این مشکل رو داشتن , منم داشتم

نظر

چراش رو نمیدونم اما خیلیا این مشکل رو داشتن , منم داشتم
                              این مشکل رو همه دارن ولی دقت نکردن یا زیاد بهش توجه نکردن.
                              چرایی این رو توضیح دادم دقیقا :
                              کد:
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread91707-42.html#post918575
                              به طور ساده تر دلیل این اتفاق اینه که سیدیا نسخه 1.1.8 رو در جیلبریک قرار داده بودن که با فایلهای iOS7 هماهنگ نبوده.ولی توی نسخه 1.1.9 که اومد درسته سیدیا رو آپدیت میکنه ولی فایلها رو برنمیگردونه سر جاش!
                              اون توئیکی هم که معرفی کردم این مشکل رو برطرف میکنه.همین.

نظر

تو اين سورس من پيدا نكردم توييكى كه گفتيد

نظر

صبر کنید ..
                                X