اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط eshragh نمایش پست ها
    بچه ها شما هم ارور posix: operation time out میگیرین موقع ادد کردن سورس ؟ امروز اینطوری شده

Tapatalking with an iDevice
    آره. به خاطر اينترنت داخليه. به سلامتي اينترنتمون داره ملي ميشه. خبرگزاري ها هم اعلام كردند. اين ملي شدن هم از مخابرات شروع شده و تا ٢-٣ ماه آينده همه شركتها اعمال ميكنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• به طور عجیبی بعد از جیل ماندگاری باتریم رفته بالا .. 2 ساعت با هرچی کار میکردم گوشی رو 100 درصد بود .. در صورتی که قبل جیل میومد رو 80 :d

نظر

• نوشته اصلی توسط eshragh نمایش پست ها
        بچه ها شما هم ارور posix: operation time out میگیرین موقع ادد کردن سورس ؟ امروز اینطوری شده

یه بار گوشی رو ریبوت کنید و تست کنید

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
          یه بار گوشی رو ریبوت کنید و تست کنید

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
          كردم، فايده نداشت.

نظر

• بچه ها سورس برای کیبورد فارسی چی هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Alireza@a نمایش پست ها
              آره. به خاطر اينترنت داخليه. به سلامتي اينترنتمون داره ملي ميشه. خبرگزاري ها هم اعلام كردند. اين ملي شدن هم از مخابرات شروع شده و تا ٢-٣ ماه آينده همه شركتها اعمال ميكنن

اخه مسئله اینه که با چیز پی انگ هم نمیشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط fourG نمایش پست ها
                با سلام خدمت همه دوستان من یک مشکل دارم بعد جیلبریک خواستم بدونم بقیه دوستان این مشکل رو دارند البته رو 3تا دیوایس امتحان کردم 5s-4s-5 موقعی که میخوایی تماس برقرار کنی انتن و باطری و ساعت به رنگ مشکی میشه که اصلا قابل مشاهده نیست یا به زور میشه دید در حالیکه قبل از جیلبریک به رنگ سفید بود و مشکل بعدی موقعی که میخوایی به صورت پهنا فیلم بگیری ایکون فلاش دوربین که off va on میشه خیلی دیر عمل می کنه و چندین بار باید لمسش کنی تا عمل کنه کاملا روی س=3تا دیوایس این مشکل رو داشت
                ios 7.0.4
                نوشته اصلی توسط fourG نمایش پست ها
                [ATTACH=CONFIG]18093[/ATTACH] اینم از عکس
                نوشته اصلی توسط ahmad4576 نمایش پست ها
                مورد اول برای من هم همینطوریه (سیاه شده)
                ولی مورد دوم نه فلاش راحت آن و آف میشه

اون مورد اول هم خداییش مشکل نیست ها، گیر الکی میدی؟؟؟؟
                دوستان تا امروز بیشتر از 15 تا گوشی رو Restore و Jailbreak کردم و برای حداقل 10 تاشون این مشکل بوجود اومده
                حتی برای هر دو گوشی خودم ( 5 و 4 ) این مشکل وجود داره.
                کسی راه حلی داره؟!
                جالبیش به اینه توی بعضی از دستگاه ها قبل از جیلبریک هم اینطوری میشه!
                آیا این باگه؟
                و اگه باگه در 7.1 برطرف شده؟!
                من تو اینترنت چیزی راجع به این قضیه ندیدم بجز سایت Redit‌ که چند نفری این موضوع رو اعلام کردن!

نظر

• دوستان سیدیا رو از داخلش که میخوام آپدیت کنم ارور میده؟ نیاز به چیز بی ان داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam9445 نمایش پست ها
                    دوستان سیدیا رو از داخلش که میخوام آپدیت کنم ارور میده؟ نیاز به چیز بی ان داره؟
                    بعدا امتحان کنید. این روزا سرورهاش شلوغ هستن.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• چطور میشه یک توییک رو پاک کرد
                      مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط hroohbakhsh نمایش پست ها
                        چطور میشه یک توییک رو پاک کرد
                        مرسی
                        داخل سیدیا، پایین، گزینه installed رو انتخاب کنید لیست توییک هایی که نصب کردین رو میبینید

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• با سلام
                          نسخه 8.0beta4 توییک محبوب bitesms برای ios7 ریلیز شد. البته فعلا آزمایشیه و تعدادی از قابلیتهاش فعال نیست. برای نصب ابتدا سورس زیر را از سیدیا اضافه کنید:
                          test-cydia.bitesms.com
                          بعد از اضافه شدن این سورس نرم افزار bitesms را نصب کنید.
                          شخصا از این نسخه بتا راضی نیستم چون خیلی از قابلیتهای آن فعال نیست.
                          بهرحال میتونید از همین نسخه استفاده کنید یا منتظر نسخه نهایی باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط آرش ایرانی نمایش پست ها
                            با سلام
                            نسخه 8.0beta4 توییک محبوب bitesms برای ios7 ریلیز شد. البته فعلا آزمایشیه و تعدادی از قابلیتهاش فعال نیست. برای نصب ابتدا سورس زیر را از سیدیا اضافه کنید:
                            Test-cydia.bitesms.com
                            بعد از اضافه شدن این سورس نرم افزار bitesms را نصب کنید.
                            شخصا از این نسخه بتا راضی نیستم چون خیلی از قابلیتهای آن فعال نیست.
                            بهرحال میتونید از همین نسخه استفاده کنید یا منتظر نسخه نهایی باشید.
                            برای 5s کار نمیکنه متاسفانه. احتمال توی بتا5 کامپایلش کنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sia7asH نمایش پست ها
                              دوستان تا امروز بیشتر از 15 تا گوشی رو Restore و Jailbreak کردم و برای حداقل 10 تاشون این مشکل بوجود اومده
                              حتی برای هر دو گوشی خودم ( 5 و 4 ) این مشکل وجود داره.
                              کسی راه حلی داره؟!
                              جالبیش به اینه توی بعضی از دستگاه ها قبل از جیلبریک هم اینطوری میشه!
                              آیا این باگه؟
                              و اگه باگه در 7.1 برطرف شده؟!
                              من تو اینترنت چیزی راجع به این قضیه ندیدم بجز سایت Redit‌ که چند نفری این موضوع رو اعلام کردن!
                              دوستان مشکل سیاه شدن Status bar بعد از اولین اجرای Cydia که خیلی از دوستان تو همین سایت هم باهاش درگیر هستن رو با یکی از دوستانم در Reddit مطرح کردم و به این نتیجه رسیدند که احتمالا چون نسخه سیدیا درون جیلبریک قدیمی هست باعث این میشه که تمامی App های اصلی گوشی رو از /Applications به /var/stash/Applications.XXXXXX منتقل میکنه که ایشون هم برنامه‌اش رو نوشتن و به اسم StatusBarFix به زودی در بیگ باس قرار میگیره.

نظر

• مشکل مشکی شدن رنگ استاتوس بار رو من با تمامی ورژنهای جیلبریک و با 4 و 4اس تجربه کردم
                                امیدوارم توئیک statusbar fix حل بشه

..............

یه مشکل دیگه هم هست که من تمامی ورژنها و روی 4 و 4اس تجربه کردم
                                اینکه notification center
                                هر از چند گاهی
                                همشون خود ب خود میرن روی not include

نظر

صبر کنید ..
                                X