اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تويكى براى قفل كردن برنامه ها نيومده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط majid1565 نمایش پست ها
      اگر برای این دوتاتوییک میخاین جیلبرک کنید که بهتره نکنید .چون بلوتوث رو که باید از سیدیا بخرید و دلیوری هم بعید میدونم که بیاد . بله با جیلبرک هم میتونید از اپ استور برنامه بخرید هم میتونید برنامه فری دانلود کنید .
      سپاس از پاسختون .
      پس یعنی دلیوری که نشد و بلوتوث هم که میگین کلا جیلبریک نکنم بهتر . یعنی درست نمیشه همینجوری میمونه ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi_1359 نمایش پست ها
        سلام آقا کسی در مورد iPhonedelivery خبر داره ؟ میشه نصب کرد تو iPhone 4 با این جیبریک ؟
        من 6.1 هستم و فقط دنبال دلیوری هستم کسی اطلاع داره خواهشاً امتحان کنین خبر بدین ممنون میشم
        سلام
        برای آیفون ۴ دوستم که روی ورژن ۶.۱ هست دلیوری نصب کردم و آلان هم کار میکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان من همه کارارو انجام دادم و توییتک ها را امتحان کردم همه ج داد .. حالا یه سوالی داشتم .. من یه بازی یا نرم افزار کرک شده مثل gta رو از طریق کامپیوتر دانلود میکنم اینو به چه طریق میتونم وارد گوشی کنم؟

- - - - - - - - - -

دوستان من همه کارارو انجام دادم و توییتک ها را امتحان کردم همه ج داد .. حالا یه سوالی داشتم .. من یه بازی یا نرم افزار کرک شده مثل GTA رو از طریق کامپیوتر دانلود میکنم اینو به چه طریق میتونم وارد گوشی کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir726 نمایش پست ها
            من هيچ یک از این فایلها رو ندارم
            منم یه فایل حذف کردم و درست شد

نظر

• نوشته اصلی توسط persiancreed نمایش پست ها
              دوستان من همه کارارو انجام دادم و توییتک ها را امتحان کردم همه ج داد .. حالا یه سوالی داشتم .. من یه بازی یا نرم افزار کرک شده مثل gta رو از طریق کامپیوتر دانلود میکنم اینو به چه طریق میتونم وارد گوشی کنم؟

- - - - - - - - - -

دوستان من همه کارارو انجام دادم و توییتک ها را امتحان کردم همه ج داد .. حالا یه سوالی داشتم .. من یه بازی یا نرم افزار کرک شده مثل GTA رو از طریق کامپیوتر دانلود میکنم اینو به چه طریق میتونم وارد گوشی کنم؟
              با 3 روش شما میتونید نرم افزار نصب کنید .iTunes-----iFunbox------itools--هرکدوم که خواستید نصب کنید روی pcو بقیه اش هم که راحته

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdad7110 نمایش پست ها
                چطوری shsh برای iphone 5s سیو کنم؟؟؟ با tiny آخرین ورژن هیچی سیو نمی کنه مشکل کجاست؟؟ چیکار کنم؟
                با pp هم میشه عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط Hadi.A.K نمایش پست ها
                  سپاس از پاسختون .
                  پس یعنی دلیوری که نشد و بلوتوث هم که میگین کلا جیلبریک نکنم بهتر . یعنی درست نمیشه همینجوری میمونه ؟!
                  درباره بلوتوث که فکر کنم حدود 15000 تومن باید بخرید ودلیوری هم که از 6 به بعد دیگه ندادند .

نظر

• نوشته اصلی توسط selejwest نمایش پست ها
                    تويكى براى قفل كردن برنامه ها نيومده؟
                    بهترین توییک قفل برنامه iprotectهست که معمولا جزو اخرین برنامه ها ی سارگار با هر ابدیتی میا د.البته شاید نسخه های قدیمیتر هم کار کنند ولی بهتره فعلاروی دیوایسهای 64 بیتی امتحان نکنید

نظر

• با 3 روش شما میتونید نرم افزار نصب کنید .iTunes-----iFunbox------itools--هرکدوم که خواستید نصب کنید روی pcو بقیه اش هم که راحته
                      این کارو انجام دادم ولی رو نرم افزار که کلیک میکنم میپره همون اولش

نظر

• آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

دوستان ايفون ٤ دارم ميخوام جيلبريكش كنم ميشه راهنمايي كنيد جطوري جيلش كنم
                        هم نصب هستشios7.0.4
                        تشكر
                        ویرایش توسط azzaa : https://i-phone.ir/forums/member/98881-azzaa در ساعت 01-01-2014, 11:47 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط persiancreed نمایش پست ها
                          این کارو انجام دادم ولی رو نرم افزار که کلیک میکنم میپره همون اولش
                          باید appsync رو از سیدیا نصب کنید.
                          فکر کنم ورژن 7 اومده. تو انجمن بگردید پیدا میکنید سورسش رو.

نظر

• با سلام خدمت دوستان گرامی
                            4تا سوال دارم.
                            1- من وقتی گوشی رو خریدم به صورت فابریک 7.0.4 بود و آپدیت از طریق خود گوشی نشده..آیا میتونم رو همین جیل کنم و روی لوگوی اپل گیر نمیکنه؟
                            2- appsync آیا دیگه کاملا آپدیت شده و هماهنگ با 5اس هست و میشه راحت برنامه های کرکی رو ریخت؟
                            3-mobilesubste که آپدیت شده دیروز آیا کاملا جواب میده یا باز هم مشکل داره ؟؟
                            4- الان جیل کنیم یا وایسم تا آپدیت بعدی evasion??
                            با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط Game Over نمایش پست ها
                              با سلام خدمت دوستان گرامی
                              4تا سوال دارم.
                              1- من وقتی گوشی رو خریدم به صورت فابریک 7.0.4 بود و آپدیت از طریق خود گوشی نشده..آیا میتونم رو همین جیل کنم و روی لوگوی اپل گیر نمیکنه؟
                              2- appsync آیا دیگه کاملا آپدیت شده و هماهنگ با 5اس هست و میشه راحت برنامه های کرکی رو ریخت؟
                              3-mobilesubste که آپدیت شده دیروز آیا کاملا جواب میده یا باز هم مشکل داره ؟؟
                              4- الان جیل کنیم یا وایسم تا آپدیت بعدی evasion??
                              با سپاس
                              داداش اگه گوشیت گیر داره یا به نظر خودت نیاز به ریستور داره بهتره انجام بدی چون اگه ورژن بالاتر اومد دیگه ناچاری ریستور کنی و نمیشه دانگرید کرد و مشخص نیست کی جل بیاد و اگه قشنگ کار میکنه نیازی نیست البته اگه با ایتونز ریستور کرده باشی

نظر

• بچه ها شما هم ارور posix: operation time out میگیرین موقع ادد کردن سورس ؟ امروز اینطوری شده

Tapatalking with an iDevice

نظر

صبر کنید ..
                                X