اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط majid1565 نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر میخواین جیلبرک کنید میتونید جیلبرک کنید مشکلی هم پیش نمیاد .ولی هیچ تویک بدرد بخوری نمیتونید نصب کنید که اگه نصب کنید .اونموقع هست که به مشکل میخورید.
    ببخشید این به مشکل خوردن یعنی مشکل سخت افزاری یا کلا مثلا اون تویک نصب نمیشه ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط majid1565 نمایش پست ها
      فکر کنم دوباره باید دانلود کنید .اونا مخصوص تانگبو بودن .ولی الان دستگاهتون کرک شده. اپل ایدی بدید کار میکنه ؟
      اپل آی دی زدم ولی باز میاد بیرون

نظر

• نوشته اصلی توسط Hadi.A.K نمایش پست ها
        ببخشید این به مشکل خوردن یعنی مشکل سخت افزاری یا کلا مثلا اون تویک نصب نمیشه ؟؟
        دوست عزیز یعنی مشکلاتی از قبیل روشن شدن iphone و گیر کردن رو آرم اپل و بالا نیامدن آن و .... در کل یا این مشکلات باعث میشه مجبور شی restore کنید یا مشکلات دیگر .. اگرهم جیلبرک کردید موردی پیش نمیاد فقط package و tweak الکی نصب نکنید.!!

نظر

• برنامه های قدیمی کرک شدم کار می کنن ولی بعضی از برنامه هایی که با pp گرفتم کار نمی کنن.
          یعنی نمی تونم با pp چیزی دانلود کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط PHENOMENON نمایش پست ها
            برنامه های قدیمی کرک شدم کار می کنن ولی بعضی از برنامه هایی که با pp گرفتم کار نمی کنن.
            یعنی نمی تونم با pp چیزی دانلود کنم؟
            از این به بعد شما بای فقط برنامه های کرک شده نصب کنید .نه برنامه های که برای تانگبو و25ppکرک شدن .با جیلبرک دیگه احتیاجی به این برنامه های چینی ندارید

نظر

• خوب اگر بخوام با خود آیپد برنامه دانلود کنم چی؟
              با همون pp می تونم؟
              راهی هست که بتونم برنامه هایی که pp گرفتم رو بریزم رو دستگاه؟خیلی برنامه و بازی دانلود کردم
              ویرایش توسط PHENOMENON : https://i-phone.ir/forums/member/12642-phenomenon در ساعت 28-12-2013, 05:18 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط PHENOMENON نمایش پست ها
                خوب اگر بخوام با خود آیپد برنامه دانلود کنم چی؟
                با همون pp می تونم؟
                راهی هست که بتونم برنامه هایی که pp گرفتم رو بریزم رو دستگاه؟خیلی برنامه و بازی دانلود کردم
                بله شما میتونید با آیپد دانلود کنید و بعد از دانلود شما اگر داخل برنامه pp باشی میپرسه که میخوای برنامه رو نصب کنی یانه و تو گزینه بله رو انتخاب میکنی.تمام

اگر پاسخم درست بود لایک یادتون نره. ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط hroohbakhsh نمایش پست ها
                  سلام
                  دوستان من آيفون 5 دارم که ميخام جيلبريک کنم ولي يه جايي نوشته فعلا تا ورژن نهايي صبر کنين و من نميدونم صبر کنم يا با همين ورژن 1.0.1 جيلبريک کنم؟
                  يه سوالم داشتم اونم اينه که من برنامه هاي تانگو و 25pp رو نصب کردم رو گوشيم ميخام بدونم اگه جيلربريک کنم برنامه هام پاک ميشن و اگه پاک بشن ميتونم بعد از جيلبريک دوباره نصبشون کنم يا بايد دوباره از سيديا دانلودشون کنم؟
                  ممنونم
                  دوست من مكه شما نمي خواهى قبل از جلبريك با ٧.١ ريستور كنيد؟؟؟
                  اكه جوابتون بله است بايد بكاب بگيرى با ايتونز و دوباره نصب كنيد
                  و يه روش ديكه شما ميتونيد از برنامه itoolsتمام برنامه هاى ضرورى كه شك دارى بكاب بكيرى و كزينه backup by decument بزن تا اطلاعات برگشت داده بشه به pp و غيره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• ای واااای.....رو آرم اپل گیر کرد
                    دارم 7.0.4 رو دانلود میکنم که ریستور بکنم و دوباره جیلبرک کنم
                    ممکنه دوباره این اتفاق بیفته؟
                    دلیلش چی میتونه باشه آخه؟

ویرایش : برای در آوردن از روی آرم اپل باید کاره خاصی بکنم یا مراحل ریستور رو انجام بدم کافیه؟
                    ویرایش توسط Ahmadreza.ara : https://i-phone.ir/forums/member/81966-ahmadreza-ara در ساعت 28-12-2013, 08:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
                      ای واااای.....رو آرم اپل گیر کرد
                      دارم 7.0.4 رو دانلود میکنم که ریستور بکنم و دوباره جیلبرک کنم
                      ممکنه دوباره این اتفاق بیفته؟
                      دلیلش چی میتونه باشه آخه؟

ویرایش : برای در آوردن از روی آرم اپل باید کاره خاصی بکنم یا مراحل ریستور رو انجام بدم کافیه؟
                      شما از طريق خود آيپد يا گوشيتون آپديت ميكنيد به 7.04???

نظر

• نوشته اصلی توسط hassan1645 نمایش پست ها
                        شما از طريق خود آيپد يا گوشيتون آپديت ميكنيد به 7.04???

ن دیگه گوشیم که رو آرم اپل گیر کرده
                        دارم دانلود میکنم از همین سایت که بعد رستور بکنم با آیتیونز
                        ویرایش توسط Ahmadreza.ara : https://i-phone.ir/forums/member/81966-ahmadreza-ara در ساعت 28-12-2013, 09:15 PM

نظر

• اين کرش نرم افزاری مربوط به جيل هست ؟ مثلاً اين بازی ray man جديد رو واسه s5 گرفتم اما تا

اجرا ميکنم ميپره بيرون ، نرم افزار tongbu هم که ديگه ظاهراً کار نميکنه روی گوشی هايی که جيل نيستن

نظر

• برای در آوردن از روی آرم اپل باید کاره خاصی بکنم یا مراحل ریستور رو انجام بدم کافیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
                              برای در آوردن از روی آرم اپل باید کاره خاصی بکنم یا مراحل ریستور رو انجام بدم کافیه؟
                              به dfu ببرید.

نظر

• کلا هنوز مشکل داره
                                باید منتظر اپدیت های Saurik بود الان من 5 رو جیلیرک کردم هیچ توییکی کار نمیکنه
                                مثل اینکه اصلا نصب
                                فیکسر هم کاری نکرد
                                فقط باید منتظر آپدیت موند
                                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
                                X