اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• میشه بگید چطورshsh رو سیو کنم بعد جیلبریک؟

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان من یک مشکل دارم بعد جیلبریک خواستم بدونم بقیه دوستان این مشکل رو دارند البته رو 3تا دیوایس امتحان کردم 5s-4s-5 موقعی که میخوایی تماس برقرار کنی انتن و باطری و ساعت به رنگ مشکی میشه که اصلا قابل مشاهده نیست یا به زور میشه دید در حالیکه قبل از جیلبریک به رنگ سفید بود و مشکل بعدی موقعی که میخوایی به صورت پهنا فیلم بگیری ایکون فلاش دوربین که off va on میشه خیلی دیر عمل می کنه و چندین بار باید لمسش کنی تا عمل کنه کاملا روی س=3تا دیوایس این مشکل رو داشت
      ios 7.0.4

نظر

• IMG_0036.jpg اینم از عکس

نظر

• نوشته اصلی توسط fourG نمایش پست ها
          [ATTACH=CONFIG]18093[/ATTACH] اینم از عکس
          مال منم همینطور

نظر

• مورد اول برای من هم همینطوریه (سیاه شده)
            ولی مورد دوم نه فلاش راحت آن و آف میشه

اون مورد اول هم خداییش مشکل نیست ها، گیر الکی میدی؟؟؟؟
            نوشته اصلی توسط fourG نمایش پست ها
            با سلام خدمت همه دوستان من یک مشکل دارم بعد جیلبریک خواستم بدونم بقیه دوستان این مشکل رو دارند البته رو 3تا دیوایس امتحان کردم 5s-4s-5 موقعی که میخوایی تماس برقرار کنی انتن و باطری و ساعت به رنگ مشکی میشه که اصلا قابل مشاهده نیست یا به زور میشه دید در حالیکه قبل از جیلبریک به رنگ سفید بود و مشکل بعدی موقعی که میخوایی به صورت پهنا فیلم بگیری ایکون فلاش دوربین که off va on میشه خیلی دیر عمل می کنه و چندین بار باید لمسش کنی تا عمل کنه کاملا روی س=3تا دیوایس این مشکل رو داشت
            ios 7.0.4

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmad4576 نمایش پست ها
              مورد اول برای من هم همینطوریه (سیاه شده)
              ولی مورد دوم نه فلاش راحت آن و آف میشه

اون مورد اول هم خداییش مشکل نیست ها، گیر الکی میدی؟؟؟؟
              اگه والپیپرت به رنگ تیره باشه اصلا معلوم نیست مخصوصا جلو افتاب یا هوای روشن که بیرون باشی این خودش یه نوع مشکله دوست عزیز واسه مورد دوم عوض میشه ولی چند بار باید لمس بشه چون دقیق جایی که انتنو اونجا نشون میده

نظر

• سلام. ببخشید من 5s رو تازه چند روز که خریدم میخواستم بدونم میتونم جیلبریکش بکنم یا خیر نسخه 7.0.3 هستش . بعد از جیلبریک مشکلی پیش نمیاد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hadi.A.K نمایش پست ها
                  سلام. ببخشید من 5s رو تازه چند روز که خریدم میخواستم بدونم میتونم جیلبریکش بکنم یا خیر نسخه 7.0.3 هستش . بعد از جیلبریک مشکلی پیش نمیاد ؟
                  بله ميتونيد

نظر

سلام. ببخشید من 5s رو تازه چند روز که خریدم میخواستم بدونم میتونم جیلبریکش بکنم یا خیر نسخه 7.0.3 هستش . بعد از جیلبریک مشکلی پیش نمیاد ؟
                    نکنید آقا. Saurik که سیدیا رو داره باید توییک Mobile Substrate رو برای معماری ۶۴ بیتی آپدیت کنه. شما جیلبرک خواستید بگنید بهتره توییک از سیدیا نصب نکنید چون ۹۰ درصدشون باعث کرش شدن اسپرینگ بورد میشن، به دلیل آپدیت نبودن همون توییک.

Tapatalking with an iDevice

نظر

• سلام
                      دوستان من آيفون 5 دارم که ميخام جيلبريک کنم ولي يه جايي نوشته فعلا تا ورژن نهايي صبر کنين و من نميدونم صبر کنم يا با همين ورژن 1.0.1 جيلبريک کنم؟
                      يه سوالم داشتم اونم اينه که من برنامه هاي تانگو و 25pp رو نصب کردم رو گوشيم ميخام بدونم اگه جيلربريک کنم برنامه هام پاک ميشن و اگه پاک بشن ميتونم بعد از جيلبريک دوباره نصبشون کنم يا بايد دوباره از سيديا دانلودشون کنم؟
                      ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط eshragh نمایش پست ها
                        نکنید آقا. Saurik که سیدیا رو داره باید توییک Mobile Substrate رو برای معماری ۶۴ بیتی آپدیت کنه. شما جیلبرک خواستید بگنید بهتره توییک از سیدیا نصب نکنید چون ۹۰ درصدشون باعث کرش شدن اسپرینگ بورد میشن، به دلیل آپدیت نبودن همون توییک.

Tapatalking with an iDevice
                        ببخشید الان من جیلبریک نکنم یا انجامش بدم ؟

نظر

ببخشید الان من جیلبریک نکنم یا انجامش بدم ؟
                          دوست عزیز اگر میخواین جیلبرک کنید میتونید جیلبرک کنید مشکلی هم پیش نمیاد .ولی هیچ تویک بدرد بخوری نمیتونید نصب کنید که اگه نصب کنید .اونموقع هست که به مشکل میخورید.

نظر

• بچه ها من دستگاهم رو دوباره ریستور کردم و جیل کردم.appsync رو هم نصب کردم ولی بازی ها رو که میریزم بعضیاشون اپل آی دی می خوان چکار کنم؟چرا اینجوری شده؟
                            قبلا برای حل این موضوع از برنامه Tongbu Assistant استفاده می کردم ولی الان دوباره این کار رو کردم همه برنامه ها درست نشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط hroohbakhsh نمایش پست ها
                              سلام
                              دوستان من آيفون 5 دارم که ميخام جيلبريک کنم ولي يه جايي نوشته فعلا تا ورژن نهايي صبر کنين و من نميدونم صبر کنم يا با همين ورژن 1.0.1 جيلبريک کنم؟
                              يه سوالم داشتم اونم اينه که من برنامه هاي تانگو و 25pp رو نصب کردم رو گوشيم ميخام بدونم اگه جيلربريک کنم برنامه هام پاک ميشن و اگه پاک بشن ميتونم بعد از جيلبريک دوباره نصبشون کنم يا بايد دوباره از سيديا دانلودشون کنم؟
                              ممنونم
                              اگر میخواین جیلبرک کنید میتونید جیلبرک کنید مشکلی هم پیش نمیاد..برنامه هاتون هم چیزی نمیشه.{البته اگه با ایتتونز ابدیت کرده باشین به7به بالاتر }در غیر اینصورت باید ریستور کنید وبعد جیلبرک کنید.که هرچی که داشته باشین میپره.

نظر

• نوشته اصلی توسط PHENOMENON نمایش پست ها
                                بچه ها من دستگاهم رو دوباره ریستور کردم و جیل کردم.appsync رو هم نصب کردم ولی بازی ها رو که میریزم بعضیاشون اپل آی دی می خوان چکار کنم؟چرا اینجوری شده؟
                                قبلا برای حل این موضوع از برنامه Tongbu Assistant استفاده می کردم ولی الان دوباره این کار رو کردم همه برنامه ها درست نشد.
                                فکر کنم دوباره باید دانلود کنید .اونا مخصوص تانگبو بودن .ولی الان دستگاهتون کرک شده. اپل ایدی بدید کار میکنه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X