اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
    دوستان مگه Appsyn for ios7 یا چیزی مشابه اون اومده ؟
    بله App Sync 7+ اومده و در سیدیا موجوده

Send From My iPad Mini

نظر

• فقط الان يه چيزي شده اونم اينكه سيرى از كار افتاده...شما هايي كه جيل كردين كار ميكنه؟؟؟برا من بعد ١٠ ثانيه ميگه .متاسفم فعلا نمي تونم درخواست شما را پاسخ بدم...كساني كه جيل كردن يه تست كنن جواب را بگن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI717 نمایش پست ها
        بله App Sync 7+ اومده و در سیدیا موجوده

Send From My iPad Mini
        ممنونم میشه سورسش رو هم معرفی کنید ؟

نظر

• متاسفانه برای منم مشکل پیش اومد ، و روی لگوی اپل میمونه و بالا نمیاد، (( فکر کنم دوستان اشاره کردند اگه از طریف گوشی به آخرین نسخه 7.0.4 آپدیت کردید با مشکل مواجه میشوید))

اکنون جهت ریستور فایل 1.390gb نیاز است !! راه دیگه ای نیست ؟؟؟

نظر

• خیر باید به DFU ببرید و ریستور کنید

Send From My iPad Mini

نظر

• Appsyn for ios 7
              ihackstore.com/repo

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با سلام
                من امروز بعد اپدیت به 7.0.4 جیلبریک کردم و appsync7 را هم نصب کردم. در چند نوبت و از سورسهای متفاوت( حتی از خود bigboss که سورس اصلی را میده) bitesms را نصب کردم ولی بدون استثنا کرش میکنه. پایین خود سورسها و در صفحه نرم افزار نوشته for ios 4,5,6 . آیا bitesms با ios7 ناسازگاره؟اگه پاسخ مثبته، ios7 خیلی وقته ریلیز شده چطور تا الان bitesms را با این ورژن هماهنگ نکردند؟ و اگه پاسخ منفیه مشکل از کجاست؟ ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند.

نظر

• کمک من میخوام ریستور کنم الان آیپد رو حالت ریکاوری مد هستش و میخوام ریستور کنم این ارور رو میده چی کار کنم؟ لطفا کمکم کنید.
                  البته میخوام به7.1 ios ریستور کنم.

قبلا جیلبریک بودم ios 7

نظر

• نوشته اصلی توسط آرش ایرانی نمایش پست ها
                    با سلام
                    من امروز بعد اپدیت به 7.0.4 جیلبریک کردم و appsync7 را هم نصب کردم. در چند نوبت و از سورسهای متفاوت( حتی از خود bigboss که سورس اصلی را میده) bitesms را نصب کردم ولی بدون استثنا کرش میکنه. پایین خود سورسها و در صفحه نرم افزار نوشته for ios 4,5,6 . آیا bitesms با ios7 ناسازگاره؟اگه پاسخ مثبته، ios7 خیلی وقته ریلیز شده چطور تا الان bitesms را با این ورژن هماهنگ نکردند؟ و اگه پاسخ منفیه مشکل از کجاست؟ ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند.
                    هنوز ورژن جدیدش که با ۷ هماهنگ باشه نیومده.
                    درسته که ios7 خیلی وقته اومده، ولی دقت کنید که تازه جیلبریک شده و تا دولوپرا ورژن جدید برنامه هاشونو بدن مدتی زمان میبره

نظر

• واسهٔ شما ایکون سیدیا همون قدیمی‌ هستش یا برای آی‌اواس ۷ آپدیت شده ایکنش ؟!آیا واسه شما هم زمانی‌ که از سیدیا خارج میشین اول دور ایکنش مشکی‌ می‌شه بعد به حالت عادی بر میگرد؟ (باگ داره )

نظر

• دوستان اگر ممکنه زحمت بکشن یه لیست از توییک های کاربردی که الان با ۷ هماهنگ شده رو با سورسش بزارن

نظر

• دوستان چرا موقع نصب روي configuring system گير مي كنه

نظر

• واسه من خوب كار ميداد ولى بعد از نصب چند توييك سافارى مشكل دارشد و كرش ميكنه
                            با پاك كردن توييكها هم حل نشد مشكل
                            راه حل چيه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط selejwest نمایش پست ها
                              واسه من خوب كار ميداد ولى بعد از نصب چند توييك سافارى مشكل دارشد و كرش ميكنه
                              با پاك كردن توييكها هم حل نشد مشكل
                              راه حل چيه؟
                              سلام..این درست همون مشکلیه که برای من هم پیش اومد بدون نصب کردن هیچ توییکی !! من که بیخیال جیلبریک شدم و دوباره ریستور کردم به اوریجینال !! گمونم راهش ریستور مجدد و بعد جیلبریک دوباره باشه چونکه چند نفر از دوستان همین کار رو انجام دادن مشکل برطرف شده !!

نظر

• سلام یک مشکلی بوجود اومده هر برنامه ای از سایدیا نصب میکنم روی گوشی 4S در منوی Setting اضافه نمیشه با اینکه سالم نصب میشن لطفا راهنمایی کنید با این که با iOS 7 میزون هستند.

نظر

صبر کنید ..
                                X