اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان مشکلی بعد از جیلبریک رویت نشده هنوز ؟؟

نظر

• آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

برنامه ها کرش میکنه بعضی هاش
      ویرایش توسط Curva N Milano : https://i-phone.ir/forums/member/126209-curva-n-milano در ساعت 26-12-2013, 11:30 AM

نظر

• بچه ها یه سوال ؟؟ یه سری گیم هستن من براشون هک نصب کرده بودم مثلا real racin 3 و یا crs classic و غیره !! حالا جیلبریک کردم و بعدش دوباره بکاپ رو لود کردم و الان دوباره برگشتم به اوریجینال و دوباره بکاپ رو لود کردم !! الان همه چیز مثل سابقه ولی شک دارم هک بازی ها هم سر جاش باشه !! اگه بدون هک وارد بازی بشم بلافاصله بن میشم !! کسی تست کرده ببینه سر جاش هست همه چیز یا نه ؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام من 5.0.1 دارم . بعد الان با رستور اپدیت کنم و بعدشم جیل بریک درسته؟؟؟؟ مشکلی پیش نمیاد مثلا گیر کنه رو لوگو؟؟؟؟؟ برنامه ها چه طور پاک میشن ایا

نظر

• من آیفون 5 امروز جیل کردم appsyn for ios7 را ریختم بعد برنامه های کرک فوتوشاپ و avplayer و sygic iran را به راحتی نصب شد........هنوز کرش برنامه ای دیده نشده............تا حالا که فوق العاده بوده...

نظر

• نوشته اصلی توسط REZA TNT نمایش پست ها
              سلام من 5.0.1 دارم . بعد الان با رستور اپدیت کنم و بعدشم جیل بریک درسته؟؟؟؟ مشکلی پیش نمیاد مثلا گیر کنه رو لوگو؟؟؟؟؟ برنامه ها چه طور پاک میشن ایا
              بله درستی و مشکلی نیست. قبلش حتما بک آب بگیرید. برنامه ها هم پاک میشن که بعد میتونید نصب کنید.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
              .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان من جیلبرک کردم، اما هرچی تو cydia میخوام نصب بکنم error میده و نصب نمیشه، error: sub-process/usr/bin/dpkg returned an error code (2 باید چیکار کرد؟

نظر

• man ye moshkeli baram pish oomad.man 4sam roo jail kardam hala gooshim rooshan nemishe be itunes ham coonect mikonam gooshi roo nemishnase khahesh mikonam doostan lotfan rahnamayiim konin

نظر

• نوشته اصلی توسط ali0123456789 نمایش پست ها
                    man ye moshkeli baram pish oomad.man 4sam roo jail kardam hala gooshim rooshan nemishe be itunes ham coonect mikonam gooshi roo nemishnase khahesh mikonam doostan lotfan rahnamayiim konin
                    ریستور. اموزشش هم توسایت هست

نظر

• akhe aslan be itunes connect nemishe

نظر

• با تشكر از شما ولي در توضيحا جيلبريك تازه اوومده خيلي از باگ ها برطرف شده
                        ولي با اين حال من دنبال جواب سوالم ميگردم
                        دوستان يه سوالي
                        من حالا با ورژن قبلي جيلبريك آي ديوايسامو جيل كردم الان ورژن ١.٠.١ اوومده ميشه بپرسم راهي هست بدون ريستور كردن آي ديوايسامو با ورژن ١.٠.١ جيل كنم؟؟؟

نظر

akhe aslan be itunes connect nemishe

هوم و پاور رو با هم اببنقدر نگه دار تا تصویر ایتونز بیاد روی گوشی

نظر

akhe aslan be itunes connect nemishe
                            باید برید به حالت دفو مد.هوم وپاور رو 10 ثانیه نگه دارید بعدهوم رو ول کنید وپاور رو 15 ثانیه نگه دارید تا عکس ایتونز بیاد.
                            ویرایش توسط majid1565 : https://i-phone.ir/forums/member/8273-majid1565 در ساعت 26-12-2013, 03:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan7610 نمایش پست ها
                              با تشكر از شما ولي در توضيحا جيلبريك تازه اوومده خيلي از باگ ها برطرف شده
                              ولي با اين حال من دنبال جواب سوالم ميگردم
                              برای چی میخاین این کارو بکنین .تو سیدیا ابدیت ش هست وراحت میتونید ابدیت کنید .در غیر این صورت خیر نمیشه .باید ریستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezaT نمایش پست ها
                                من آیفون 5 امروز جیل کردم appsyn for ios7 را ریختم بعد برنامه های کرک فوتوشاپ و avplayer و sygic iran را به راحتی نصب شد........هنوز کرش برنامه ای دیده نشده............تا حالا که فوق العاده بوده...
                                دوستان مگه Appsyn for ios7 یا چیزی مشابه اون اومده ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X