اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط farzin001 نمایش پست ها
    من تازه آیفون 4S گرفتم یکمی مبتدی هستم(نسبت به انروید وپیسی وps3) تازه یکمی راه افتادم کار کردن باش اینجا که میخونم اکثرا ناراضی هستن یسری هم مشکل خوردن سوال اولم این که با jailbreakدقیقا چی میشه؟2-احتمالموفقیت چقدره ؟
    سلام
    قبلا ملت جیلبریک می کردن تا به یک سری امکانات بیشتری که به واسطه ی یه برنامه که از طریق جیلبریک نصب میشد دسترسی پیدا کنن(cydia)..اون امکانات مثلا یه برنامه بود به نام activator که بهش یه سری دستور تعریف می کردی تا انجام بده .مثلا دوبار رو ساعت بزنی تسک منیجر رو باز کنه که باعث میشد از دکمه ی همو کمتر کار بکشی یا مثلا اونایی کهدکمه هومشون خراب شده ازش استفاده می کردن...یا مثلا بلوتوث رو فعال می کردن....یا مثلا برنامه های کرک شده رو نصب می کردن.
    احتمال موفقیت 100% هست! ولی روی بعضی از دستگاه ها! البته توی این جیلبریک این طور شده ها! تو قبلی ها درست روی همشون کار می کرد ولی اینو چون هول هولی دادن بیرون این طوری شده..مثلا می گن روی ایپد 2 درست اجرا نمیشه.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط farzin001 نمایش پست ها
    من تازه آیفون 4S گرفتم یکمی مبتدی هستم(نسبت به انروید وپیسی وps3) تازه یکمی راه افتادم کار کردن باش اینجا که میخونم اکثرا ناراضی هستن یسری هم مشکل خوردن سوال اولم این که با jailbreakدقیقا چی میشه؟2-احتمالموفقیت چقدره ؟
    سلام
    قبلا ملت جیلبریک می کردن تا به یک سری امکانات بیشتری که به واسطه ی یه برنامه که از طریق جیلبریک نصب میشد دسترسی پیدا کنن(cydia)..اون امکانات مثلا یه برنامه بود به نام activator که بهش یه سری دستور تعریف می کردی تا انجام بده .مثلا دوبار رو ساعت بزنی تسک منیجر رو باز کنه که باعث میشد از دکمه ی همو کمتر کار بکشی یا مثلا اونایی کهدکمه هومشون خراب شده ازش استفاده می کردن...یا مثلا بلوتوث رو فعال می کردن....یا مثلا برنامه های کرک شده رو نصب می کردن.
    احتمال موفقیت 100% هست! ولی روی بعضی از دستگاه ها! البته توی این جیلبریک این طور شده ها! تو قبلی ها درست روی همشون کار می کرد ولی اینو چون هول هولی دادن بیرون این طوری شده..مثلا می گن روی ایپد 2 درست اجرا نمیشه.

نظر

• كسي روي ايپد ميني تست نكرده؟

نظر

• نسخه جدید هم اومده....
        به روز رسانی :

نظر

• جلبریک شده ها از داخل خود سیدیا میتونن آپدیت کنن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aliseyedi نمایش پست ها
            جلبریک شده ها از داخل خود سیدیا میتونن آپدیت کنن؟
            بله .از داخل سیدیا هم میتونید ابدیت کنید

نظر

• البته اساتید بهتره جواب بدن. من میگم بکاپ بگیرید و بعد دوباره به ۷.۰.۴ ریستور و با نسخه جدید جیلبریک کنید ....

نظر

• اینطور که معلومه نسخه جدید همون قبلیه و فقط TaiG ازش حذف شده

نظر

• با سلام و درود .من 4 اس دارم و 7.0.4 هم کردم و میخوام جلبریکش کنم مشکلی نداره روی 4 اس و واتساپ راحت کار میکنه تو جلبریک شده و کرش نمیشه ؟ و اینکه الان چه سورسهایی هست که سازگار هستن با ورژن7 اگر کسی سورساشو بزاره ممنونش میشم که تست شده باشه
                  ویرایش توسط behnamb : https://i-phone.ir/forums/member/14382-behnamb در ساعت 25-12-2013, 02:48 PM

نظر

• دوستان گرامی ، من روی 4 اس مشکل شدید باطری داشتم یعنی همینطوری درصد کم میکرد موقع کار
                    الان با این روش جیلبرک کردم جالبه مشکل حل شده الان مدتیه روی 100% مونده تازه شده 99%

نظر

• من یک سوالی دارم. دوستانی که سی پی یوی دستگاهتون ۶۴ بیتی هست چجوری جیلبرک کردید و سکته نکردید ؟ :دی
                      هنوز همه ی ۵اسی ها منتظرن Saurik توییک Mobile Substrate رو آپدیت کنه.

Tapatalking with an iDevice

نظر

• سلام الان من یه سوال برام پیش اومد اگه من جیل کنم دیگه نمیتونم هیچ برنامه ای روی گوشی بریزم ؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali0123456789 نمایش پست ها
                          سلام الان من یه سوال برام پیش اومد اگه من جیل کنم دیگه نمیتونم هیچ برنامه ای روی گوشی بریزم ؟؟؟؟؟
                          یعنی چی نمیتونم بریزم!؟
                          همه جیلبریک میکنن که رو گوشی شون برنامه بریزن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ali0123456789 نمایش پست ها
                            سلام الان من یه سوال برام پیش اومد اگه من جیل کنم دیگه نمیتونم هیچ برنامه ای روی گوشی بریزم ؟؟؟؟؟
                            دوست عزیز بیشتر کسانی که جیلبریک می کنند فقط برای ریختن برنامه کرک جیلبریک می کنند ، ولی چطوری این سوال برای شما پیش آمده

نظر

• دوستان يه سوالي
                              من حالا با ورژن قبلي جيلبريك آي ديوايسامو جيل كردم الان ورژن ١.٠.١ اوومده ميشه بپرسم راهي هست بدون ريستور كردن آي ديوايسامو با ورژن ١.٠.١ جيل كنم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan7610 نمایش پست ها
                                دوستان يه سوالي
                                من حالا با ورژن قبلي جيلبريك آي ديوايسامو جيل كردم الان ورژن ١.٠.١ اوومده ميشه بپرسم راهي هست بدون ريستور كردن آي ديوايسامو با ورژن ١.٠.١ جيل كنم؟؟؟
                                دوست عزیز ورژن 1.0.1 هیج فرقی با ورژن قبلی نداره فقط TaiG ازش حذف شده

نظر

صبر کنید ..
                                X