اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام به همگی
    جیل بریک آی او اس ۷ هم اومد هدیه ی کریسمسه:
    http://evasi0n.com

نظر

• جيلبريك ٦.١.٣ و ٦.١.٤ هم اومد

نظر

• دوستان كسي است سريال نامبر يا imei بدم زحمت بكشه كه گوشيم لاكه يا آنلاكه
        ممنون ميشم
        imei: 13556006420208

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من آیفون 4 جیلبریک ورژن5.1.1 دارم بهترین ورژن انتتر که میتونم جیلبریک کنم چی هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ramin1 نمایش پست ها
            من آیفون 4 جیلبریک ورژن5.1.1 دارم بهترین ورژن انتتر که میتونم جیلبریک کنم چی هست؟
            راستش من ۵.۱.۱ راضی بودم و ۷.۰.۴ هم راضی ام الان البته من ایفن۵ هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط hassan1645 نمایش پست ها
              راستش من ۵.۱.۱ راضی بودم و ۷.۰.۴ هم راضی ام الان البته من ایفن۵ هستم

sent from my iphone using tapatalk
              من ورژن متناسب با آیفون 4 لازم دارم تا برنامه های جدید که حداقل ios6xلازم دارند دانلود و اجرا کنم

نظر

• به نظر من ۷۰۴ هم سرعت گوشی بالاتره و هم اکثر برنامه ها رلیز شده

نظر

• سلام خسته نباشید من میخوام جیلبریک کنم 2 تا سوال داشتم یکی اگر ورژن گوشی پایین باشه باید چکار کنم دوم من میخوام برنامه رو گوشیم بریزم بغیر از apple id چکار باید کنم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید .در ضمن من ipad va iphone 5 دارم

نظر

• جیلبریک

سلام ميشه توضيح بديد جيلبريك چي هست وچه كاري انجام ميده باتشكر از شما دوست عزيز

نظر

• نوشته اصلی توسط kts57 نمایش پست ها
                      سلام ميشه توضيح بديد جيلبريك چي هست وچه كاري انجام ميده باتشكر از شما دوست عزيز
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread68121.html

نظر

• آپديت

نوشته اصلی توسط carlos alberto نمایش پست ها
                        دوست عزيز من يك اپل فور خريدم ولي اصلا بلد نيستم باش كار كنم لطفا راهنماييم كنيد قسمت software update پيانم ميده ولي بلد نيستم آبديت كنم iso7.0.4است تشكر وسپاس فراوان كه راهنمايي مي كنيد ممنون

نظر

• دوستان سلام
                          یه هفته ای میشه که با برنامه p0sixspwn نمیتونم گوشی ها رو جلبریک کنم
                          مثلن ایفون 4 و ایفون 4اس و ایفون 5 هم تست کردم
                          تو قسمت waitting rebot هنگ میکنه و دیگه پیشرفتی نداره
                          قبلن میشد جلبریک کرد اما الان نمیشه
                          روی دو سیستم و با ویندوز های مختلفی تست کردم حتی با اینتنرنت مبین نت و مخابرات
                          مشکل از کجاس ؟

راستی ورژن گوشی من 6.1.4 هست ، میتونم گوشی رو دوباره به همون 6.1.4 ریستور کنم یه بار بدون مشکل ؟ ( مدل گوشیم ایفون 5 )
                          یا راهی هست ب ه 7.0.4 رفت و برگشت به 6.1.4 ؟
                          ویرایش توسط kaivanika : https://i-phone.ir/forums/member/42628-kaivanika در ساعت 06-02-2014, 08:51 PM

نظر

• سلام دوستان من ایفون ver6.1.3 3GS بوت رام قدیم دارم هر کاری میکنم جلبریک نمیشه با برنامه redsnow و p0sixspwn اخرین ورژن انجام دادم نشد اگه ممکنه راهنمایی کنید

نظر

• اگه با 3جی اس لاک برم به *.6 امکان جیبریک و آنلاک و اکتیو شدن گوشی موجوده
                              یه راهنمایی کنین لطفا چون به ورژن 6 به بالا نیاز دارم
                              به چه ورژنی برم و با چه روشی به مشکل نمیخورم

نظر

• نوشته اصلی توسط memphisxx نمایش پست ها
                                اگه با 3جی اس لاک برم به *.6 امکان جیبریک و آنلاک و اکتیو شدن گوشی موجوده
                                یه راهنمایی کنین لطفا چون به ورژن 6 به بالا نیاز دارم
                                به چه ورژنی برم و با چه روشی به مشکل نمیخورم
                                با آخرين ورژن snowbreeze كاستوم بسازيد از ٦.١.٣
                                و با ايتونز بهش رسيتور كنيد
                                براي اكتيو كردن، فرم ور اصلي ٦.٠ رو بگيريد
                                با آخرين ورژن ردسنو، فايل ipsw ٦.٠ رو تو قست select ipsw توي extras انتخاب كنيد و با همين ردسنو جيلبريك كنيد
                                اينجوري گوشيتون اكتيو ميشه
                                فقط جيلبريكش تدر هست
                                اگه ميخواين انتدر كنيد، توييك posixspwn رو از توي سيديا نصب كنيد

من خودم با همين روش 3gs لاكمو از ٥.١.١ بردم ٦.١.٣ و الان مشكلي ندارم

موفق باشيد

نظر

صبر کنید ..
                                X