اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohammaad نمایش پست ها
    ببخشید چند تا سوال داشتم خواهش ممی کنم سریع جوابم رو بدین من یه 4س دارم با ورژن 6.1.3 به نظرتون هک کنم یا نه ؟
    یه سوال دیگه منظور از هک پایدار (UnThetered) یعنی چی ؟ یعنی نمیشه دیگه از هک درش اورد؟
    مفهومی به نام هک نداریم و اون که شما مظورتونه جیلبریکه

خیر ایفون 4s روی فریمور 6.1.3 هیچ گونه جیلبریکی نداره.

جیلبریک unthetered هم یعنی شما وقتی گوشی خودتون رو خاموش و روشن میکنید به هر دلیلی نیاز به جیلبریک دوباره نیستو برای از بین بردن جیلبریک کافی هست تا گوشی رو ریستور کنید..

هر کدام از مفاهیم براتون غیر قابل فهم بود داخل انجمن اموزش های ابتدایی رو مطالعه کنید.

نظر

• سلام خدمت دوستای عزیز
      من گوشیم 4 هستش و با این برنامه سعی کردم جیلبریک کنم و گوشیم آپدیت شد به 6.1.3 اما برنامه ی Cydia نیومد برام؟
      کسی می تونه کمکم کنه؟
      قبلشم کاره دیگه ای با گوشی نکرده بودم
      ممنون

نظر

• دوست عزیز این برنامه 6.1.3 رو که ساپورت نمی کنه!
        شما باید از طریق redsn0w فریمورد کاستوم جیلبرک شده بسازید.(تترد)
        http://www.i-phone.ir/forums/thread83335.html

نظر

• یه سوال دوستان

من متوجه نمی شم که میگن این فریم ور بسته شده برای مثلا ایفون 5 یعنی چی؟
          اگر توضیح بدین ممنون میشم

مثلا من الان ایفون 4 داریم ورژن 6.1.2 که تو ایتیونز میزنه ورژن جدید 6.1.3 اومده
          یعنی من دیگه نمی تونم به ورژن 6.1.2 از طریق فریمور افلاین(همون شیفت +ریستور) دوباره گوشی رو ریستور کنم؟

نظر

• ببینید دوست عزیز اپل هر وقت آپدیتی برای iOS منتشر میکنه اجازه ی ریستور به ورژن قبلی رو میبنده!
            نه شما اگه به 6.1.3 آپدیت کنید و چون سی پی یو دستگاه شما A4 است میتونید جیلبرک کنید و به 6.1.2 دانگرید کنید.فقط باید shsh ورژن فعلی خود را داشته باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
              دوست عزیز این برنامه 6.1.3 رو که ساپورت نمی کنه!
              شما باید از طریق redsn0w فریمورد کاستوم جیلبرک شده بسازید.(تترد)
              http://www.i-phone.ir/forums/thread83335.html
              دوباره سلام
              ممنون از راهنماییتون
              فقط یه چند تا سوال دیگه دارم..
              به نظرتون من همین رو بصورت تدر جیلبرک کنم یا صبر کنم تا جیلبرک همین ورژن بیاد؟؟
              البته من خودم ترجیح میدم اگه میشه دانگرید کنم بعد جیلبرک آنتدر کنم، اگه بخوام اینکارو کنم از کدوم تاپیک انجمن می تونم اینکارو کنم؟

بازم ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط salehratin نمایش پست ها
                دوباره سلام
                ممنون از راهنماییتون
                البته من خودم ترجیح میدم اگه میشه دانگرید کنم بعد جیلبرک آنتدر کنم، اگه بخوام اینکارو کنم از کدوم تاپیک انجمن می تونم اینکارو کنم؟

بازم ممنونم
                سلام دوست عزیز اگر روی فریمور 6.1.2 هستید برای این جیلبریک انتترد هست و اگر ریستور کنید به اخرین فریمور یعنی 6.1.3 خواهید رفت...این نسخه برای ایفون 3gs و ایفون 4 فقط به صورت تترد جیلبریک داره و به نظر من برای این فریمور جیلبریک انتترد حالا حالا ها نمیاد و تیم هکر صبر میکنند تا اپل فریمور جدیدی رو رلیز کنه و بعد به جیلبریک بپردازند...پس تا اون موقع چند ماهی مونده

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط salehratin نمایش پست ها
                دوباره سلام
                ممنون از راهنماییتون

بازم ممنونم
                سلام دوست عزیز اگر روی فریمور 6.1.2 هستید برای این جیلبریک انتترد هست و اگر ریستور کنید به اخرین فریمور یعنی 6.1.3 خواهید رفت...این نسخه برای ایفون 3gs و ایفون 4 فقط به صورت تترد جیلبریک داره و به نظر من برای این فریمور جیلبریک انتترد حالا حالا ها نمیاد و تیم هکر صبر میکنند تا اپل فریمور جدیدی رو رلیز کنه و بعد به جیلبریک بپردازند...پس تا اون موقع چند ماهی مونده

نظر

• من الان گوشیم به 6.1.3 رفته، چطور دانگرید کنم به 6.1.2 که بتونم روش جیلبرک آنتترد کنم؟

نظر

• برای ریستور به فریمور پایین تر باید SHSH اون رو داشته باشید ....تازه فقط در صورتی میتونید استفاده کنید که گوشیتون 3gs یا4 باشه.

فکر نکنم با توجه به صحبت هایی که کردید SHSH فریمور 6.1.2 رو داشته باشید. دارید؟؟

متاسفانه اگر ندارید مجبورید روی همین 6.1.3 بمونید یا تترد جیلبریک کنید یا صبر کنید تا ببنیند وضعیت جیلبریک چی میشه

نظر

• گوشیم که 4 هستش اما ندارم این shsh رو!!

هیچ کاره دیگه نمیتونم بکنم برای این که بیام به 6.1.2؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط salehratin نمایش پست ها
                        گوشیم که 4 هستش اما ندارم این shsh رو!!

هیچ کاره دیگه نمیتونم بکنم برای این که بیام به 6.1.2؟؟
                        اگه shsh هم مي داشتين راهي نبود. فقط به ورژن 5 با داشتن shsh ميشه رفت
                        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• پس با این حساب من فقط باید رو همین 6.1.3 بمونم دیگه!
                          نهایتا همین رو بصورت تدر جیلبرک کنم...

نظر

• سلام
                            امروز یه 3gs واسم اوردن که ورژن 6.1.3 هستش بعد میخوام به ورژن پایین تر بیام.
                            ایا راهی هست که بشه shsh ورژن قبل رو پیدا کنه و سپس به ورژن پایین تر بیام.

نظر

• سلام
                              دلیوری اس ام اس واسه آیفون 5 درست شده !؟
                              وقتی نمی دونی چرا داری آی فون می خری , آی فون نخر

نظر

• نوشته اصلی توسط M.SP نمایش پست ها
                                سلام
                                دلیوری اس ام اس واسه آیفون 5 درست شده !؟
                                سلام
                                دوست عزیز... دلیوری دیگه برای 4s به بالا ارائه نمیشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X