اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mbahal نمایش پست ها
    بلوتوث چی؟ اگه اکانت ایربلو شیرینگ بخرم قابل استفاده هست روی ایفونم؟
    اره می تونید
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط Mansoorj نمایش پست ها
      سلام

من گوشیم چون ورژن 6.1.3 ios بود دادم بیرون برام جیلبریک کردن اما نرم افزاری به اسم سیدیا روش به طور پیش فرض نصب نیست... برای نصب برنامه کرک شده باید چیکار کنم ؟(iphone5)

ممنون
      ایفون 5 و 6.1.3 جیلبریک!!!!!!!

نه عزیزم ایفون 5 روی 6.1.3 جیلبریک نمیشه.

برای نصب برنامه های کرک به تایپیک زیر مراجعه کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread78975.html
      ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 18-04-2013, 01:08 PM
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

سلام

من گوشیم چون ورژن 6.1.3 ios بود دادم بیرون برام جیلبریک کردن اما نرم افزاری به اسم سیدیا روش به طور پیش فرض نصب نیست... برای نصب برنامه کرک شده باید چیکار کنم ؟(iphone5)

ممنون
        !!!! فکر کنم سر کارت گذاشتن!!! چقدر پول دادی؟!! اصلا 6.1.3 جیلبرک نمیشه!! 6.1.2 ورژن آخریه که جیلبرک واسش اومده

نظر

• نوشته اصلی توسط Mbahal نمایش پست ها
          !!!! فکر کنم سر کارت گذاشتن!!! چقدر پول دادی؟!! اصلا 6.1.3 جیلبرک نمیشه!! 6.1.2 ورژن آخریه که جیلبرک واسش اومده
          یکی از دوستام بود که پول نگرفت

120 تا بازی و برنامه هم برام ریخت

نظر

یکی از دوستام بود که پول نگرفت

120 تا بازی و برنامه هم برام ریخت
            بله امکانش هست که بدون ثبت UDID و جیلبریک میتونید برنامه کرک نصب کنید..

اموزش و اطلاعات بیشتر در این تاپیک:

http://www.i-phone.ir/forums/thread78975.html
            ویرایش توسط alimt699 : https://i-phone.ir/forums/member/30223-alimt699 در ساعت 18-04-2013, 02:09 PM

نظر

• دوستان اخرین فریم ور ایفون 4 که جیلیبریک انتتر میشه چنده؟میخوام دانلود کنم.با همین روش جیل میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط black.rose1370 نمایش پست ها
                دوستان اخرین فریم ور ایفون 4 که جیلیبریک انتتر میشه چنده؟میخوام دانلود کنم.با همین روش جیل میشه؟
                فریمور 6.1.2 هست که باید shsh اون رو داشته باشید تا بتونید ریستور کنید به اون.

اگر دارید میتونید برید 6.1.2 اگر نه دانلود فریمور اون فایده ای نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط black.rose1370 نمایش پست ها
                  دوستان اخرین فریم ور ایفون 4 که جیلیبریک انتتر میشه چنده؟میخوام دانلود کنم.با همین روش جیل میشه؟
                  ۶.۱.۲ البته برای ریستور باید shsh داشته باشید البته بهید میدونم داشته باشید
                  Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• iphone5

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
                    تازه ایفون5 خریدم اکتیوش هم کردم گوشی با وصل کردن میاد توpc اما ایتیونز ایفون رو نمیشناسه !!با کامپیوتر دیگه هم تست کردم!
                    ممنون میشم راهنماییم کنید!
                    ویرایش توسط shasti2050 : https://i-phone.ir/forums/member/122006-shasti2050 در ساعت 26-04-2013, 12:30 PM

نظر

• سلام دوستان هنوزم میشه 6.1.2 و پایینتر رو با evasion جیل برک کرد؟
                      آخه توی سایدیا یه چیزی خوندم انگار بسته شده دیگه؟!

نه؟ کی دیروز یا امروز یا الان جیل برک کرده، بگید هنوز میشه یا نه لطفا؟!
                      ویرایش توسط mamadrezaei : https://i-phone.ir/forums/member/48402-mamadrezaei در ساعت 29-04-2013, 02:20 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
                        سلام دوستان هنوزم میشه 6.1.2 و پایینتر رو با evasion جیل برک کرد؟
                        آخه توی سایدیا یه چیزی خوندم انگار بسته شده دیگه؟!

نه؟ کی دیروز یا امروز یا الان جیل برک کرده، بگید هنوز میشه یا نه لطفا؟!
                        اگه ورژن دیوایستون 6.1.2 باشد بله، می شود جیلبریک کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                          اگه ورژن دیوایستون 6.1.2 باشد بله، می شود جیلبریک کرد.
                          مرسی نوید جان

شما ورژن گوشیتون 6.1.3 هستش ظاهرا!
                          واسه 6.1.3 جیل برک تدر هست؟ میشه جیل برک تدر کردش یا هنوز نیومده؟!

نظر

مرسی نوید جان

هنوز نیومده

نظر

مرسی نوید جان

خير هرگز جيلبريك نمي شود و به اين زودي ها هم ارائه نخواهد شد

نظر

• سلام.
                                دوستان من که گوشی خریدم فریمورم 6.0.1 بود ، بعد وقتی که 6.1.2 آخرین فریمور بود من آپدیت نکردم تا اینکه 6.1.3 اومد.
                                بعد توی همون فریمور 6.0.1 برنامه iSHSH رو روی گوشیم نصب کردم که برای 6.0.1 SHSH بگیرم اما می گفت دسترس نیست و ...
                                برای همین من توی برنامه فریمور رو عوض کردن و برای 6.1.2 فایل SHSH اش رو گرفتم و ذخیره کردم*!
                                امروز مجبور به ریستور شدم! ولی من هر کاری کردم با این فایل نتونستم به 6.1.2 ریستور کنم*!
                                توی TinyUmberella مسیر فایل رو میزارم روی دسکتاپم و این فایل رو هم میریزم رو دسکتاپ ، بعد وقتی TSS رو استارت می کنم که با آیتونز ریستور کنم یا ارور 11 میگیرم یا 1600 یا 1601 و ... میگیرم*!
                                با Redsnow هم که میزنم اصلا گزینه local blobs اش فعال نیست ! فریمور 6.1.2 رو که بهش میدم میگه SHSH اش در دسترس نیست و ریستور نمیکنه!
                                بعد خواستم این SHSH رو آپلود کنم تو سادیا ولی ریجکت میکنه*!
                                کلا الان نمیدونم چی کار کنم*؟*:دی
                                گوشی من آیفون 5 هست*!
                                الانم برای این که گوشیم روشن بشه روی 6.1.3 هستم!*
                                ممنون می شم کمکم کنید!

نظر

صبر کنید ..
                                X