اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• واقعاً نمیدونم چی کار باید کرد... یه بار دیگه هم جیلبرک کردم ولی بازم بهد از اینکه به کامپیوتر وصل می کنم آیتیونز باز نمیشه و باید به طور دستی آیتیونز باز کنم.... این مشکل حل شدنی هست...؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidsatan نمایش پست ها
      واقعاً نمیدونم چی کار باید کرد... یه بار دیگه هم جیلبرک کردم ولی بازم بهد از اینکه به کامپیوتر وصل می کنم آیتیونز باز نمیشه و باید به طور دستی آیتیونز باز کنم.... این مشکل حل شدنی هست...؟؟؟
      در حالت پیشفرض اگه اشتباه نکنم ایتونز خودکار باز نمیشه مگه اینکه وقتی گوشی وصله تو صفحه summary پایین تیک مروبطش رو بزنی.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام من این خبر رو تازه دیدم درسته ؟

Jailbreak iOS 6.1.2 Untethered with Evasi0n 1.4 - Jailbreak iOS 6.1.2 Using Evasi0n 1.4 on iPhone, iPad and iPod Touch

نظر

• نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
          سلام من این خبر رو تازه دیدم درسته ؟

Jailbreak iOS 6.1.2 Untethered with Evasi0n 1.4 - Jailbreak iOS 6.1.2 Using Evasi0n 1.4 on iPhone, iPad and iPod Touch
          بله درسته !
          http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post811214

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
            در حالت پیشفرض اگه اشتباه نکنم ایتونز خودکار باز نمیشه مگه اینکه وقتی گوشی وصله تو صفحه summary پایین تیک مروبطش رو بزنی.

ميشه بگيد كدوم تيكو بايد فعال كنم...؟!

نظر

• آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

نوشته اصلی توسط hafez341 نمایش پست ها
              کامبیز عزیز می شه بیشتر راهنمایی کتید که چجوری باید این مراحل رو انجاک بدم؟
              البته elenor عزيز كاملن توضيح دادن ولي من اين مراحلي رو كه گفتم تقريبن دو هفته زمان برد و همش روي سعي و خطا بود و سرچ توي اينترنت...
              بزار مراحل رو يه بار دقيقن جمع بندي ميكنم برات بنويسم...اميدوارم مشكل شما هم حل بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                تو سیدیا سرچش کن اگه کنارش تیک سبز خورده یعنی نصب شده.
                دوستان من هر چی تو سیدیا سرچ میکنم appsync 5&6 پیدا نمیکنه چرا؟؟نه از سورس انجمن نه از سورس mobile4persian ؟

نظر

• سلام
                  من ایفونم ورژن 6.11 جیلبریک شدست
                  میخام اول به 6.1.1 ریستور کنم و بعد به 6.1.2
                  اما نمیتونم به 6.1.1 ریستور کنم ش ش میخاد
                  بنظرتون اگ بدونه ریستور به 6.1.1 به 6.1.2 ریستور کنم مشکلی پیش نمیاد؟
                  اخه یکی از دوستام ایپد جیلبریک شدشو بدون ریستوور به ورژن فعلیش به ورژن بالاتر ریستور کرد و مشکلاتی واسه ایپدش پیش اوومد

نظر

نوشته اصلی توسط p.messi نمایش پست ها
                    سلام
                    من ایفونم ورژن 6.11 جیلبریک شدست
                    میخام اول به 6.1.1 ریستور کنم و بعد به 6.1.2
                    اما نمیتونم به 6.1.1 ریستور کنم ش ش میخاد
                    بنظرتون اگ بدونه ریستور به 6.1.1 به 6.1.2 ریستور کنم مشکلی پیش نمیاد؟
                    اخه یکی از دوستام ایپد جیلبریک شدشو بدون ریستوور به ورژن فعلیش به ورژن بالاتر ریستور کرد و مشکلاتی واسه ایپدش پیش اوومد
                    ورژن 6.1.1 بسته شده است شما ورژن 6.1.2 را بگیرید و با آیتونز ریستور کنید .

نظر

دوستان کلا جیلبریک نسخه های ۶ رو برای 4s توصیه میکنید یا نه ... مثل اینکه خیلی مشکل داره.
                      من از جیلبریک ۵.۱.۱ استفاده میکنم. نظرتون چیه ؟

نظر

• سلام به همگی.من از روزی که این تاپیک زده شده مرتب سر میزنم و پست ها رو میخونم ولی الان که این پست رو میدم هنوز دچار تردید هستم.قضیه اینه که من آیفون 4 آنلاک فکتوری دارم الان 5.1.1 جیلبریک دارم.بخاطر ایکه بعضی وقتها هنگ میکنه و اینکه به هر حال یه آپدیتی کرده باشم تصمیم گرفتم به 6.1 آپدیت و جیلبریک کنم.الان از اساتید سوالم اینه که آیا پینشهاد آپدیت میدید؟ اگه جیلبریک کنم مشکلی نیست؟ منظورم از نظر نصب برنامه ها و هماهنگی با 6.1 و جیلبیرکش هست. آیفون دلیوری بخوبی کار میکنه؟ ( برام این مورد خیلی مهمه ) سوالم دیگم اینه که اگر به 6.1 ریستور کنم چطوری از تکست های توی viber wechat , whatsup بکاپ بگیرم که بعد از ریستور و نصب مجدد این برنامه ها بتونم نوشته های قبلم رو دوباره داشته باشم ؟!

با سپاس فراوان
                        ویرایش توسط Omid007 : https://i-phone.ir/forums/member/3983-omid007 در ساعت 22-02-2013, 01:08 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                          ورژن 6.1.1 بسته شده است شما ورژن 6.1.2 را بگیرید و با آیتونز ریستور کنید .
                          میدونم بسته شده!
                          من گوشیم 6.1.1 جیلبریک شدستو الان میخوام به 6.1.2 ریستور کنم مشکلی پیش نمیاد؟ چون همیشه اول به ورژن فعلیش ریستور میکردم و بعد به ورژن بالاتر ریستور میکردم

نظر

• نوشته اصلی توسط p.messi نمایش پست ها
                            میدونم بسته شده!
                            من گوشیم 6.1.1 جیلبریک شدستو الان میخوام به 6.1.2 ریستور کنم مشکلی پیش نمیاد؟ چون همیشه اول به ورژن فعلیش ریستور میکردم و بعد به ورژن بالاتر ریستور میکردم
                            نه دوست عزیز لزومی نداره اول به فریمور فعلی ریستور کنید....اگر میخواهید جیل کنید اول فایل ipsw فریمور 6.2.1 رو دانلود کنید بعد ریستور کنید..هیچ گونه ربطی هم به فریمور فعلیتون نداره
                            ویرایش توسط alimt699 : https://i-phone.ir/forums/member/30223-alimt699 در ساعت 22-02-2013, 01:42 PM

نظر

• سلام
                              دوستان من گوشیمو جیلبریک کردم و سدیا نصب شد اما چند دقیقه بعدش فهمیدم اینترنتم قطع شده
                              به نظر شما موقع جیلبریک هم قطع بوده؟ الان موندم!
                              گوشی و سیدیا بدون مشکل باز میشن

نظر

• نوشته اصلی توسط p.messi نمایش پست ها
                                سلام
                                دوستان من گوشیمو جیلبریک کردم و سدیا نصب شد اما چند دقیقه بعدش فهمیدم اینترنتم قطع شده
                                دوست عزیز در هنگام جیلبرک به اینترنت نیازی نیست

در سایدیا به اینترنت نیاز دارید فقط برای دانلود سورس ها و توییک و اپلیکیشن ها و غیره

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط p.messi نمایش پست ها
                                سلام
                                دوست عزیز در هنگام جیلبرک به اینترنت نیازی نیست

در سایدیا به اینترنت نیاز دارید فقط برای دانلود سورس ها و توییک و اپلیکیشن ها و غیره

نظر

صبر کنید ..
                                X