اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من این پکیج رو از بیرون خریدم روش نوشته مناسب با ایفون ۵ حالا هیچ کاریش نمیشه کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط milad 01 نمایش پست ها
      من این پکیج رو از بیرون خریدم روش نوشته مناسب با ایفون ۵ حالا هیچ کاریش نمیشه کرد
      آقا میلاد شما این برنامه رو دانلود کن با آیتونز نصب کن، اگه مثل آدم نصب شد که شد و مشکل از برنامه ها و پکتونه که باید یه فکری براش بکنید

اگه نصب نشد که مشکل از اپسینکتون هست که باید براش یه فکری بکنیم...

IDM.Internet.Download.Manager.v1.2.4_(www.i-Clarified.ir).ipa
      امیدوارم لینک دانلود حذف نشه...

نظر

• نوشته اصلی توسط mosi100 نمایش پست ها
        اقا ما چه کنیم
        شما بکاپ رو برگردوندی بعد از ریستور؟
        اگه این کار رو کردی که دوباره ریستور کن این دفعه اول جیل برک کن بعدش بک آپت رو استفاده کن...!!!

نظر

• نه satrt new iphone زدم

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
            آقا میلاد شما این برنامه رو دانلود کن با آیتونز نصب کن، اگه مثل آدم نصب شد که شد و مشکل از برنامه ها و پکتونه که باید یه فکری براش بکنید

اگه نصب نشد که مشکل از اپسینکتون هست که باید براش یه فکری بکنیم...

IDM.Internet.Download.Manager.v1.2.4_(www.i-Clarified.ir).ipa
            امیدوارم لینک دانلود حذف نشه...
            دوست عزیز این برنامه هم نصب نشد البته وقتی با ایتونز ساین میکنم هیچ کاری انجام نمیده و تو ایفون نصب نمیشه حالا مشکل از کجاست چکار باید بکنم واقعا ممنون از راهنماییت عزیز
            .
            .
            .
            همین الان با ایفون باکس ریختم نصب شد حالا چی؟
            ویرایش توسط milad 01 : https://i-phone.ir/forums/member/108560-milad-01 در ساعت 10-02-2013, 11:51 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mosi100 نمایش پست ها
              نه satrt new iphone زدم
              بعد دیگه سینک نکردید؟؟؟
              آخه سینک که بکنید بک آپتون برمیگرده احتمالا
              اگه سینک کردید، یه بار دیگه ریستور کنید و سینک نکنید و مستقیم جیل برک کنید...
              تنها راهه، ریستور که کار چند دقیقست... انجام بده ببین چی میشه...

نظر

• نوشته اصلی توسط milad 01 نمایش پست ها
                دوست عزیز این برنامه هم نصب نشد البته وقتی با ایتونز ساین میکنم هیچ کاری انجام نمیده و تو ایفون نصب نمیشه حالا مشکل از کجاست چکار باید بکنم واقعا ممنون از راهنماییت عزیز
                بعد ازینکه با آیتونز ادش کردید به لایبرری، روی iphone تون میرید و گزینه ی instal رو میزنید بعد سینک میکنید؟؟؟
                اگه این کار رو می کنید و در نهایت بعد از سینک ارور not installed میده علتش 100% appsync هست...

نظر

• سلام به دوستان من هم جیلبریک کردم آیفون 4 با ios 6.1 بدون هیچ مشکلی سیدیا هم نصب شد راحت هیچ چیزی هم تغییر نکرد

نظر

• آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

من آيفون ٥ رو با evasi0n 1.2 جيلبريك كردم.جالبه كه صبح برنامه weather مشكلي نداشت.ولي از عصر كرش مي كنه.ظاهرا تو ورژن جديد هم اين مشكل حل نشده.ميخوام بدونم كساني كه با ورژن ١.٢ جيلبريك كردن هم اين مشكل رو دارن

نظر

• نوشته اصلی توسط ali4110m نمایش پست ها
                      من آيفون ٥ رو با evasi0n 1.2 جيلبريك كردم.جالبه كه صبح برنامه weather مشكلي نداشت.ولي از عصر كرش مي كنه.ظاهرا تو ورژن جديد هم اين مشكل حل نشده.ميخوام بدونم كساني كه با ورژن ١.٢ جيلبريك كردن هم اين مشكل رو دارن
                      دوست عزیز ربطی به صبح و عصر نداره، شما گوشت رو که خاموش روشن بکنی بعد از جیل برک این بلا سرش میاد

نظر

• ايفون 5 با ios 6.1 با جيل 1.1 جيلبريك شد و همه چي عالي داره كار ميكنه بدون هيچ مشكلي.اما 1.2 باز مشكل weather داره پس اپديت نكنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها
                          ايفون 5 با ios 6.1 با جيل 1.1 جيلبريك شد و همه چي عالي داره كار ميكنه بدون هيچ مشكلي.اما 1.2 باز مشكل weather داره پس اپديت نكنيد
                          شما یه بار گوشیت رو خاموش روشن کن ببین مشکل ودر بوجود نمیاد؟!؟!؟!

نظر

• دوستان من وارد این سورس شدم حالا باید چطوری تشخیص داد که کدام بازی کدام برنامه؟ بعد روش نصب هر کدام چطور؟چه از آیتونز چه خود گوشی؟

ببخشید من خیلی سوال ناشیانه ای پرسیدم آخه خیلی مبتدی ام.اگه تصویری بزارید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
                              شما یه بار گوشیت رو خاموش روشن کن ببین مشکل ودر بوجود نمیاد؟!؟!؟!

زياد اين كارو كردم هيچ مشكلي نيست

نظر

• دوستان cydia واسم هنوز باز نشده بسته می شه چیکار کنم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X