اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من هم اپساین ۵ هم اپساین ۶ امتحان کردم الان میوجه یه چیزی شدم اونم اینه که نرم افزار یا گیم هایی ک زیر ایکونشون انگیلیسی نوشته نصب میشه ولی اونایی که چینی نوشته این ارور رو میده تو ایتونز
    بازم ممنون از پاسختون اگر متوجه منظورم نشدید عکس بزارم

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
      دوست عزیز ببینید برنامه های دیگه هم همین ارور رو میده؟ اگه آره که appsync رو uninstal کنید و برید از یه سورس دیگه مثلا cydia.i-phone.ir برید appsync5+ رو نصب کنید

اگه برنامه های دیگه نصب شد که با چیز پی ان باید authorize بکنید و ادامه بدید...

ولی احتمال زیاد appsync مشکل داره و باید مجددا نصب کنید...
      همین کار رو انجام دادم از ۲ سرور مختلف بازم نشد دوست من

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
      ببينيد اين بازي با اپل آيدي دانلود شده و با اون بايد نصب بشه !
      ميتونيد كرك هم بگيريد
      آيفان باكس رو هم تست كنيد

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Rightel 3G
      ایفون باکس رو از کجا دانلود کنم دوست عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط milad 01 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

از سایت خودش اخرین ورژن رو بگیرید.اسم برنامه این هست: ifunbox

نظر

- - - - - - - - - -

ورژن مک
          ifunbox

نظر

• دوستان وقتی میخوام جیل کنم میگه پسوورد بک اپ ایتونز disable کن از کجا بیارم

نظر

• آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

نوشته اصلی توسط mosi100 نمایش پست ها
              دوستان وقتی میخوام جیل کنم میگه پسوورد بک اپ ایتونز disable کن از کجا بیارم
              وصل کنید به ایتونز گوشی رو و از همون تب اون تیک back up password رو بردارید

Sent from my iPod touch 4 using Tapatalk
              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• خوب پسوورد میخواد واسه برداشتن

نظر

• سلام دوستان
                  من با آیتونز زدم که آپدیت کنم به 6.1 ، اما 24 25 ساعت طول میکشید
                  واسه همین تصمیم گرفتم فریمور رو از توی یکی از تاپیک های همین سایت که یکی از دوستان توی چند پست قبل تر معرفی کرد دانلود کنم.
                  حالا سوال من اینه که :
                  1. آیا با این شکل که دارم فریمور دانلود میکنم بهتره ، یا بگذارم همون 24 25 ساعت بگذره و از طریق خود آی تونز آپدیت بشه؟
                  2. اگه دانلود تموم شد چطوری میتونم فریموری که دانلود کردم رو با آی تونز بریزم روی دستگاه (معرفی تاپیک هم کفایت میکنه انشاالله )
                  3. مشکلی برای جیلبریک کردن پیش نمیاد؟ گوشیم iPhone4 6.0.1 هستش

نظر

نوشته اصلی توسط mosi100 نمایش پست ها
                    خوب پسوورد میخواد واسه برداشتن
                    ایفونتون پسورد داره یا قبلاً داشته؟ اگه بله همون پسورد میشه

نظر

نوشته اصلی توسط n_z نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      واسه همین تصمیم گرفتم فریمور رو از توی یکی از تاپیک های همین سایت که یکی از دوستان توی چند پست قبل تر معرفی کرد دانلود کنم.
                      حالا سوال من اینه که :
                      1. آیا با این شکل که دارم فریمور دانلود میکنم بهتره ، یا بگذارم همون 24 25 ساعت بگذره و از طریق خود آی تونز آپدیت بشه؟
                      2. اگه دانلود تموم شد چطوری میتونم فریموری که دانلود کردم رو با آی تونز بریزم روی دستگاه (معرفی تاپیک هم کفایت میکنه انشاالله )
                      ۱.فرقی نداره ولی اگه دانلود کنید بهتر هست جدا
                      ۲.وقتی تموم شد گوشی رو به ایتونز وصل کرده و در صفحه اول Shift+restore رو بزنید

نظر

• پسوورد گوشیو برداشتم قبلیم میزنم که روی خود گوشی بود اینم نیست

نظر

• ممنون از دوستان من ایفون باکس رو نصب کردم بازی هم ریختم ولی وقتی میرم تو بازی ازم اپل ایدی میخواد، من وارد کردم که یدفه از بازی میاد بیرون پیام میده
                          فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط n_z نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            حالا سوال من اینه که :
                            بله دوست عزیز شما از همین سایت فیرمور رو دانلود کن
                            بعدش برو توی آیتونز ، شیفت رو نگه دار و ریستور بزن، این کار رو که بکنی یه پنجره باز میشه که ازون پنجره فیرموری که دانلود کردی رو انتخاب میکنی...
                            (برای انجام این کارها چیز پی ان هم وصل باشه)
                            3) شما همون فرمور6.1 رو دانلود کن و از نو جیلبرک کن دیگه!!! اینم لینک دانلود فرمور:
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

ممنون از دوستان من ایفون باکس رو نصب کردم بازی هم ریختم ولی وقتی میرم تو بازی ازم اپل ایدی میخواد، من وارد کردم که یدفه از بازی میاد بیرون پیام میده
                              دوست عزیز شما برنامه هات رو از کجا گیر آوردی؟؟؟!!!
                              شاید کرک شده نیستند واسه همین به آی دی نیاز دارن!!!
                              هر برنامه ای میخوای خودت کرک شدش رو دانلود کن و با آیتونز نصب کن...
                              سایت خاصی هم واسه دانلود کرک شده ها در حال حاضر نمیشناسم چون یه apptrackr بود که بسته شد...
                              یه چنتا سایت چینی هم هست البته...

نظر

• اقا ما چه کنیم

نظر

صبر کنید ..
                                X