اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
    خیر ربطی به جیلبرک نداره و سرور های viber توسط ایران بسته شده اما با چیز **پی *ن کار میکنه.
    خوب این درست پس اگه بسته شده چرا با یه گوشی دیگهکه اپل و ورژن ۶.۱ هست میتونم استفاده کنم ولی گوشی جیل نیست.و با اندروید هم viber میشه استفاده کرد و اینکه من گوشیه خودم رو ریستور کردم و جیل نکردم بازم viber بدون چیز پی ان کار نکرد کلا هنگ کردم نمیدونم چرا فقط برای من اینطوریه رو گوشی های دوستام و برادرم کار میکنه چرا

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
    خیر ربطی به جیلبرک نداره و سرور های viber توسط ایران بسته شده اما با چیز **پی *ن کار میکنه.
    خوب این درست پس اگه بسته شده چرا با یه گوشی دیگهکه اپل و ورژن ۶.۱ هست میتونم استفاده کنم ولی گوشی جیل نیست.و با اندروید هم viber میشه استفاده کرد و اینکه من گوشیه خودم رو ریستور کردم و جیل نکردم بازم viber بدون چیز پی ان کار نکرد کلا هنگ کردم نمیدونم چرا فقط برای من اینطوریه رو گوشی های دوستام و برادرم کار میکنه چرا

نظر

• نوشته اصلی توسط n_z نمایش پست ها
      دوستان من رو 6.0.1 هستم
      الان جیلبریک کنم بهتره یا برم به 6.1 ، بعد جیلبریک کنم ؟
      فرقی نداره.شما میتونید روی هر دو فریمور جیلبرک کنید.ولی پشنهاد من اینه آپدیت کنید و از طریق ota آپدیت نکنید و از راه ریستور آپدیت کنید.(هکر ها گفتن.)
      فریمور هم از اینجا دانلود کنید
      http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

• نوشته اصلی توسط n_z نمایش پست ها
        دوستان من رو 6.0.1 هستم
        الان جیلبریک کنم بهتره یا برم به 6.1 ، بعد جیلبریک کنم ؟
        برو 6.1 حالشو ببر دیگه، چه کاریه رو 6.0.1 بمونی

نظر

• cleverpin براي من كرش ميكنه!

apptivator هم همينطور

نظر

• نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

من روی هیچ گوشی ندیدم وایبر بدون چیز پی ان کار کنه... !!!
            متسفانه این ششیلتر کردن وایبر همزمان با جیل برک 6.x شروع شد و همه فکر میکنند که مشکل از جیل برک هست!!!

والا گوشی داداشتون چیز پی ان سر خود داره حتما !!! من که ندیدم!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
              cleverpin براي من كرش ميكنه!

apptivator هم همينطور
              باید صب کنین تا برا ios 6 هم بهینه شن

نظر

• بر روی iiphone 4 ورژن 6.1 بدون هیچ مشکلی نصب شد

فقط یه سوال داشتم من قبلا authurise کرده بودم آیتونز ورژن 10.6.3 میتونم با آیتونز جدید برنامه هایی که قبلا نصب بوده رو بر گردونم ؟
                purchase transfer کجاست توی آیتونز 11 ؟

نظر

• آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

نوشته اصلی توسط miladnasa2004 نمایش پست ها
                  بر روی iiphone 4 ورژن 6.1 بدون هیچ مشکلی نصب شد

فقط یه سوال داشتم من قبلا authurise کرده بودم آیتونز ورژن 10.6.3 میتونم با آیتونز جدید برنامه هایی که قبلا نصب بوده رو بر گردونم ؟
                  purchase transfer کجاست توی آیتونز 11 ؟
                  ميتوني آيتونز جديد رو روي قبلي نصب كني
                  همون توي منوي فايل هست پيدا ميشه راحت

S̸e̸n̸t̸ f̸r̸o̸m̸ m̸y̸ i̸P̸h̸o̸n̸e̸ u̸s̸i̸n̸g̸ T̸a̸p̸a̸t̸a̸l̸k̸ 2̸

نظر

• نوشته اصلی توسط miladnasa2004 نمایش پست ها
                    بر روی iiphone 4 ورژن 6.1 بدون هیچ مشکلی نصب شد

..... purchase transfer کجاست توی آیتونز 11 ؟
                    File / Devices / Transfer Purchases from Device Name

نظر

• سلام دوستان من جلبریک کردم اپساین ۶ هم هست ولی هر کاری میکنم نمی تونم نرم افزار یا بازی بریزم
                      ایتونز این پیام رو میدم ممنون میشم راهنماییم کنید
                      فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط milad 01 نمایش پست ها
                        سلام دوستان من جلبریک کردم اپساین ۶ هم هست ولی هر کاری میکنم نمی تونم نرم افزار یا بازی بریزم
                        ایتونز این پیام رو میدم ممنون میشم راهنماییم کنید
                        اساتید محترم نیست کسی راهنمایی کنه؟؟

نظر

• بعید میدونم مشکل از app sync باشه.شما به آیتونز برید و در بالا سمت چپ یک آیکون میبینید.کلیک کنید بعد توی قسمت itunes store گزینه ی authorized this computer رو بزنید بعد اپل آیدی رو وارد کنید و درست میشه.
                          اگر به احتمال 1% نشد با ifun box امتحان کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                            بعید میدونم مشکل از app sync باشه.شما به آیتونز برید و در بالا سمت چپ یک آیکون میبینید.کلیک کنید بعد توی قسمت itunes store گزینه ی authorized this computer رو بزنید بعد اپل آیدی رو وارد کنید و درست میشه.
                            اگر به احتمال 1% نشد با ifun box امتحان کنید.
                            همین کاری انجام دادم ولی بازم نشد دوست عزیز ایفون باکس چه جوری هست

نظر

• آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

نوشته اصلی توسط milad 01 نمایش پست ها
                              ببينيد اين بازي با اپل آيدي دانلود شده و با اون بايد نصب بشه !
                              ميتونيد كرك هم بگيريد
                              آيفان باكس رو هم تست كنيد

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Rightel 3G

نظر

• نوشته اصلی توسط milad 01 نمایش پست ها
                                دوست عزیز ببینید برنامه های دیگه هم همین ارور رو میده؟ اگه آره که appsync رو uninstal کنید و برید از یه سورس دیگه مثلا cydia.i-phone.ir برید appsync5+ رو نصب کنید

اگه برنامه های دیگه نصب شد که با چیز پی ان باید authorize بکنید و ادامه بدید...

ولی احتمال زیاد appsync مشکل داره و باید مجددا نصب کنید...

نظر

صبر کنید ..
                                X