اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان جيلبريك 1.1 بهتره حالا يا 2.1.ممنون ميشم دوستاني كه جفتشو داشتن پاسخ بدن

نظر

• دوستان راهی نیست این keypad ( صفحه شماره گیر ) آیفون من مثل سابق مشکی بشه ؟ سفید شده

نظر

• نوشته اصلی توسط mosi100 نمایش پست ها
        نشد همون مسیری که گفتید کپی کردم
        گوشیتون چیه دوست عزیز؟؟؟
        (همه ی فایلهارو دقیقا بدون پوشه اضافی اونجا که گفتم کپی کردید؟؟؟)

دو باره خاموش روشن کردید؟؟؟

توی قسمت packages cydia برید ببینید که : iphone delivery و همچنین iphone delivery for mobile نصب شدند و تیک خوردن؟؟؟

و همچنین توی تنظیمات مسیج دلیوری رو هم که حتما فعال کردید...

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها
          دوستان جيلبريك 1.1 بهتره حالا يا 2.1.ممنون ميشم دوستاني كه جفتشو داشتن پاسخ بدن
          دوست عزیز جدیده بهتره ظاهرا تو دو سه مورد، ولی در کل زیاد فرقی نداره...
          شما ترجیها جدیده رو دانلود کن

نظر

• سلام در هنگام جلبریک با 4 اس در لحظه جلبریک در متن چشمک زن گیر میکنه و ادامه پیدا نمیکنه
            در حال جلبریک کردن 6.1
            مشکل از کجاست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط user001403 نمایش پست ها
              سلام در هنگام جلبریک با 4 اس در لحظه جلبریک در متن چشمک زن گیر میکنه و ادامه پیدا نمیکنه
              در حال جلبریک کردن 6.1
              مشکل از کجاست ؟
              دوست عزیز ترجمه کنید متن چشمک زن رو میبینید که میگه:
              گوشیتون رو آنلاک کرده و روی برنامه evasion که تو مراحل قبلی ایجاد شده کلیک کنید و دیگه هیچ
              شما این کارو انجام نمیدی

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
                دوست عزیز جدیده بهتره ظاهرا تو دو سه مورد، ولی در کل زیاد فرقی نداره...
                شما ترجیها جدیده رو دانلود کن

آخه انگار بعضي ها ميگن تو نسخه 2.1 باز مشكل wether كه كرش ميكرد هست و به نظر شما آپديت ota غير فعال ميكنه بد نيست ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
                  دوست عزیز ترجمه کنید متن چشمک زن رو میبینید که میگه:
                  گوشیتون رو آنلاک کرده و روی برنامه evasion که تو مراحل قبلی ایجاد شده کلیک کنید و دیگه هیچ
                  شما این کارو انجام نمیدی
                  انلاک میکنم و ولی سیم و لاک میکنم
                  اتفاقی نمیوفته و همین حالت چشمک میزنه

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها
                    آخه انگار بعضي ها ميگن تو نسخه 2.1 باز مشكل wether كه كرش ميكرد هست و به نظر شما آپديت ota غير فعال ميكنه بد نيست ؟؟؟؟
                    توی نسخه ی جدید مشکل کرش شدن weather بطور کامل و 100% رفع نشده، همچنان برای بعضیها پای بر جاست
                    از نظر من که مشکلی نداره چون من خودم ota نمیکنم، با آیتونز ریستور میکنم از نو
                    شما جدیدترین رو نصب کن شاید wether دزست شد
                    ویرایش توسط mamadrezaei : https://i-phone.ir/forums/member/48402-mamadrezaei در ساعت 10-02-2013, 02:47 AM

نظر

انلاک میکنم و ولی سیم و لاک میکنم
                      اتفاقی نمیوفته و همین حالت چشمک میزنه
                      متوجه نشدم چیکار میکنید؟
                      منظور از آنلاک اینه که صفحه گوشی رو باز کن و بگرد دنبال آیکون evasion که توی صفحاتت اضافه شده، و روش یه کلیک بکن دیگه کاری نکن...
                      (گوشیت هم نباید pass code داشته باشه هااااااااا)

نظر

• همه این کارها رو انجام میدم ولیایکون شانس ما اضافه نمیشه
                        باز ریستور کردم که ببینم درست میشه نشد
                        ایکون اضافه نمیشه

نظر

• دوستان تو ایفون 5 اپ کرک شده sky safari و viber رو نصب میکنم کرش میکنه.
                          کسی دلیلش رو نمیدونه

نظر

همه این کارها رو انجام میدم ولیایکون شانس ما اضافه نمیشه
                            باز ریستور کردم که ببینم درست میشه نشد
                            ایکون اضافه نمیشه
                            الا خودت رو ناراحت نکن

یکی دو بار ريبوت كنيد اگه نبود دوباره جيلبريك كنيد ...
                            اگه نه که به قول خودت دوباره ریستور کن!!!
                            همش کار چند دقیقست
                            ایشالا که درست میشه
                            اگه بازم نشد که توی صفحه های حدود 50 همین تاپیک چند نفری این مشکل رو داشتن براشون پیام خصوصی بزار ببین چیکار کردن که درست شده؟

نظر

• سلام دوستان من یک سوال برام پیش اومده اینکه بعد از جیلبریک کردن الان 3 روز میگذره و با اپدیت evasi0n که مشکل کرش کردن برطرف شده ولی اگر گوشی رو خاموش روشن کنم تمام تنظیمات activator و sbseting بهم میخوره و از سیدیا باید دوباره activator رونصب کنم تا دوباره درست شه !!!!!!!!!
                              راهه حلی براش هست؟؟؟؟

نظر

• آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

من يك مشكل عجيب دارم.ورژن ١.٢ evasi0n رو دانلود كردم،برنامه رو اجرا مي كنم گوشي رو وصل مي كنم گزينه جيلبريك مياد.اونو كه ميزنم مينويسه retrieving information from device to generate jailbreak data.بعد روي همين مي مونه و جلو نميره و هيچ عكس العملي نشون نميده.يك بار حدود ٢٥ دقيقه صبر كردم هيچ اتفاقي نيفتاد.كسي همچين مشكلي داشته؟راه حل چيه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X