اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
    سلام دوستان،تو سایت تاپیکی در مورد دانلود صد هزار دفعه ای برنامه جیلبرک ورژن۶ در ده دقیقه گذاشته شده،ایا جیلبرک انتترد برای ورژن ۶ اومده؟و اگه اومده تاپیک اموزشش کجاست؟
    خب اولين صفحه همين تاپيك آموزش هستش ديگه!
    .:amgr:.

نظر

سلام دوستان،تو سایت تاپیکی در مورد دانلود صد هزار دفعه ای برنامه جیلبرک ورژن۶ در ده دقیقه گذاشته شده،ایا جیلبرک انتترد برای ورژن ۶ اومده؟و اگه اومده تاپیک اموزشش کجاست؟
      آدم این چند روزه چیزای جالب زیاد میبینه ، واقعا عنوان تاپیک رو هنوز نخوندی ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      آموزشش تو پست اوله دیگه !؟!!!!!!!!

نظر

• سلام من یک ipad 2 wifi 3g دارم. الان از داخل خودش اپدیت کردم به 6.1 . نزدیک به 500 app اورجینال روش نصب هست. دادم بیرون ریختن. الان اگه jailbreak کنم نرم افزارام پاک میشن یا نه؟؟؟!! اگه نه میتونم بعد از جیل از ونا دوباره استفاده کنم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• یه سوال
          من قبلا ورژن 6.0.1 رو دانلود کردم ولی چون با جیلبرک ناپایدارش حال نکردم برگشتم 5.1.1 قبلیم.حالا میخوام به این ورژن بیان روش رستورم باید چطوری باشه و ایا اصلا ممکن هست و یا باید حتما 6.1 رو دانلود کنم و بعد رستور و جیلبرک؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_cute نمایش پست ها
            سلام من یک ipad 2 wifi 3g دارم. الان از داخل خودش اپدیت کردم به 6.1 . نزدیک به 500 app اورجینال روش نصب هست. دادم بیرون ریختن. الان اگه jailbreak کنم نرم افزارام پاک میشن یا نه؟؟؟!! اگه نه میتونم بعد از جیل از ونا دوباره استفاده کنم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
            وقتی روی دسگاتون برنامه هست نمیتونید جلبریک کنید ، باید ریستور کنید و بعدش جلبریک انجام بدید که در این صورت برنامه هاتون رو از دست خواهید داد

نظر

یه سوال
              من قبلا ورژن 6.0.1 رو دانلود کردم ولی چون با جیلبرک ناپایدارش حال نکردم برگشتم 5.1.1 قبلیم.حالا میخوام به این ورژن بیان روش رستورم باید چطوری باشه و ایا اصلا ممکن هست و یا باید حتما 6.1 رو دانلود کنم و بعد رستور و جیلبرک؟
              بدون درد سر نمیتونید به 6.0.1 برید!!!
              بهتره به راحتی به 6.1 برید و جیل برک کنید!
              6.1 حرف نداره خوب!!!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
              یه سوال
              بدون درد سر نمیتونید به 6.0.1 برید!!!
              بهتره به راحتی به 6.1 برید و جیل برک کنید!
              6.1 حرف نداره خوب!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
                آدم این چند روزه چیزای جالب زیاد میبینه ، واقعا عنوان تاپیک رو هنوز نخوندی ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                آموزشش تو پست اوله دیگه !؟!!!!!!!!
                اگه دقت کرده باشی دوست من اولین پست به تاریخ 16/11/1391 هست و این تاپیکی که من دارم ازش حرف میزنم مال امشب هست و بازم اگر دقت کرده باشی عنوان تاپیک اینه:
                آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x
                و البته هیچ جا تو عنوان تاپیک اسمی از انتدر بودن این جیلبرک زده نشده و جیلبرک تدر هم همون روز اول اومدن ورژن 6 براش اومده بود .
                فکر نمیکنم با این توضیحات من چیز عجیبی گفته باشم که برای شما جالب بوده باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                  وقتی روی دسگاتون برنامه هست نمیتونید جلبریک کنید ، باید ریستور کنید و بعدش جلبریک انجام بدید که در این صورت برنامه هاتون رو از دست خواهید داد
                  دوست عزیز من شنیدم که این جیل برک با وجود برنامه های نصب شده هم انجام میشه!

حالا دوستمون می خواد مطمئن شه بمونه تا مدیر بخش جواب این سوال رو درست و دقیق بده!!!

نظر

• لینک های پست اول به نسخه جدید (۱.۲) تغییر پیدا کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                      لینک های پست اول به نسخه جدید (۱.۲) تغییر پیدا کرد
                      حالا تفاوتش چیه با نسخه اولی؟؟؟

ازطریق سایدیا هم evasion رو آپدیت کنیم مثل همین ورژن 1.2 عمل میکنه؟

نظر

• Disable OTA updates.
                        Correct timezone issue in evasi0n binary if client fails to correct it.

نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
                        حالا تفاوتش چیه با نسخه اولی؟؟؟

ازطریق سایدیا هم evasion رو آپدیت کنیم مثل همین ورژن 1.2 عمل میکنه؟

نظر

• لطفا بيشتر در مورد آپديت 1.2 توضيح بديد كه چه فرقي با 1.1 كرده ؟؟؟؟
                          از طريق سيديا ميشه به 1.2 برد ؟؟؟

ممنونم

- - - - - - - - - -

لطفا بيشتر در مورد آپديت 1.2 توضيح بديد كه چه فرقي با 1.1 كرده ؟؟؟؟

ممنونم

نظر

• با سلام خدمت اساتید و دوستان
                            من ایفون 4s رو جیلبریک کردم ولی بجز اینکه برنامه weather کرش میکنه یه مشکل دیگم دارم اونم اینه دیگه تو camera roll ام عکسهای جدید save نمیشه .
                            کسی میدونه باید چیکار کنم؟

.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها

ممنونم

- - - - - - - - - -

ممنونم
                              در پست آخر اين تايپيك هست:
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post814744

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_cute نمایش پست ها
                                سلام من یک ipad 2 wifi 3g دارم. الان از داخل خودش اپدیت کردم به 6.1 . نزدیک به 500 app اورجینال روش نصب هست. دادم بیرون ریختن. الان اگه jailbreak کنم نرم افزارام پاک میشن یا نه؟؟؟!! اگه نه میتونم بعد از جیل از ونا دوباره استفاده کنم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
                                نه پاك نميشن و ميتونيد استفاده كنيد

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                                لطفا اطلاعات غلط نديد
                                زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

صبر کنید ..
                                X