اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

از لحاظ کلی 6.1بهتره برم یا تو همین 6.0.1 بمونم چون میگن س ش س ش تو 6.0.1 سیو نمیشه و این حرفا .منم گفتم تا دیر نشده بجنبم .ممنون میشم راهنماییم کنید .

Sent from my iPhone4s -v6.0.1

نظر

• سلام
      برای برطرف شدن مشکل برنامه Weather لحظاتی پیش دوباره ریستور کردم و با برنامه evasi0n_win_v1.1 جیلبرک کردم.
      خوشبختانه مشکل کرش کردن برنامه Weather برطرف شد ، برنامه AppSync 4.x-6.x v2.3-5 را هم از سورس sinfuliphonerepo.com نصب کردم و به هیچ وجه مشکلی برای برنامه Weather پیش نیامد. گوشی به راحتی با آیتونز Sync میشه و iPhoneDelivery هم بطور کامل کار میکنه.
      گفتم که دوستان استفاده کنند.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
        سلام
        برای برطرف شدن مشکل برنامه Weather لحظاتی پیش دوباره ریستور کردم و با برنامه evasi0n_win_v1.1 جیلبرک کردم.
        خوشبختانه مشکل کرش کردن برنامه Weather برطرف شد ، برنامه AppSync 4.x-6.x v2.3-5 را هم از سورس sinfuliphonerepo.com نصب کردم و به هیچ وجه مشکلی برای برنامه Weather پیش نیامد. گوشی به راحتی با آیتونز Sync میشه و iPhoneDelivery هم بطور کامل کار میکنه.
        گفتم که دوستان استفاده کنند.
        دوستان این سورس و برنامه APPSYNC 4.x-6.x v 2.3-5 رو تایید میکنید ؟ مشکلی نداره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
          دوستان این سورس و برنامه APPSYNC 4.x-6.x v 2.3-5 رو تایید میکنید ؟ مشکلی نداره ؟
          سورسش كه معتبره اما كاركنه يا نه نميدونم. چون بوده از 1 سورس رو 1 ايديوايس جواب داده رو يكي جواب نداده.
          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• ممنون از پاسخ ... من روی ایفون ۵ برنامه APP SYNC 5.0 + رو نصب کردم بخوبی کار کرد ! ولی یک بار به این مشکل بر خوردم که دیگه برنامه نمیریخت ! چه رایگان چه پولی میگفت (( iTunes cannot sync apps to the iphone because the apps installed could not be determined )) و کاری نتونستم بکنم دوباره ریستور کردم حالا موندم از برنامه هایی بود که از CYDIA نصب کردم ! و کار نمیکردند مثل iBlackList و Mobile Terminal یا از APPSYNC 5.0+ بوده ؟ این APPSYNC 6.0 که دوستمون فرمودند مشکلی پس نداره ؟ میتونم با خیال راحت تست کنم ؟ اخه یه بار این برنامه اومد و دوستان میگفتن به هیچ عنوان نصب نکنید به گوشی اسیب میزنه و ......

بعد این سورس رو دقیق در اختیار دارید ؟ همینه دقیقا ! جدا جدا نباید زد ! ؟

نظر

• دوست عزیز از سورس های انجمن و Mobile4Persian هم می تونید نصب کنید..

- - - - - - - - - -

دوست عزیز از سورس های انجمن و Mobile4Persian هم می تونید نصب کنید..

نظر

• دوستان به نظرم بعد از جیلبریک مصرف باتری به شدت روی 4S من بالا رفته، به طوری که با 20 دقیقه کار با گوشی با Wifi روشن حدود 9 درصد باتریش کم شد. دوستان این مشکل رو ندارن؟

نظر

دوستان شما با autobrighness مشکل ندارید ؟

نظر

• سلام
                    از وقتی که ios6.1 را روی آیفون 4ام نصب و جیلبریک کردم دیگه نمیتونم از viber استفاده کنم(فقط وقتی وی پی ان وصل کنم،میتونم استفاده کنم).دز صورتی که در ios5.1.1 این مشکل نداشتم.
                    همچنین iphone delivery از سورس انجمن نصب کردم اما بهم پیغام تحویل نمیده.

چطور میتونم این مشکلات حل کنم؟

پ.ن : نمی دونم جای درست سوال پرسیدم یا نه !

نظر

فك كنم سرور هاي وايبر مشكل داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان من از وقتی جیلبرک کردم توی برنامه مسیج اون بالا که میشه سرچ کرد اس ام اسو از کار افتاده دوستان دیگه هم این مشکلو دارن ؟ راه حلی داره ؟
                        با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط dior نمایش پست ها
                          دوستان من از وقتی جیلبرک کردم توی برنامه مسیج اون بالا که میشه سرچ کرد اس ام اسو از کار افتاده دوستان دیگه هم این مشکلو دارن ؟ راه حلی داره ؟
                          با تشکر
                          من مشکلی ندارم!
                          آیفون 5، 6.1 جیلبریک شده

شاید توییکی چیزی نصب کردید که خراب کرده؟!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط dior نمایش پست ها
                          دوستان من از وقتی جیلبرک کردم توی برنامه مسیج اون بالا که میشه سرچ کرد اس ام اسو از کار افتاده دوستان دیگه هم این مشکلو دارن ؟ راه حلی داره ؟
                          با تشکر
                          من مشکلی ندارم!
                          آیفون 5، 6.1 جیلبریک شده

شاید توییکی چیزی نصب کردید که خراب کرده؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
                            فك كنم سرور هاي وايبر مشكل داره

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            آخه با چیز پی ان راحت وصل میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
                              ممنون از پاسخ ... من روی ایفون ۵ برنامه APP SYNC 5.0 + رو نصب کردم بخوبی کار کرد ! ولی یک بار به این مشکل بر خوردم که دیگه برنامه نمیریخت ! چه رایگان چه پولی میگفت (( iTunes cannot sync apps to the iphone because the apps installed could not be determined )) و کاری نتونستم بکنم دوباره ریستور کردم حالا موندم از برنامه هایی بود که از CYDIA نصب کردم ! و کار نمیکردند مثل iBlackList و Mobile Terminal یا از APPSYNC 5.0+ بوده ؟ این APPSYNC 6.0 که دوستمون فرمودند مشکلی پس نداره ؟ میتونم با خیال راحت تست کنم ؟ اخه یه بار این برنامه اومد و دوستان میگفتن به هیچ عنوان نصب نکنید به گوشی اسیب میزنه و ......

بعد این سورس رو دقیق در اختیار دارید ؟ همینه دقیقا ! جدا جدا نباید زد ! ؟
                              دوست عزیز اسم درست سورس همونی هست که تو پست قبلی نوشتم : sinfuliphonerepo.com

نوشته اصلی توسط hamed_1989 نمایش پست ها
                              دوستان به نظرم بعد از جیلبریک مصرف باتری به شدت روی 4S من بالا رفته، به طوری که با 20 دقیقه کار با گوشی با Wifi روشن حدود 9 درصد باتریش کم شد. دوستان این مشکل رو ندارن؟
                              شخصا روی iPhone 4 این مشکل رو ندارم و بلعکس .... برای گوشی من مصرف باتری هم خیلی کم شده.

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                              دوستان شما با autobrighness مشکل ندارید ؟
                              این مورد هم برای دیوایس من مشکلی نداره .... البته باید نظرسایر دوستان رو هم دید.

نوشته اصلی توسط parsa2020 نمایش پست ها
                              سلام
                              از وقتی که ios6.1 را روی آیفون 4ام نصب و جیلبریک کردم دیگه نمیتونم از viber استفاده کنم(فقط وقتی وی پی ان وصل کنم،میتونم استفاده کنم).دز صورتی که در ios5.1.1 این مشکل نداشتم.
                              همچنین iphone delivery از سورس انجمن نصب کردم اما بهم پیغام تحویل نمیده.

چطور میتونم این مشکلات حل کنم؟

پ.ن : نمی دونم جای درست سوال پرسیدم یا نه !
                              در مورد وایبر که دوستان توضیح دادند ... ولی در مورد iPhoneDelivery میتونید به پست 366 همین تاپیک مراجعه کنید
                              مطمئناً مشکلتون حل میشه.

نوشته اصلی توسط dior نمایش پست ها
                              با تشکر
                              این مورد را هم روی دیوایس خودم چک کردم ..... مشکلی نبود دوست عزیز.

نظر

• 6.1.1 هم اینطوری جیلبریک میشه ؟

پیشنهاد میکنید برم به 6.1 یا 6.1.1 ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X