اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mehdi_1359 نمایش پست ها
    آقا من هرچی این سورس رو اضافه همیکنم نمیشه و ارور میده
    سلام
    دوست عزیز تو پست 366 همین تاپیک فایل دب برنامه Delivery به همراه تمام برنامه های جانبی رو آپلود کردم .... از اونجا دانلود کنید و با سیستم ( iFunBox ) نصب کنید.
    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 07-02-2013, 01:39 AM

نظر

• سلام

كسي هست كه 5 با ota به 6.1 برده باشه و جيلبريك كرده باشه ؟؟؟
      دوستاني كه 5 جيل كردن راضي هستن و بي مشكل كار مي كنن ؟؟؟
      در صورت جيل كردن آپديت برنامه هاي كه از app store دانلود كرديم بي مشكل مياد و ميشه آپديت كرد ؟؟؟
      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط istgah نمایش پست ها
        دوستانی که برنامه ی Weather کرش میکنه راه حلی ارایه شده
        توی قسمت Changes سایدیا بروید و بگذارید کامل لود شود
        وقتی تمام شد UiKit جدید رو می گیرید ان را نصب کنید
        اگر نصب شده دوباره Reinstall کنید و یک بار ریست کنید درست میشه
        ممنون دوست عزیز
        ولی همون موقعه که برای من آپدیت evasi0n 0.2-3 تو سیدیا اومد Uikittools_1.1.7 هم اومده بود و نصب کردم.... ولی جواب نداد.
        خیلی جالب هستش که تو توضیحات Uikittools_1.1.7 نوشته ، اگر AppSync را قبلا نصب کردید باید آن را Uninstall کنید...!!!!!

نظر

• آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها
          سلام

كسي هست كه 5 با ota به 6.1 برده باشه و جيلبريك كرده باشه ؟؟؟
          دوستاني كه 5 جيل كردن راضي هستن و بي مشكل كار مي كنن ؟؟؟
          در صورت جيل كردن آپديت برنامه هاي كه از app store دانلود كرديم بي مشكل مياد و ميشه آپديت كرد ؟؟؟
          ممنون
          بله دوستان اعلام كردن كه با خود گوشي هم آپديت كردن تونستن جيلبريك كنن.
          كلا اين جيلبريك مشكل آب و هوا پيدا ميكنه يعني برنامه كرش ميكنه كه روشي ارايه شد بعضي ها رفع شد بعضي ها نه...
          بله برنامه ها بعد از جيلبريك هم آپديت ميشن توي اپ استور به شرطي كه كرك نباشن...

S̸e̸n̸t̸ f̸r̸o̸m̸ m̸y̸ i̸P̸h̸o̸n̸e̸ u̸s̸i̸n̸g̸ T̸a̸p̸a̸t̸a̸l̸k̸ 2̸

نظر

• آقا شرمنده من این کار رو هم کردم نشد

نظر

• وای خدا delivery من درست شد انگار دنیارو دادن به هم
              با تشکر از h.karimi

نظر

• دوستان میخواستم بدونم اگه جیلبریک کنم همه ی اطلاعات گوشیم پاک میشه یا نه؟ مثل عکس و برنامه های رایگانی که نصب کردم...؟
                مرسی

نظر

• من هم اون دو برنامه برای رفع کرش برنامه آب و هوا در سیدیا آپدیت کردم اما فرقی نکرد فقط ریست شدن گوشی و گیر کردن بروی لگوی اپل درست شد
                  از هیچی بهتره

نظر

• آقا شرمنده قبلا هنگام وصل موبایل به کامپیوتر آیتونز خوذ به خود بالا مییامد اما بعد از این آخرین جیبریک دیگه خودکار بالا نمیاد؟ اشکال از چی هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi_1359 نمایش پست ها
                      وای خدا delivery من درست شد انگار دنیارو دادن به هم
                      با تشکر از h.karimi
                      خواهش میکنم دوست من
                      موفق باشید
                      ==================
                      دوستانیکه با Delivery برای iPhone 4 مشکل دارند ، پیشنهاد میکنم از پست 366 همین تاپیک استفاده کنند.

نظر

• میشه لطفا مدیران وزژن 1.1 نرم افزار جیلبیریک evasi0n رو در پست اول این تاپیک جایگزین کنن تا دوستانی که هنوز جیلیبریک نکردن با ورژن جدید اینکار رو انجام بدن .

لینک دانلود evasi0n 1.1 برای windows

لینک دانلود evasi0n 1.1 برای Mac OS

مشکلاتی که در این ورژن حل شد به گفته نویسنده نرم افزار :
                        - prevent Weather app from appearing on iPads.
                        - mitigated the long reboot issue.
                        - fix issue with not working after connecting multiple iOS devices
                        - fix blinking of the jailbreak instructions on OS X.
                        - codesigned Mac app.
                        ویرایش توسط firstfreelove : https://i-phone.ir/forums/member/51580-firstfreelove در ساعت 07-02-2013, 03:53 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط tuskekonot نمایش پست ها
                          دوستان میخواستم بدونم اگه جیلبریک کنم همه ی اطلاعات گوشیم پاک میشه یا نه؟ مثل عکس و برنامه های رایگانی که نصب کردم...؟
                          مرسی
                          خير پاك نميشه .
                          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• دوستان هنوز میشه به 6.1 آپدیت کرد ؟ آخه انگار یه ورژن بتا جدید اومده ؟! (آیفون 4 ورژن 5.1.1) و در کل برای آیفون 4 سرعت چطوره ؟ خیلی کند نمیشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_e13 نمایش پست ها
                              دوستان هنوز میشه به 6.1 آپدیت کرد ؟ آخه انگار یه ورژن بتا جدید اومده ؟! (آیفون 4 ورژن 5.1.1) و در کل برای آیفون 4 سرعت چطوره ؟ خیلی کند نمیشه ؟
                              اره ميتوني بري
                              بعضي ها گفتن سرعت خوبه و كند نشده
                              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• دوستان توی سیدیا آپدیت برای
                                کد:
                                evasi0n 6.0-6.1 untether و UIKit tools
                                اومده! توی توضیحات دومی نوشته برای فیکس اپ weather درست شده! همچنین نوشته که اگه appsync نصب کردید پاک کنید بعد نصب کنید! (چون باگش برنامه ی weather رو کرش می کنه!)

ویرایش: من اپدیت کردم! ولی appsync رو پاک نکردم! اپ weather هنوز کرش می کنه!
                                ویرایش توسط erikonem : https://i-phone.ir/forums/member/45448-erikonem در ساعت 07-02-2013, 10:25 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X