اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
    دوستان چه کار کنم رو این حالت بزارم بهتر؟

- - - - - - - - - -

دوستان چه کار کنم رو این حالت بزارم بهتر؟
    براي چي اين كار رو ميخوايد انجام بديد؟

S̸e̸n̸t̸ f̸r̸o̸m̸ m̸y̸ i̸P̸h̸o̸n̸e̸ u̸s̸i̸n̸g̸ T̸a̸p̸a̸t̸a̸l̸k̸ 2̸
    ویرایش توسط SaNbOy : https://i-phone.ir/forums/member/69083-sanboy در ساعت 06-02-2013, 02:13 AM

نظر

• سلام دوستان من ایفون 4 اس دارم ورژن 6.1 وقتی جیل میکنم هیچ ایکونی روی صفحه گوشی نمیاد اصلا که روش کلیک کنم
      خواهش میکنم کمک کنید
      ویرایش توسط mohammad_shafie : https://i-phone.ir/forums/member/43116-mohammad_shafie در ساعت 06-02-2013, 03:00 AM

نظر

• سلام

كسي هست كه 5 با ota به 6.1 برده باشه و جيلبريك كرده باشه ؟؟؟
        دوستاني كه 5 جيل كردن راضي هستن و بي مشكل كار مي كنن ؟؟؟
        در صورت جيل كردن آپديت برنامه هاي كه از app store دانلود كرديم بي مشكل مياد و ميشه آپديت كرد ؟؟؟
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_shafie نمایش پست ها
          سلام دوستان من ایفون 4 اس دارم ورژن 6.1 وقتی جیل میکنم هیچ ایکونی روی صفحه گوشی نمیاد اصلا که روش کلیک کنم
          خواهش میکنم کمک کنید
          1 بار ريبوت كنيد اگه نبود دوباره جيلبريك كنيد
          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• این جیلبرک چه فایده ای داره؟
            یعنی بعدش چه امکاناتی به ایفون5 اضافه میشه

نظر

• هر کاری میکنم تصلا نمیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط Polonium نمایش پست ها
                این جیلبرک چه فایده ای داره؟
                یعنی بعدش چه امکاناتی به ایفون5 اضافه میشه
                ببینید جیلبریک یعنی دسترسی به فایل های سیستمی

این امکانت بستگی به برنامه ای داره که از سیدیا نصب میکنید

از جمله
                اضافه کردن تم به آیفون
                اضافه کردن حالت مختلف عوض رد کردن منو
                عوض کردن اسم carrier
                و خیلی خیلی چیزای دیگه ....

نظر

• من بعد جیلبریک روی آیپد و آیفونم با برایتنس مشکل دارم و در حالت اتوماتیک نمیمونن ٬* یعنی در نور کم و زیاد فرقی نمیکنه

فیکسی براش سراغ ندارید ؟ یا توییکی که کارش اتوبرایتنس باشه مثلا...

نظر

• دوستان الان که گوشی رو جیل کردیم از کجا روش برنامه بزنیم؟؟؟
                    ipastore که کار نمیکنه installous هم که نیست پس از کجا برنامه بزنیم

با تشکر

نظر

• امروز کسی نیست به داد ما برسه !!!!!

نظر

• دوستان من appsync 6 رو نصب کردم ولی بازم نمیتونم با itunes برنامه نصب کنم، یکی کمک کنه لطفا

نظر

• دوست عزیز شما چه iDevice در اختیار دارید ؟ اگه ایفون ۵ هست بنده به شخصه با برنامه APPSYNC 5.0+ برنامه و بازی پولی(کرک شده) رو از ایتونز نصب کردم .

نظر

• سلام من 4اس دارم با ios 6.1 وتا به حال جیلبریک نکردم ، از این جیلبریک خیلی تعریف شنیدم ولی استرس هنگ و کم شدن سرعت گوشی یا مصرف زیاد باتری رو دارم ، یه راهنمایی کنید که این استرس من الکیه یا درسته ... ممنون

نظر

• دوست من والا تا اونجایی که بنده اطلاعات دارم جیلبرک کمی از سرعت میگیره ! حالا این کم شدن سرعت بسته به برنامه جیلبرک داره و خود گوشی ! دوست بنده ایفون 4s داشت و با Absinthe جیلبرک کرده بود ولی من با RedSn0w واقعا فرقشون از نظر سرعت قابل لمس بود ! خب ۱۰۰٪ RedSn0w بهتره ! ولی در مورد این جیلبرک باید بگم واقعا سرعت عجیبی داره ! من که تا الان احساس کند شدن روی سیستم عامل رو نداشتم نه iPad3/4 و نه در iPhone4s/5 البته ایفون 4s برای دوستم بود که امروز صبح اومد و ازم گرفت ! ولی من کار کردم واقعا عالی بود ! میتونم به شما اطمینان بدم واقعا عالی هست ...

در مورد هنگ کردن و مشکلاتی از این قبیل که کاربرا زیاد گذارش دادن رو میتونم یه چیز رو مقصر بدونم اونم برنامه تحت عنوان Installous هست . شاید خیلی از دوستان با بنده مخالف باشن ولی من این برنامه رو بشدت رد میکنم و به تمام دوستام هم گفتم که از روی گوشی این برنامه رو پاک کنند ! من روی ۱۵ تا گوشی و تبلت با این برنامه بشدت به مشکل بر خوردم ! مشکلاتی از قبیل ( هنگ های بیخودی / ریست شدن برنامه ها / بیرون پریدن از بازی ها / مصرف بیش از حد باطری که البته در ۴ مورد دیده شد و ... ) که همه این مشکلات وقتی این برنامه رو پاک کردم برطرف شدن !

شما از گوشی به درستی استفاده کنید هر برنامه ای رو نصب نکنید و برنامه های کاربردی و خوب رو دانلود کنید به شما اطمینان میدم سرعت و هنگ کردن در گوشی رو تجربه نخواهید کرد ( البته بجز موارد خاص ! ) ...

نظر

• من 4s دارم دوست عزیز
                                الان یه مشکل دیگه پیدا کردم که گوشیم ریبوت شد و روی آرم اپل گیرکرده و بالا نمیاد،باید چیکار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X