اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    ببخشید ، من در حین جیلبریک در حالی که تا قدم چهارم پیش رفته بودم یهو iTunes باز شد البته آیکون Jailbreak ظاهر نشده بود و من هم دستگاه رو از سیستم کشیدم و ریستارتش کردم. اما حالا ارور connect to begin رو میده و آیتیونز هم دستگاه رو نمی شناسه!!در حالی که دستگاه به کامپیوتر وصله و میشه داخل عکس های گرفته شده رفت.
    لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• نمیدونم والا من با خوده مک بوک که میخام دانلود کنم مشکل داره یه صفحه باز میشه زبان کامپیوتر

نظر

• چندتا سورس معرفی کنید که app sync داشته باشه برنامه ها رو نصب کنیم

نظر

• آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

نوشته اصلی توسط tabar نمایش پست ها
          چندتا سورس معرفی کنید که app sync داشته باشه برنامه ها رو نصب کنیم
          کد:
          cydia.i-phone.ir
          کد:
          cydia.mobile4persian.net
          کد:
          cydia.myrepospace.com/smolk

نظر

• میشه جواب بدید؟!!...

نظر

• نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
              بعد جيلبريك هيچ مشكلي با برنامه هايي كه خريديد نخواهيد داشت و آيتونز هم براتون راحت كار خواهد كرد
              جيلبريك براتون محدوديت نمياره بلكه كارهاتون رو راحت تر ميكنه
              ميتوني تمام اين كارها رو با آيتونزت انجام بدي توي كامپيوتر
              ممنون دوست عزیز
              یعنی برنامه کرک شده هارو با خود آیتیونز می شه ریخت ؟ اینجوری که مطالبُ خوندم همه حرف از یک برنامه به اسم appsync می زنن ؟

نظر

• appsync رو باید از سورس سیدیا نصب کنید بعد برنامه ها رو با آیتیونز نصب کنید.

نظر

• سلام
                  ببخشید ، من در حین جیلبریک در حالی که تا قدم چهارم پیش رفته بودم یهو iTunes باز شد البته آیکون Jailbreak ظاهر نشده بود و من هم دستگاه رو از سیستم کشیدم و ریستارتش کردم. اما حالا ارور connect to begin رو میده و آیتیونز هم دستگاه رو نمی شناسه!!در حالی که دستگاه به کامپیوتر وصله و میشه داخل عکس های گرفته شده رفت.
                  لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• بلاخره درست شد ، دوستانی که با مک میخاند دانلود کنند باید با سافاری دانلود کنند با موزیلا کار نمیکنه .

نظر

• نوشته اصلی توسط APPLE MASTER نمایش پست ها
                      سلام
                      لطفا راهنمایی کنید.
                      ببينيد ميشه دوباره جلبريك كرد اگه نشد يا مشكل داشت بايد به dfu ببريد و دوباره ري استور و جلبريك كنيد
                      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• منم با یک کامپیوتر دیگه موفق به آپدیت و جیلبریک شدم
                        مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط sasanrst نمایش پست ها
                          من از 5.1.1 به 6.1 ریستور کردم و جیلبریک هم شد ولی روی setting هنوز به رنگ قرمز نوشته 1 !!!!!
                          توی software update هم که میرم نوشته ios 6.1 your software is up to date
                          حتی اپ ستور هم یه اپدیت داده!! دوباره ریستور کردم همینجور بود.گوشیم هم 4s هست.چکار باید کنم؟؟
                          راه حل دیگه ای وجود نداره؟؟ یکی از دوستان گفت بیخیالش شو ولی واقعا رو مخه این قضیه! کاریش نمیشه کرد؟؟ ببخشید پست تکراری زدم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط sasanrst نمایش پست ها
                          من از 5.1.1 به 6.1 ریستور کردم و جیلبریک هم شد ولی روی setting هنوز به رنگ قرمز نوشته 1 !!!!!
                          توی software update هم که میرم نوشته ios 6.1 your software is up to date
                          حتی اپ ستور هم یه اپدیت داده!! دوباره ریستور کردم همینجور بود.گوشیم هم 4s هست.چکار باید کنم؟؟
                          راه حل دیگه ای وجود نداره؟؟ یکی از دوستان گفت بیخیالش شو ولی واقعا رو مخه این قضیه! کاریش نمیشه کرد؟؟ ببخشید پست تکراری زدم

نظر

• من ایفون فایو 6.1 رو جیل کردم ولی weather کار نمیکنه .ipa store هم نصب نمیشه چیکار کنیم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tabar نمایش پست ها
                              من ایفون فایو 6.1 رو جیل کردم ولی weather کار نمیکنه .ipa store هم نصب نمیشه چیکار کنیم ؟
                              weather مشكل داره و دارن رفع ميكنن. ipa store هم بايد اپديت بشه
                              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• یک جلبریک تماما باگ.و جالبه که نسخه آپدیت شده نمیدن.الان نیم ساعت رو finding offset مونده هر دفعه یه ایراد پیدا میشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X