اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5 , 4S , 4 , 3GS در iOS 6.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط keyvanamin نمایش پست ها
    من گوشی رو میخوام جیلبریک کنم وقتی میگه آیکون اضافه شد میرم میبینم آیکونی اضافه نشده لطفا کمک کنید
    سرچ کنید ببینید میاد یا نه! اگرم پسورد داره گوشی از روش بردارید موقع جیلبریک

نظر

• صفحه دوم رو چک کن

نظر

• سلام
        آیفون ۵ ورژن ۶.۱ بعد از جیلبرک هیچ مشکلی نداشت تا زمانی که گوشی را خاموش و روشن کردم حالا برنامه Weather کرش کرده

نظر

• سرچ کردم نبود

نظر

• برنامه Weather بعد از جیلبریک کرش میکنه
            خود هکر ها هم گفتن
            دارن روش کار میکنن

نظر

• سلام به همه عزیزان وقت بخیر . اول یه تشکر بابت پاسخ گوییه دوستان که واقعا میدونم خیلی زحمت داره پی گیریه تاپیک بصورت لحظه ای ...

بعد یه سوالی داشتم خدمتتون ! این جیلبرکی که دیدم و کار کردم هنوز نیاز به اپدیت داره ! مشکلاتی از قبیل اب و هوا و ... حالا سوال بنده این هست که اپدیتی که برای این جیلبرک میدن در cydia میاد ؟ مثل اپدیت اول یا نه باید دوباره ریستور کنیم و از اول با ورژن جدید جیلبرک کنیم ؟

ممنون از همه وقت بخیر .

نظر

• زحمت بكشيد يكبار ديگه لينك هاي مستقيم از سرور انجمن محترم را بفرماييد.

با تشكر

نظر

• سلام دوستان.از سورس myrepospace.com
                  app sync 6 رو اضافه کنید و کیف کنید.برای من که جواب داد.

نظر

• نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
                    سلام به همه عزیزان وقت بخیر . اول یه تشکر بابت پاسخ گوییه دوستان که واقعا میدونم خیلی زحمت داره پی گیریه تاپیک بصورت لحظه ای ...

بعد یه سوالی داشتم خدمتتون ! این جیلبرکی که دیدم و کار کردم هنوز نیاز به اپدیت داره ! مشکلاتی از قبیل اب و هوا و ... حالا سوال بنده این هست که اپدیتی که برای این جیلبرک میدن در cydia میاد ؟ مثل اپدیت اول یا نه باید دوباره ریستور کنیم و از اول با ورژن جدید جیلبرک کنیم ؟

ممنون از همه وقت بخیر .
                    احتمالا تو سیدیا آپدیت میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط ezafekar نمایش پست ها
                      سرچ کنید ببینید میاد یا نه! اگرم پسورد داره گوشی از روش بردارید موقع جیلبریک
                      سرچ کردم نبود

نظر

• ببخشید کاملش اینه:cydia.myrepospace.com/smolk

نظر

• دوستان من دیشب قبل از 6.1 viber درست بود ولی بعد از ریستور viber(همون ورژن) از کار افتاده.

کسی دیگه این موشکل نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ezafekar نمایش پست ها
                            گوشیتون رو وصل کنید به ایتونز بک آپ بگیرید بعد ریستور کنید به 6.1 جیلبریک کنید در نهایت دوباره وصل کنید به ایتونز گزینه restore from backup رو بزنید همه چی برمیگرده
                            آخرین نسخه ی آیتیونز که دیروز دانلودش کردم این ارور رو میده موقع بک آپ
                            backup files cannot save on this computer
                            ربطی به ***** شدن آیتیونز داره؟؟
                            چیکار کنم بالاخره؟

- - - - - - - - - -

سلام
                            کسی توی انجمن جواب سوالای منو نمیده خواهش میکنم راهنماییم کنین دیگه
                            من بعد 2سال میخوام مهاجرت کنم از thethred ios 4.3.5 به ios6.1unthethred چون 4.3.5 دیگه خیلی خیلی قدیمی شده ولی الان چن تا مشکل هست
                            اول اینکه من الان نمیتئنم بک آپ بگیرم از مخاطبام چون آیتیونز میگه cannot save backup on this computer
                            آخرین نسخه شو دانلود کردم مثلنا!!!
                            دوم اینکه گوشی من لاک هست.این جیلبریک evasion واسه ی لاک مشکل سازه مگه نه؟چون توی یکی از آموزشای قدیمی واصه گوشی های لاک صحبت از بیس بانو و modem firmüare و shsh و کاستوم فیرم ویر و اینا بود
                            پاک پیج شدم.تو رو خدا کمکم کنین

نظر

• هاردت جا داره؟

نظر

• بک آپ توی درایو c ویندوز ذخیره میشه که اونم 34 گیگ خالی داره دیگه

نظر

صبر کنید ..
                                X