اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iOS 5 Beta 1 توسط Redsn0w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تجربه کار من با iOS 5 جیلبریک شده ،*این iOS5 خودش UnStable هست بعد جیلبریک هم که می کنی ، خیلی بدتر می شه! از اونور هم terher بودن خیلی باعث اذیت کردن می شه...بعد از هر بار ریست اون مراحل مزخرف Just boot tether right now... از یه ور ، گویا iOS5 با Activatior هم مشکلاتی داره! اولا خود اکتیویتور ارور می ده که مخصوص این نسخه نیست! بعد هم (بعد از یه بار ریست فکر کنم)* ، اگر اکتیویتور نصب کرده باشی،* برنامه هات موقع اجرا کوچیک می شن و می رن گوشه بالا...اگرم بخوای قید برنامه هایی که نیاز به Activator رو دارن بزنی ، اکثر برنامه های مهم و اساسی رو از دست می دی...در کل من که بی خیال جیلبریک شدم و برگشتم سر همون iOS Beta جیلبریک نشده! دارم سعی می کنم باش بسازم...

نظر

من با هیچ مشکلی ندارم همه چی عالی هستش . فقط باید appsy را نصب کنیم تا برنامه ها برای 5 اپدیت بشن

تو باطری و سرعت ههم تاثیری نداشته برای من

نظر

من توی 3gs از 4.1 به 5 اومدم ، جیلم کردم ، توی باطری تفاوتی احساس نمیکنم، خیلیم روون هست.

نظر

نوشته اصلی توسط RaminSadeghi نمایش پست ها
          من توی 3gs از 4.1 به 5 اومدم ، جیلم کردم ، توی باطری تفاوتی احساس نمیکنم، خیلیم روون هست.
          .................
          دوست عزیز میشه یک مقدار بیشتر توضیح بدی روان بودن اجراش روی 3Gs در چه حدی هست چون منم مثل شما3Gs دارم و توی IOs 4.3.3 , IOs 4.3.2 خیلی اذیت شدم و به 4.2.1 بردم.. می خوام بدونم شما که جیل کردین و حتما برنامه هم روش نصب کردید دقیقا چی فکر می کنید..ممنون میشم راهنمای کنید

نظر

برنامه های مثلاً بازیها که هیچ تاثیری توی سرعت ندارن، یعنی ram اشغال نمیکنن،اون برنامه هایی که از cydia نصب میشن معمولاً باعث مشکلات میشن

نظر

نوشته اصلی توسط shahaviz نمایش پست ها
              .................
              دوست عزیز میشه یک مقدار بیشتر توضیح بدی روان بودن اجراش روی 3Gs در چه حدی هست چون منم مثل شما3Gs دارم و توی IOs 4.3.3 , IOs 4.3.2 خیلی اذیت شدم و به 4.2.1 بردم.. می خوام بدونم شما که جیل کردین و حتما برنامه هم روش نصب کردید دقیقا چی فکر می کنید..ممنون میشم راهنمای کنید
              خواهش میکنم، راستش من هیچ وقت به بالاتر از 4.1 آپدیت نکردم پس نمیتونم اظهار نظر کنم، اما چون با 4.1 خیلی جور شدم و حالا به 5 بتا اومدم ، بعد از جیلبرک، هیچ تفاوتی از اینکه سرعت کم بشه حس نمیکنم. در ضمن من activator و sbsetting و bitesms و ... نصب نکردم . فقط : appsync و callerId fix رو نصب کردم. برنامه های کرک شده نصب شدن و کرکره notification با سرعت زیاد باز و بسته میشه( از sbsetting خیلی بهتره) . توی fruit ninja با اینکه wifi خاموشه یکمی حین بازی ضربان داره وگیر میکنه ولی خیلی کمه در ضمن موقعی که میخوام یه میوه رو بزنم یک مرتبه بجاش کرکره notificaton باز میشه ( یعنی اپل بعد از این همه انتظار برای تداخل game و کرکره notification فکری نکرده بوده ؟! ). در کل برای ورژن بتا خیلی خوبه. برای اطلاع بیشتر به پست زیر هم سر بزنید:
              http://www.i-phone.ir/forums/thread40704.html
              ویرایش توسط RaminSadeghi : https://i-phone.ir/forums/member/9023-raminsadeghi در ساعت 12-06-2011, 12:14 AM

نظر

عاتی بود

نظر

من برای این جلبریک هکینتاش نصبیدم :d
                  ولی شبکم نصب نشده برای جلبریک باید به اینترنت وصل باشم /؟

نظر

نیازی نیستش به اینترنت وصل باشی -- فقط توی ویندوز دانلدوش بعدش توی مک اجرا کن .

نظر

نوشته اصلی توسط RaminSadeghi نمایش پست ها
                      خواهش میکنم، راستش من هیچ وقت به بالاتر از 4.1 آپدیت نکردم پس نمیتونم اظهار نظر کنم، اما چون با 4.1 خیلی جور شدم و حالا به 5 بتا اومدم ، بعد از جیلبرک، هیچ تفاوتی از اینکه سرعت کم بشه حس نمیکنم. در ضمن من activator و sbsetting و bitesms و ... نصب نکردم . فقط : appsync و callerId fix رو نصب کردم. برنامه های کرک شده نصب شدن و کرکره notification با سرعت زیاد باز و بسته میشه( از sbsetting خیلی بهتره) . توی fruit ninja با اینکه wifi خاموشه یکمی حین بازی ضربان داره وگیر میکنه ولی خیلی کمه در ضمن موقعی که میخوام یه میوه رو بزنم یک مرتبه بجاش کرکره notificaton باز میشه ( یعنی اپل بعد از این همه انتظار برای تداخل game و کرکره notification فکری نکرده بوده ؟! ). در کل برای ورژن بتا خیلی خوبه. برای اطلاع بیشتر به پست زیر هم سر بزنید:
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread40704.html
                      دوست عزیز! شما که SbSetting و BiteSMS و Activator و ... رو نصب نکردی...فقط appsync نصب کردی با Caller ID Fix ،* بازم موقع خاموش و روشن کردن گوشی اصلا بالا نمیاد و باید Just boot tether right now بزنی؟؟؟ یا بالا میاد ولی Cydia اجرا نمی شه؟ (آخه من قبل از اینکه Sbsetting رو نصب کنم! ۱۰ بار هم ریست می کردن گوشی بالا میومد! می شد باش کار کرد! فقط Cydia باز نمی شد... ولی بعد از نصب Sbsettings دیگه موقع ریست اصلا بالا نمیومد و باید می بردم DFU Mode و Just Boot tether می زدم که واقعا عذاب آور بود (مخصوصا اگه یه وقت کامپیوتر پیشت نباشه و اشتباها گوشیت خاموش بشه...دیگه تا اطلاع ثانوی(برسی خونه) باید قید گوشی و تماس هات و اس ام اس ها و .... رو بزنی...اینش خیلی زجر آور بود واسه من)...

نظر

نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
                        دوست عزیز! شما که SbSetting و BiteSMS و Activator و ... رو نصب نکردی...فقط appsync نصب کردی با Caller ID Fix ،* بازم موقع خاموش و روشن کردن گوشی اصلا بالا نمیاد و باید Just boot tether right now بزنی؟؟؟ یا بالا میاد ولی Cydia اجرا نمی شه؟ (آخه من قبل از اینکه Sbsetting رو نصب کنم! ۱۰ بار هم ریست می کردن گوشی بالا میومد! می شد باش کار کرد! فقط Cydia باز نمی شد... ولی بعد از نصب Sbsettings دیگه موقع ریست اصلا بالا نمیومد و باید می بردم DFU Mode و Just Boot tether می زدم که واقعا عذاب آور بود (مخصوصا اگه یه وقت کامپیوتر پیشت نباشه و اشتباها گوشیت خاموش بشه...دیگه تا اطلاع ثانوی(برسی خونه) باید قید گوشی و تماس هات و اس ام اس ها و .... رو بزنی...اینش خیلی زجر آور بود واسه من)...
                        بله بازم بالا نمیاد، غیر از این تا دلت بخواد توش باگ پیدا کردم، مثلا اگه mail رو اجرا کنم باید ۲۰ بار دگمه power رو بزنم تا lock screen بیاد ! ( یعنی notification تعطیل ) من نوشتم که رو 3gs عملکرد خوبی داره ( که البته چیز عجیبیم نیس چون ویژگی های اضافه شده ربطی به سی پی یو و رم نداره ، میتونسه قبلا هم باشه )

نظر

من در حال حاضر از ورژن 4.3.3 استفاده می کنم و می خواستم ببینم آیا کسی برنامهCeleste رو تست کرده ببینه کار میکنه یا نه ؟

نظر

دوستان من الان به راحتی وارد 5 شدم و جلبریک کردم.فقط نفهمیدم چحوری اکتیوش کردم :d
                            یه سوال مثلا الان من یه برنامه از سیدیا نصب کنم که احتیاج به ریبوت داشته باشه ریبوت بشه جلبریک از بین میره ؟
                            رسپرینگ هم همینطور ؟

نظر

اینم نسخه ویندوز redsn0w 0.9.8b1 for Windows
                              https://sites.google.com/a/iphone-de...edirects=0&d=1
                              ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 13-06-2011, 09:01 PM

نظر

و اینم برای کسانی که می خوان از نرم افزار snowbreez برای جیلبرک ios 5 beta استفاده کنن
                                Hotfile.com: One click file hosting: sn0wbreeze-v2.8b1.zip
                                ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 13-06-2011, 09:48 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X