اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iOS 5 Beta 1 توسط Redsn0w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

همرو خوندم آخر نفهمیدم ، اگه جیلبریک بشه مشکل سینک و اکتیو و آنتن حل میشه ؟ آقا کی امتحان کرده ؟ لطفا جوابشو بده به بقیه دوستان

نظر

نوشته اصلی توسط maz!ar
      گفتن بزودی ریلیالیز میشه نسخه مخصوص ویندوز 7
      جدا قراره بیاد ؟؟؟
      کی این حرف رو زده . یعنی منبا دارید ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط D@rKnEsS نمایش پست ها
        همرو خوندم آخر نفهمیدم ، اگه جیلبریک بشه مشکل سینک و اکتیو و آنتن حل میشه ؟ آقا کی امتحان کرده ؟ لطفا جوابشو بده به بقیه دوستان
        شما ریستور کن بعد جیلبریک کن بعد با یه برنامه مثل ifunbox برو تو آدرس
        System>Library>Core Services برید بعد SystemVersion.plist رو کپی کنید دسکتاپ و دو خط آخر رو حذف کنید و بعد بزارید سرجاش بعد ریستارت کنید بعد که بالا اومد مثه یه فریمویر عادی اکتیو میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط platinium03 نمایش پست ها
          شما ریستور کن بعد جیلبریک کن بعد با یه برنامه مثل ifunbox برو تو آدرس
          system>library>core services برید بعد systemversion.plist رو کپی کنید دسکتاپ و دو خط آخر رو حذف کنید و بعد بزارید سرجاش بعد ریستارت کنید بعد که بالا اومد مثه یه فریمویر عادی اکتیو میشه.
          سلام میشه اموزش تصویری حذف کردن ۲ خط رو بگذارید اخه برا من جدول هست

نظر

نوشته اصلی توسط sam23 نمایش پست ها
            سلام میشه اموزش تصویری حذف کردن ۲ خط رو بگذارید اخه برا من جدول هست
            بفرما باید این کار رو کنید
            نوشته اصلی توسط macworld نمایش پست ها
            نیازی به این همه کار نیست به این روش عمل کنید:

step 1. Update to ios 5 from a previously jailbroken state.

Step 2. After update, itunes will say your device isn’t registered.

Step 3. Ssh (or afc2) into your device, open up /system/library/coreservices/systemversion.plist and delete:

<key>releasetype</key>

<string>beta</string>

then restart your device and it will activate with itunes officially.

If you want to get past error 3002 and want to update (keep your stuff) then use @msft_guy’s no erase ipsw creator and restore in dfu.

فکر کنم ترجمش راحت باشه اما اگه کسی خواست تا ترجمش کنم

نظر

شما باید بصورت متن بازش کنید مثلا با notepad یا textedit
              چیزی شبیه این خواهید دید

<key>ReleaseType</key>
              <string>Beta</string
              این باید حذف بشه بعد سیو کنید و در جای اصلیش قرار بدید بعد ریست کنید

نظر

مگه یک برنامه که سورسش معلومه چقدر نوشتنش طول میکشه که هنوز redsn0w برای ویندوز نیومده ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                  بفرما باید این کار رو کنید
                  فایل systemversion.plist من به شکل زیر هست حالا کجاش رو عوض کنم
                  محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

دوستان دلیل اینکه تنها نسخه مکش اومده اینه که آقا ماسل نرد اصلا فکر نمیکرده که آیتیونز 10.5 برای ویندوز وجود داشته باشه! و از همه مهمتر بازم فکر نمیکرده که os 5 فایل ipsw ش وجود داشته باشه. فکر میکرده اپل اونارو فقط برای مک داده بیرون. در حقیقت هم همینطوره اونا فقط برای مک ارائه شدن ولی دیگه یک سری اینارو پورتشون کردن تا روی ویندوز هم کار کنند.

چند نفر از آقای ماسل نرد خواهش کرد کرده بودن که رد اسنو رو برای ویندوزم بده بیرون. گفته که بابا جون کاربرای ویندوز اصلا نمیتونن os 5 رو با کامپیوترشون sync کنند چون اصلا itunes 10.5 برای ویندوز وجود نداره
                    ملتم در توییت های بعدی بهش گفتند که بابا بخدا آیتیونز برای ویندوز هم هست و لینکشو بهش دادن .
                    بعد مردم نیم ساعت بعد دیدن که کلا این بابا در جریان ویندوز نیست بهش گفتند که حتی فایل ipsw هم برای ویندوز هست که در آخر ماسل نرد گفته که ما روی رد اسنو windows هم کار خواهیم کرد.

این اتفاقا برای 21 ساعت پیش هست.
                    منبع: ت و ی ی ت ر
                    اینم عکسش:

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط samijavid نمایش پست ها
                      شما باید بصورت متن بازش کنید مثلا با notepad یا textedit
                      چیزی شبیه این خواهید دید

<key>releasetype</key>
                      <string>beta</string
                      این باید حذف بشه بعد سیو کنید و در جای اصلیش قرار بدید بعد ریست کنید
                      ببخشید سپاس کافی نبود به همین دلیل گفتم بگم دمتون گرم درست شد

نظر

نوشته اصلی توسط sam23 نمایش پست ها
                        فایل systemversion.plist من به شکل زیر هست حالا کجاش رو عوض کنم
                        محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                        شما رو فایل کلیک راست کن بعد open with رو بزن بعد textedit رو انتخاب کن بعد کارهایی که گفتم رو بکن

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                          دوستان دلیل اینکه تنها نسخه مکش اومده اینه که آقا ماسل نرد اصلا فکر نمیکرده که آیتیونز 10.5 برای ویندوز وجود داشته باشه! و از همه مهمتر بازم فکر نمیکرده که os 5 فایل ipsw ش وجود داشته باشه. فکر میکرده اپل اونارو فقط برای مک داده بیرون. در حقیقت هم همینطوره اونا فقط برای مک ارائه شدن ولی دیگه یک سری اینارو پورتشون کردن تا روی ویندوز هم کار کنند.

چند نفر از آقای ماسل نرد خواهش کرد کرده بودن که رد اسنو رو برای ویندوزم بده بیرون. گفته که بابا جون کاربرای ویندوز اصلا نمیتونن os 5 رو با کامپیوترشون sync کنند چون اصلا itunes 10.5 برای ویندوز وجود نداره
                          ملتم در توییت های بعدی بهش گفتند که بابا بخدا آیتیونز برای ویندوز هم هست و لینکشو بهش دادن .
                          بعد مردم نیم ساعت بعد دیدن که کلا این بابا در جریان ویندوز نیست بهش گفتند که حتی فایل ipsw هم برای ویندوز هست که در آخر ماسل نرد گفته که ما روی رد اسنو windows هم کار خواهیم کرد.

این اتفاقا برای 21 ساعت پیش هست.
                          منبع: ت و ی ی ت ر
                          اینم عکسش:
                          يعني اگه خدا بخواد تا چند ساعت ديگه redsn0w براي ويندوز ريليز ميشه ؟

نظر

من الان 3gs ام رو به ورژن iOS 5.0-beta آوردم و با موفقیت جیلبرک کردم ( آیکون سیدیا سفید بود که با راهنمایی دوستمون در پست ۴۲ درست شد) بعد سورس خودمونو اضافه کردم ( که البته سورس هم چیز چیز شده و باید چیزش کرد ) ، همه چی بخوبی کار میکنه. 

نظر

سرعت و مصرف باتری قبل و بعد از حیلبریک چه طور بود برای
                              ایفون ۴ و 3Gs ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X