اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

{آپدیت شد} آموزش جیلبرک iOS 8.4 با نرم افزار TaiG v2.3 برای آیفون, آیپد و آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
    این بستگی به توییک هایی داره که نصب میکنید.
    سلام
    من فقط Smart Tap نصب کردم
    ولی رو ایپد هیچی ندارم
    مصرف باطری زیاد تو این جلبریک

نظر

• نوشته اصلی توسط mah10vi نمایش پست ها
      باز هم برنامه ای با نام appsync 8 توی این ۲تا سورس پیدا نکردم. اسم برنامه appsync مگه عوض شده؟
      همون appsync unified رو نصب کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
        همون appsync unified رو نصب کنید.

نصب کردم ولی نمیتونم با آیتونز برنامه کرک شده بریزم

نظر

• نوشته اصلی توسط mah10vi نمایش پست ها
          نصب کردم ولی نمیتونم با آیتونز برنامه کرک شده بریزم
          با آیتیونز نمیشه ولی با ifun box و یا itools نصب کنید درست میشه ...
          appsync unified رو از سورس repo.hackyouriphone.org نصب کنید . حتما Apple File Conduit "2" رو هم از سورس saurik نصب کند واسه دسترسی به فایلهای سیستمی

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.tyi نمایش پست ها
            دوستان من نرم افزار جیلبریک را ک اجرا میکنم میاد شروع میکنه ب چک کردن بعد از چند لحظه این ارور را میدهpple driver has not been found please download and install itunes در صورتیکه من اخرین نسخه آیتونز را نصب دارم...چ کنم؟؟؟؟ممنونم
            برای بعضی ها چون کارت گرافیک قدیمی دارند یه ورژن دیگه باید نصب کنند itunes old video card

https://support.apple.com/kb/DL1816?locale=en_US

خدا کنه مشکلتون با این حل بشه

نظر

• سلام دوستان من 8.1.2 دارم بهنظر شما رواين ورژن جيلبريك كنم يا به 8.4 آپديت كنم وبعد جيل كنم ؟كدوم بهتره ؟؟ممنون

نظر

• سلام دوستان خوبید ؟ یه سوال داشتم
                من ۸.۴ دارم با این جیلبریک کردم متاسفانه بعضی بازی هارو وقتی میزنم از Pc با ایتونز ارور میده که سینک نمیشه مثلا تو بازی transistor و civiliation ارور میده appsync 5.x-8x رو هم از سورس انجمن نصب کردم لطفا کمک کنید که چیکار کنم با تشکر
                بازی میاد رو گوشی ولی نمیشه تجراش کرد حالت بی رنگ داره اصلا تو ایتونز که میرسه به سینک این بازی اصلا جلو نمیره که یهو میزنه coud not cync more info itunes اصلا نمیازه که سینک شه این برنامه دوستان مشکل از چیه ؟
                ویرایش توسط iMorteza : https://i-phone.ir/forums/member/75095-imorteza در ساعت 27-07-2015, 05:44 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iMorteza نمایش پست ها
                  سلام دوستان خوبید ؟ یه سوال داشتم
                  من ۸.۴ دارم با این جیلبریک کردم متاسفانه بعضی بازی هارو وقتی میزنم از Pc با ایتونز ارور میده که سینک نمیشه مثلا تو بازی transistor و civiliation ارور میده appsync 5.x-8x رو هم از سورس انجمن نصب کردم لطفا کمک کنید که چیکار کنم با تشکر
                  بازی میاد رو گوشی ولی نمیشه تجراش کرد حالت بی رنگ داره اصلا تو ایتونز که میرسه به سینک این بازی اصلا جلو نمیره که یهو میزنه coud not cync more info itunes اصلا نمیازه که سینک شه این برنامه دوستان مشکل از چیه ؟
                  appsync unified رو از سورس cydia.iphonecake.com نصب کنید
                  برنامه ها رو با ifunbox نصب کنید

نظر

• salam
                    mikhastam bedonam vaghti jel mishe tamame etelaate goshi mesele contacts pak mishe

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.shokoh نمایش پست ها
                      salam
                      mikhastam bedonam vaghti jel mishe tamame etelaate goshi mesele contacts pak mishe
                      سلام
                      دوست عزیز به قوانین احترام بگذارید و به فارسی بنویسید . اطلاعات پاک نمیشه ولی بهتر است بکاپ تهیه کنید که اگر مشکلی در خلال جیلبریک پیش بیاد اطلاعات دستگاه رو از دست ندهید
                      موفق باشید

نظر

• salam
                        man goshimo jel kardam ama cydia ro baz nemikone vasam
                        chera???????

نظر

• {آپدیت شد} آموزش جیلبرک iOS 8.4 با نرم افزار TaiG v2.3 برای آیفون, آیپد و آیپاد

نوشته اصلی توسط mr.shokoh نمایش پست ها
                          salam
                          man goshimo jel kardam ama cydia ro baz nemikone vasam
                          chera???????
                          چون به قوانین انجمن احترام نمی گذارید و فارسی تایپ کنید.

نظر

• سلام به همه دو تا سوال دارم، ١ . من زمان انتشار نسخه ي iOS 8.4 از طريق ديوايس آپديت كردم، براي جيلبرك لازمه كه از طريق فايل دانلودي ريستور انجام بدم؟، ٢ . دو نسخه از برنامه يtiagjbreak دانلود كردم كه يكيش انگليسي و يكي ديگه نه از كدوم استفاده كنم،اصلا تفاوتي داره؟ ممنون ميشم جواب بدين

نظر

• نوشته اصلی توسط razya نمایش پست ها
                              سلام به همه دو تا سوال دارم، ١ . من زمان انتشار نسخه ي iOS 8.4 از طريق ديوايس آپديت كردم، براي جيلبرك لازمه كه از طريق فايل دانلودي ريستور انجام بدم؟، ٢ . دو نسخه از برنامه يtiagjbreak دانلود كردم كه يكيش انگليسي و يكي ديگه نه از كدوم استفاده كنم،اصلا تفاوتي داره؟ ممنون ميشم جواب بدين
                              دوستان؟ من همينجوري موندم [emoji17]

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط razya نمایش پست ها
                                سلام به همه دو تا سوال دارم، ١ . من زمان انتشار نسخه ي iOS 8.4 از طريق ديوايس آپديت كردم، براي جيلبرك لازمه كه از طريق فايل دانلودي ريستور انجام بدم؟، ٢ . دو نسخه از برنامه يtiagjbreak دانلود كردم كه يكيش انگليسي و يكي ديگه نه از كدوم استفاده كنم،اصلا تفاوتي داره؟ ممنون ميشم جواب بدين
                                برای جیلبریک حتما باید با آیتونز ریستور کنید.
                                هیچ تفاوتی ندارن. شما از آخرین نسخه EN استفاده کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X