اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تمامی دیوایس ها در iOS 8 / 8.1 / 8.1.1 / 8.1.2 [ نرم افزار TaiG ]

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط selver wolf نمایش پست ها
    انتیویروسم پاکش کردم
    الان ارور1004میده دیدم نوشته رو1سیستم دیگخ امتحان کن
    روهرسیستمی زدم همینو میگه
    خسسسسسسسسسسسسسسسسته شدم
    کممممممممممممممممممممممممممممممممممک
    پسورد و تاچ آیدی رو خاموش کردی؟
    Find my iPhone رو خاموش کن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• تایگ ۲.۳ اومده؟ من نت درس حسابی ندارم!.

نظر

• نوشته اصلی توسط benyamin.y نمایش پست ها
        تایگ ۲.۳ اومده؟ من نت درس حسابی ندارم!.

بله اومده

نظر

• امکانش هست نسخه های قدیمی سایدیا اینستالر رو نصب کرد؟

نظر

• سلام همه کارکردم
            طبق مطالب امانمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط selver wolf نمایش پست ها
              سلام همه کارکردم
              طبق مطالب امانمیشه
              سلام. شما یه بار آیتیونز و هر چیز دیگه مربوط به آیفون و اپل تو لیست پرورگرامز هست رو پاک کنید (uninstall). بعدش نسخه 1201 آیتیونز رو نصب کن . پسورد و تاچ آی دی و Find my iPhone خاموش و غیر فعال باشه . وای فای رو هم خاموش کن . گوشی رو بذار روی حالت airplane mode . آنتی ویروس رو هم غیر فعال کن و بعد اقدام به جیلبریک کن ....

نظر

• آموزش جیلبریک تمامی دیوایس ها در iOS 8 / 8.1 / 8.1.1 / 8.1.2 [ نرم افزار TaiG ]

نوشته اصلی توسط benyamin.y نمایش پست ها
                امکانش هست نسخه های قدیمی سایدیا اینستالر رو نصب کرد؟

بله. از اینترنت دانلود کنید و به وسیله برنامه هایی مثل آیتولز منتقل کنید

نظر

• با سلام
                  گوشیم ۸.۱.۲ جیل ، این چیزمیزای سایدیا رو اپگرید کردم افتضاح شده مصرف باتری ، الان ۸.۴ جیل کنم یا ۸.۳ ؟ کودوم با ثبات تره؟ stable؟ یا فرقی ندارن؟

نظر

با سلام
                    گوشیم ۸.۱.۲ جیل ، این چیزمیزای سایدیا رو اپگرید کردم افتضاح شده مصرف باتری ، الان ۸.۴ جیل کنم یا ۸.۳ ؟ کودوم با ثبات تره؟ stable؟ یا فرقی ندارن؟

هر 2 Stable هستند و هیچ کدوم مشکلی نداره ، توی کنترل سنتر به نظرم 8.4 روون تر هست ، همچنین برنامه موزیک جدید و اپل موزیک هم داره ، پس پیشنهاد بنده 8.4 هست .

نظر

• نوشته اصلی توسط A-L-I نمایش پست ها
                      هر 2 Stable هستند و هیچ کدوم مشکلی نداره ، توی کنترل سنتر به نظرم 8.4 روون تر هست ، همچنین برنامه موزیک جدید و اپل موزیک هم داره ، پس پیشنهاد بنده 8.4 هست .
                      خیلی ممنون ، منظورم استیبل بودن جیل تاییگ بود اونم اوکیه؟
                      کاش نرم افزار موزیک sort بندیش همون پایین بود مث ارتیست و البوم ، خیلی باهاش حال نکردم . ولی خیلی سریعتر شده و بهتره . این حالت landscape موزیک که البومارو میاورد چرا برداشته؟!!!! خیلی باحال بود من زیاد استفاده میکنم.[emoji20][emoji20][emoji20]

نظر

خیلی ممنون ، منظورم استیبل بودن جیل تاییگ بود اونم اوکیه؟
                        کاش نرم افزار موزیک sort بندیش همون پایین بود مث ارتیست و البوم ، خیلی باهاش حال نکردم . ولی خیلی سریعتر شده و بهتره . این حالت landscape موزیک که البومارو میاورد چرا برداشته؟!!!! خیلی باحال بود من زیاد استفاده میکنم.[emoji20][emoji20][emoji20]

اگر جیلبریک هستید توییک MusicRotate نصب کنید.

نظر

منظورم استیبل بودن جیل تاییگ بود اونم اوکیه؟
                          بله مشکلی نداره ، اما من با جیلبریک اول که اومد یعنی ورژن 2 مشکل داشتم که با عرضه 8.4 و آپدیت شدن Taig با ورژن 2.1.3 که با ورژن 2.3 داخل سیدیا هم آپدیت کردم ، پیشنهاد میشه 8.4 آپدیت و با 2.3 جیلبریک کنید .

کاش نرم افزار موزیک sort بندیش همون پایین بود مث ارتیست و البوم ، خیلی باهاش حال نکردم . ولی خیلی سریعتر شده و بهتره
                          روی Artists که کلیک کنید میتونید به Songs و Albums هم دسترسی داشته باشید ، خیلی کامل تر و زیباتر شده ، اما سریع تر رو نمیشه گفت چون قبلی هم هیچ مشکل و کندی ای نداشت

این حالت landscape موزیک که البومارو میاورد چرا برداشته؟!!!! خیلی باحال بود من زیاد استفاده میکنم
                          بعد از جیلبریک توییک MusicRotate رو نصب کنید ، فعال میشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط A-L-I نمایش پست ها
                            بله مشکلی نداره ، اما من با جیلبریک اول که اومد یعنی ورژن 2 مشکل داشتم که با عرضه 8.4 و آپدیت شدن Taig با ورژن 2.1.3 که با ورژن 2.3 داخل سیدیا هم آپدیت کردم ، پیشنهاد میشه 8.4 آپدیت و با 2.3 جیلبریک کنید .

روی Artists که کلیک کنید میتونید به Songs و Albums هم دسترسی داشته باشید ، خیلی کامل تر و زیباتر شده ، اما سریع تر رو نمیشه گفت چون قبلی هم هیچ مشکل و کندی ای نداشت

بعد از جیلبریک توییک MusicRotate رو نصب کنید ، فعال میشه .
                            بسیار ممنون

نظر

• دوستان واقعا خیلی عجیبه که هنوز نمیتونم Iphone 6 plus خودم رو از طریق OTA به 8.4 آپدیت کنم .
                              تمام راه ها رو امتحان کردم اما آخرین آپدیت رو میزنه 8.3 نمیدونم چرا ؟؟
                              دوستان چیکار کنم ؟؟

نظر

• اگر جیلبریک هستید باید نسخه کامل ۸.۴ را داتلود و از طریق آیتونز به صورت کامل ریستور کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X