اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تمامی دیوایس ها در iOS 8 / 8.1 / 8.1.1 / 8.1.2 [ نرم افزار TaiG ]

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط rohullah23 نمایش پست ها
    دوستان الان من تبلتمو جيلبريك كنم چي ميشه و چه امكاناتي مياد توضيح بدين ببينم ارزششو داره و امكاناتش بكارم مياد يا خير،ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk
    اینجا تمام موارد توضیح داده شده:
    http://www.i-phone.ir/forums/thread68121.html

نظر

• سلام دوستان ایا جیلبریک 8.2 هم امده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aboozar20 نمایش پست ها
        سلام دوستان ایا جیلبریک 8.2 هم امده ؟
        خیر تا این لحظه برای فرمور ۸.۱.۳ و ۸.۲ جیلبریک نیومده

نظر

• یه بنده خدایی دیشب توی بازار میگفت ۸.۱.۲ هنوز بازه و تونسته ریستور کنه.
          ایا این ادعا صحت داره؟الان روی ۸.۱ هستم و نمیدونم ایپدم چرا یه شبکه وصل نمیشه
          فکر کنم تا ریستور نکنم مشکلم حل نشه
          راهتمایی لطفا چون جیلبریک رو می خوام

نظر

• رو 8.2 جواب میده

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
              یه بنده خدایی دیشب توی بازار میگفت ۸.۱.۲ هنوز بازه و تونسته ریستور کنه.
              ایا این ادعا صحت داره؟الان روی ۸.۱ هستم و نمیدونم ایپدم چرا یه شبکه وصل نمیشه
              فکر کنم تا ریستور نکنم مشکلم حل نشه
              راهتمایی لطفا چون جیلبریک رو می خوام
              دوست عزيز فقط ريستور به ٨.١.٣ و ٨.٢ بازه
              ريستور به ٨.١.٢بسته شده
              و جيلبريك براي اين دو هنوز نيومده
              احتمالا ٧فروردين ٨.٢ جيلبريكش بياد
              ویرایش توسط singles : https://i-phone.ir/forums/member/159518-singles در ساعت 19-03-2015, 09:20 PM

نظر

• براي اولين بار جيل كردم رو ٨.١.٢ota اكس مود كار ميكنه مصرف باتري نرمال راضيم. مرسي از تاپيك.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با عرض سلام من یه iphone 4s دارم که ورژن ios 8.1.2 هست جیل کردم و درست هم جیل شد وقتی وارد سیدیا شدم گوشی من ریست شد و هنوزم رو آرم لوگو اولیه اپل به حالت نیمه خاموش مونده لطفا کمک کنید . من با taig جیل کردم و با سیستم عتمل ویندوز و همه ی اون کارهایی رو که شما گفتید کردم لطفا کمک کنید ...........................

نظر

• جیلبریک 8.2 که اومده چرا پس اطلاع رسانی نمیشه توی سایت؟

نظر

• نوشته اصلی توسط satia نمایش پست ها
                      جیلبریک 8.2 که اومده چرا پس اطلاع رسانی نمیشه توی سایت؟
                      لينك

نظر

• - - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
                        لينك

عذر میخوام دوباره رفتم دیدم. فیک بود
                        ویرایش توسط satia : https://i-phone.ir/forums/member/33433-satia در ساعت 29-03-2015, 07:42 PM

نظر

• سلام من می خواستم گوشیمو جیل کنم 8.1.2 هست اول این پیغام روداد

cant find apple driver.please download and instal itunes

طبق گفتهی دوستمون که اینونوشتن
                          س از نصب آخرین نسخه iTunes فایل زیر را هم نصب کنید و پس از ریست کردن سیستم مشکل رفع خواهد شد :

http://ccpic.wanmeiyueyu.com/Data/it...ver64_0205.exe

انجام دادم نصبش هم کردم سیستم روهم ریستارت کردم اما الان باز این پیغام رو میده

ممنون میشم راهنمایی کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_satelie نمایش پست ها
                            سلام من می خواستم گوشیمو جیل کنم 8.1.2 هست اول این پیغام روداد

cant find apple driver.please download and instal itunes

طبق گفتهی دوستمون که اینونوشتن
                            س از نصب آخرین نسخه iTunes فایل زیر را هم نصب کنید و پس از ریست کردن سیستم مشکل رفع خواهد شد :

http://ccpic.wanmeiyueyu.com/Data/it...ver64_0205.exe

انجام دادم نصبش هم کردم سیستم روهم ریستارت کردم اما الان باز این پیغام رو میده

ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام
                            از اون چیزی که من توی عکس می بینم apple mobile device شما غیرفعال شده، احتمالا جلوی بازشدن برنامه های اجرای اتوماتیک رو گرفتین
                            برای این کار شما توی Start ویندوز کلمه Services رو بنویسین و بازش کنید، سمت راست گزینه Apple Mobile Device رو پیدا کنید، و کلیک راست و بعد Start رو بزنید
                            بعد از اون دوباره برنامه TaiG رو باز کنید و عملیات جیل بریک...
                            ویرایش توسط bndsms : https://i-phone.ir/forums/member/8731-bndsms در ساعت 01-04-2015, 12:44 AM

نظر

• باسلام روز بخیر
                              ورژن فعلی ای او اس من 8.1.2 هست که وقتی از کسی که خریدم گفت از داخل خود گوشی اپدیت شده و به صورت ota اپدیت شده .
                              من میخواستم این ورژن رو جیلبریک کنم ، سوالی که هست و سرچی که انجام دادم ، مشکل اینجا است که کسانی که از داخل گوشی ورژن 8.1.2 اپدیت کردن ، نمیتونستن جیلبریکش کنن . چون باید به صورت ریستور نصب بشه که خب باید ورژن 8.1.3 رو نصب میکردن و ورژن 8.1.3 هم که جیلبریک نمیشه .

میخواستم ببینم تکلیف من چیه ؟ آیا راهی هست که من بتونم ورژن مثلا 8.1.1 رو نصب کنم روی گوشیم و بعد با رسیتور ورژن 8.1.2 جیلبریک شده رو روش نصب کنم یا امکان نصب ورژن های قبلی وجود نداره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
                              با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط hno2005 نمایش پست ها
                                باسلام روز بخیر
                                ورژن فعلی ای او اس من 8.1.2 هست که وقتی از کسی که خریدم گفت از داخل خود گوشی اپدیت شده و به صورت ota اپدیت شده .
                                من میخواستم این ورژن رو جیلبریک کنم ، سوالی که هست و سرچی که انجام دادم ، مشکل اینجا است که کسانی که از داخل گوشی ورژن 8.1.2 اپدیت کردن ، نمیتونستن جیلبریکش کنن . چون باید به صورت ریستور نصب بشه که خب باید ورژن 8.1.3 رو نصب میکردن و ورژن 8.1.3 هم که جیلبریک نمیشه .

میخواستم ببینم تکلیف من چیه ؟ آیا راهی هست که من بتونم ورژن مثلا 8.1.1 رو نصب کنم روی گوشیم و بعد با رسیتور ورژن 8.1.2 جیلبریک شده رو روش نصب کنم یا امکان نصب ورژن های قبلی وجود نداره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
                                با تشکر
                                سلام
                                به هیچ وجه نمیشه downgrade انجام داد، البته من قبلاً روی iOS 7 روی ورژنی که خودم بودم با itunes دوباره restore می کردم، ولی این کارو روی iOS 8 انجام ندادم و نمیدونم هنوزم میشه این کارو انجام بدیم یا نه، اگه دوستی می دونه این قضیه رو توضیح بده.

ولی راجع به ota باید عرض کنم دوست عزیز 100% افرادی که ota اپدیت کردن دچار این مشکل نشدن، یعنی نمیشه از حرف چند نفر اینجور استناد کرد، کسایی هم می شناسم که با ota تونستن jailbreak کنن
                                بازم برای اطمینان، شما می تونی از اطلاعات گوشیتون backup بگیرین ( توسط itunes ) و بعد از اون از توی خود گوشی erase all content and settings رو بزنید و بعد از اون اقدام به jailbreak کنید

- - - - - - - - - -
                                ویرایش توسط bndsms : https://i-phone.ir/forums/member/8731-bndsms در ساعت 03-04-2015, 10:19 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X