اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تمامی دیوایس ها در iOS 8 / 8.1 / 8.1.1 / 8.1.2 [ نرم افزار TaiG ]

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اخرین ورژن برنامه جلبریک چه ورژنیه ؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط neda2014 نمایش پست ها
      اخرین ورژن برنامه جلبریک چه ورژنیه ؟؟؟؟؟؟
      1.2.01

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• لینک دانلودش کجاست تا دانلود کنم .سپاسگذارم

نظر

• من گوشیمو جیلبریک کردم (آیفون پلاس )و بعد از جیلبریک بازی کلش رو نصب کردم . ولی متوجه شدم داخل بازی هم اخطار نبود اینترنت رو میزنه. با گوشی قبلیم همون موقع وصل میشدم و بدون مشکل بازی میکردم. چندین بار و با چند شبکه مختلف وای فای تست کردم و مشکل سرجاش بود. شبکه نتورک رو ریست کردم باز هم درست نشد. مجبور شدم ریستور کنم و بدون جیلبریک بازی رو تست کردم که بدون مشکل کار میکرد. یعنی که مشکل از جیلبریک بوده. حالا سوال من اینه که باید منتظر ورژن جدید این جیلبریک باشم یا که از روش دیگه ای باید جیلبریک کنم و یا اینکه شاید راه حل دیگه ای برای این مشکل باشه که دوستان راهنمایی کنن. ممنون پیشاپیش.

نظر

• سلام
            من گوشیم 8.1.2 هست و جیلبریک کردم و هیچ مشکلی نداشتم
            appcake , appsync رو هم نصب کردم و از طریق سیدیا هم میتونم نرم افزار نصب کنم . با آیتونز هم میتونم نرم افزار بریزم .
            اما رفتم تو نت سایجیک کرک شده رو دانلود کردم که نصب کنم اما میگه verification failed . با itools , ifun box هم چکیدم اما مثل همن . مشکل از سورسه ؟ کسی سراغ داره
            اینارو میخوام :
            - سایجیک
            - آی قرآن

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
              سلام
              من گوشیم 8.1.2 هست و جیلبریک کردم و هیچ مشکلی نداشتم
              appcake , appsync رو هم نصب کردم و از طریق سیدیا هم میتونم نرم افزار نصب کنم . با آیتونز هم میتونم نرم افزار بریزم .
              اما رفتم تو نت سایجیک کرک شده رو دانلود کردم که نصب کنم اما میگه verification failed . با itools , ifun box هم چکیدم اما مثل همن . مشکل از سورسه ؟ کسی سراغ داره
              اینارو میخوام :
              - سایجیک
              - آی قرآن

ممنون
              از تانگبو بگیر کار میده

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                من گوشیمو جیلبریک کردم (آیفون پلاس )و بعد از جیلبریک بازی کلش رو نصب کردم . ولی متوجه شدم داخل بازی هم اخطار نبود اینترنت رو میزنه. با گوشی قبلیم همون موقع وصل میشدم و بدون مشکل بازی میکردم. چندین بار و با چند شبکه مختلف وای فای تست کردم و مشکل سرجاش بود. شبکه نتورک رو ریست کردم باز هم درست نشد. مجبور شدم ریستور کنم و بدون جیلبریک بازی رو تست کردم که بدون مشکل کار میکرد. یعنی که مشکل از جیلبریک بوده. حالا سوال من اینه که باید منتظر ورژن جدید این جیلبریک باشم یا که از روش دیگه ای باید جیلبریک کنم و یا اینکه شاید راه حل دیگه ای برای این مشکل باشه که دوستان راهنمایی کنن. ممنون پیشاپیش.
                دوستان عزیز اگر اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی بفرمایند.
                ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                  دوستان عزیز اگر اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی بفرمایند.
                  ممنون
                  Wifried
                  را از سیدیا نصب کنید

نظر

• با سلام
                    اگر جیل کنم دیگه نمیشه با ای کلاد سیتک کنم؟
                    امکان بازگشت هست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط benyamin.y نمایش پست ها
                      با سلام
                      اگر جیل کنم دیگه نمیشه با ای کلاد سیتک کنم؟
                      امکان بازگشت هست؟

ربطی به iCloud ندارد.
                      اگر منظورتون حذف جیلبریک است٬ بله با یک ریستور ساده به حالت اولیه برخواهد گشت.

نظر

• سلام دوستان خدا قووت من مشكل دارم با اين جيلبريك چند دفعه ريستور كردم و جيل كردم اما كرش ميشه برنامه ها يهو صفحه قهوه اي ميشه و هنگ ميكنه يا يهو كانتك و پيام و نوت ها پاك ميشه .با همين ورژن هم جيل كردم چكار كنم؟ايفون٤s ورژن ٨.١.٢

تو صفحه نرده زندگي مهره نباش تا هر جور خواستن حركتت بدن تاس باش تا هر جور تو خواستي حركت كننpisc

نظر

• نوشته اصلی توسط Vampire73 نمایش پست ها
                          دوستان من به تازگي آپديت كردم به ٨.١.٢ و با taig جيلش كردم.بعدش هم طبق دستورات اين صفحه appsync و app cake رو هم از hackyouriphone نصب كردم ولي هنوزم موقع سينك با آيتونز ارور ميده و ميگه نرم افزارا نتونستن سينك بشن! از ٣٠ تا نرم افزاري كه گذاشتم برا نصب فقط ٢-٣ تاشون نصب شد.بقيه ارور داد و تو صفحه اول آيپد هم بصورت waiting مونده!
                          به نظر شما دوستان مشكل چي ميتونه باشه؟
                          نوشته اصلی توسط sirous_sus نمایش پست ها
                          با ايفون باكس يا ايتولز چك بكنيد نتيجه را اعلام كنيد
                          ميشه بيشتر توضيح بدين؟
                          ویرایش توسط Vampire73 : https://i-phone.ir/forums/member/31182-vampire73 در ساعت 15-01-2015, 03:32 PM

نظر

• سلام
                            مم ازوقتي جيلبريك كردم ديگه تو قسمت software update كه ميرم فقط ايكونش شروع به چرخيدن ميكنه و هيچ اتفاقي نميوفته !
                            عاديه يا بايد چيزي نصب كنم ؟
                            ٨.١.٢

نظر

• نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
                              سلام
                              مم ازوقتي جيلبريك كردم ديگه تو قسمت software update كه ميرم فقط ايكونش شروع به چرخيدن ميكنه و هيچ اتفاقي نميوفته !
                              عاديه يا بايد چيزي نصب كنم ؟
                              ٨.١.٢
                              طبیعیه!
                              چون با جیلبریک دیگه نمیشه ota آپدیت کرد و باید ریستور کنید.

نظر

• قبلا که جیلبرک میکردیم باید فریم ور ورژن دستگا رو هم دانلود میکردیم و به نرم افزار جیلبرک معرفی و اپلود میکردیم ، الان دیگه لازم نداره ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X