اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تمامی دیوایس ها در 8.1 / iOS 8 [ نرم افزار Pangu ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگه اپديتي با خود ديوايستون تا الان انجام نداده باشيد مي تونيد بدون مشكل جيلبربك كنيد.

نظر

• ا

یفون 5 رو بدون مشکل جیلبریک میکنم ولی وقتی بکاپ رو برمیگردونم روی گوشی و گوشی رو خاموش میکنم روی لوگو اپل میمونه و بالا نمیاد !

وقتی هم که وارد سیدیا میشم صفحه اول نوشته که cydia installer رم ری اینستال کن تا به این مشکل نخوری ولی تا الان بالای 10 بار با هر روشی انجام میدم باز هم گوشی بالا نمیاد بعد از ریبوت کردن

حتی یبار هم بعد از ریستور اول بکاپ رو نصب کردم بعد گوشی رو جیل کردم که باعث شد سیدیا و خیلی برنامه ها تو گوشی نباشه بعد از ریبوت ! بعد از 2-3 بار ریبوت کردن هم باز بالا نیومد گوشی !

نظر

• نوشته اصلی توسط ghiozila نمایش پست ها
        ا

یفون 5 رو بدون مشکل جیلبریک میکنم ولی وقتی بکاپ رو برمیگردونم روی گوشی و گوشی رو خاموش میکنم روی لوگو اپل میمونه و بالا نمیاد !

وقتی هم که وارد سیدیا میشم صفحه اول نوشته که cydia installer رم ری اینستال کن تا به این مشکل نخوری ولی تا الان بالای 10 بار با هر روشی انجام میدم باز هم گوشی بالا نمیاد بعد از ریبوت کردن

حتی یبار هم بعد از ریستور اول بکاپ رو نصب کردم بعد گوشی رو جیل کردم که باعث شد سیدیا و خیلی برنامه ها تو گوشی نباشه بعد از ریبوت ! بعد از 2-3 بار ریبوت کردن هم باز بالا نیومد گوشی !

سرباز بک آپ رو برنگردون, راه حل احمقانه ای ه ولی من هرچی گشتم جواب ساده همین بود.
        یه بار امتحان کن که بک آپ برگردوندی reset all settings کن بعد باقی مراحل./ یا امتحان کن با آیکلود بک آپ برگردونی./

نظر

• سلام ، من داشتم جیلبریک میکردم که تو پک 2 بود و داشت فایل انتقال میداد که ویندوز برنامه پانگو رو فورس کلوز داد ، خلاصه بعد دیدم وارد Photo نمیشه و کرش میشه خلاصه رسیت کردم درست شد ولی همه عکسام پرید.... اومدم از نو جیلبریک کنم داره اینو میگه حالا... مشکل کجاست؟؟ میشه کمکم کنید؟

نظر

• دوستان شما هم بعد از جیلبریک مشکل crash برنامه ی open vp*n رو دارین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط radikal0120 نمایش پست ها
              دوستان شما هم بعد از جیلبریک مشکل crash برنامه ی open vp*n رو دارین؟
              بله دقیقا
              داشتم دنبالش میگشتم که شما پست دادید

نظر

• نوشته اصلی توسط radikal0120 نمایش پست ها
                دوستان شما هم بعد از جیلبریک مشکل crash برنامه ی open vp*n رو دارین؟
                گفتگو در این خصوص بر خلاف قوانین انجمن بوده و لطفا از مطرح کردن پرسش و پاسخ در مورد این موضوع خوداری کنید.

نظر

• داداش سربازم . سرباز مث من جلف نیست انقد اسمایلی بذاره. تنها راه حل برنگردوندن بکاپ و دستی خارج کردن فایلهای بکاپه انگار همه راها خراب میکنه دستگاهو . گوشی اون یکی داداش سربازه
                  دم شما هم گرم

نظر

• من به ios8.1 ریستور کردم.الان که appsync unified رو نصب میکنم نمیشه برنامه کرکی نصب کرد
                    جریان چیه؟کسی تست کرده؟2 بارم ریستور کردم نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtabakhezri نمایش پست ها
                      من به ios8.1 ریستور کردم.الان که appsync unified رو نصب میکنم نمیشه برنامه کرکی نصب کرد
                      جریان چیه؟کسی تست کرده؟2 بارم ریستور کردم نشد
                      دوست عزیز هر وقت نصب نرم فزار جواب نداد باید گوشی رو خاموش روشن کنید تا درست بشه!
                      تنها راهش همینه.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان من دیوایس من بعد از جیلبریک به شدت مصرف باتریش میره بالا در حدی که تو 1 ساعت 20% مصرف میکنه اما ریستور که میکنم و دیوایس جسلبریک نیست مصرف باتری عادی میشه
                        کسی همچین مشکلی داشته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط roze.narengy نمایش پست ها
                          دوستان من دیوایس من بعد از جیلبریک به شدت مصرف باتریش میره بالا در حدی که تو 1 ساعت 20% مصرف میکنه اما ریستور که میکنم و دیوایس جسلبریک نیست مصرف باتری عادی میشه
                          کسی همچین مشکلی داشته؟
                          اول دستگاهتون چیه ؟! دوم چی کار میکنید تو اون زمانی که 20 درصد کم میشه ؟! نور صفحه ... و ...

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
                            دوست عزیز هر وقت نصب نرم فزار جواب نداد باید گوشی رو خاموش روشن کنید تا درست بشه!
                            تنها راهش همینه.

Sent from my iPad using Tapatalk
                            اینکارم کردیم نشد .
                            مساله اینه که آیتونز هنگ میکنه اصن وقتی میری قسمت apps

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                              اینکارم کردیم نشد .
                              مساله اینه که آیتونز هنگ میکنه اصن وقتی میری قسمت apps
                              باید هم هنگ بکنه !!! این اپ سینک با ایتونز سازگار نیست.برای نصب برنامه سه راه دارید :
                              - نصب با برنامه iTools
                              - نصب با برنامه iFunbox
                              - انتقال فایل به دستگاه و نصب با برنامه AppCake

نظر

• دوستاني كه appsync رو ميخوان از سورس انجمن appsync ultimate رو نصب كنن
                                من نصبش كردم كاملا درست كار ميكنه
                                Iphone 5s ios 8.1

نظر

صبر کنید ..
                                X