اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تمامی دیوایس ها در 8.1 / iOS 8 [ نرم افزار Pangu ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
    مگه آیفون بالا نمیاد اگه با safe mode نشه راه دیگری نیست

Sent from my iPhone 5S
    نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
    اگر ورژن پایبن تر از ۸ هستید semirestore استفاده کنید

Sent from my iPhone 5S
    نسخه 8 هستم ، اما حتی کامپیوتر هم میشناستش وقتی گیر کرده اما گوشی بالا نمیاد و سینک هم نمیشه

نظر

• fباید خاموش باشه من به همین خاطر ارور گرفتم ولی بدوم ریستور مجدد با خاموش کردن find my iphpne و برداشتن پسورد و اثر انگشت به راحتی جیل شد

نظر

• فقط یه سوال مهم ایکون pangu رو میتونم پاک کنم یا جیل دچار مشکل میشه؟

- - - - - - - - - -

قبلن هم پرسیده بودم کسی جواب نداد. اگهخ پاسخ بدین ممنون میشم .سپاسگزارم

نظر

• نوشته اصلی توسط iradj نمایش پست ها
          فقط یه سوال مهم ایکون pangu رو میتونم پاک کنم یا جیل دچار مشکل میشه؟

- - - - - - - - - -

قبلن هم پرسیده بودم کسی جواب نداد. اگهخ پاسخ بدین ممنون میشم .سپاسگزارم
          بله نباید پاک بشود

Sent from my iPhone 5S

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
            حتی ریستور هم کردم !!
            http://yangapp.googlecode.com/svn/

سورس appsync برای ورژن ۸.۱ که کار هم میکنه بدون هیچ مشکلی
            فقط یادتون نره که برنامه
            2 apple file conduit
            را هم باید از سیدیا پیدا و نصب فرمایید

من همین چیزها رو نصب کردم روی آیفون ۵ و آیپد .....هردو جواب داده بدون هیچ مشکلی ........
            لطفا اپل سنس رو از همین سایت نوشته شده دانلود کنید و نصب و قبل از نصبش حتما همه نسخه های قبلی را حذف کنید

نظر

• سلام
              گوشیم 5S است فایل 8.1 هم از انجمن دانلود کردم موقعیکه pangu رو باز میکنم روی initializing میماند و دگمه جیلبرک هم فعال نیست و برنگ خاکستری میماند چندین بار هم دنلود کردم
              آیا باید کار خاصی یا کار دیگری انجام دهم یا فایل hosts را کاری بکنم لطفا راهنمایی کنید یا تنظیمات دیگری بایستی انجام دهم
              ویرایش توسط mrrfzanjani : https://i-phone.ir/forums/member/40500-mrrfzanjani در ساعت 18-11-2014, 02:37 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mrrfzanjani نمایش پست ها
                سلام
                گوشیم 5S است فایل 8.1 هم از انجمن دانلود کردم موقعیکه pangu رو باز میکنم روی initializing میماند و دگمه جیلبرک هم فعال نیست و برنگ خاکستری میماند چندین بار هم دنلود کردم
                آیا باید کار خاصی یا کار دیگری انجام دهم یا فایل hosts را کاری بکنم لطفا راهنمایی کنید یا تنظیمات دیگری بایستی انجام دهم
                کارهای قبل از جیلبریک را انجام دادید
                روشن کردن حالت هواپیما
                خاموش کردن find my iPhone
                ورداشتن پسورد و اثر انگشت
                و auto lock را never
                قرار بدهید
                بک آپ بگیرید
                اگر نشد مستقیما برید از ITunes دانلود کنید

Sent from my iPhone 5S

نظر

• دوستان من آپدیت 8.1.1 واسم اومده و گوشی دانلودش کرده ولی هنو نصبش نکردم...من میخوام جیلبریک کنم نصب کنم یا پاکش کنم؟؟؟ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.tyi نمایش پست ها
                    دوستان من آپدیت 8.1.1 واسم اومده و گوشی دانلودش کرده ولی هنو نصبش نکردم...من میخوام جیلبریک کنم نصب کنم یا پاکش کنم؟؟؟ممنون
                    اگه جیلبریک میخوای پاکش کن
                    اگه نمیخوای و از باگ ها خسته شدی اپدیت کن
                    ولی نظر شخصی من پاک کن وجیلبریک کن چون بدون جیلبریک واقعا سخته توییک های جدید عالی هستن و توییک های جدید هم خواهند امد

نظر

• سلام
                      من ایپد ایر 1 دارم 8.1 هفته قبل طبق روشهایی که بالا گفته شد جیل کردم .واقعا عالیه هیچ مشکلی ندارم ممنون از همه اساتید گروه.در یک سال گذشته ای که این ایپد رو گرفتم به اندازه این یک هفته باهاش راحت نبودم.

نظر

• دوستان من با موفقیت جیلبریک کردم سیدیا هم نصب شد حتی appsync هم نصب کردم ولی وقتی به itools وصل میکنم میگه گوشی شما جیلبریک نیست!!!
                        دیوایسم iphone 6 با ios 8.1 هست

نظر

• سلام

من تازه از دنیای اندروید به دنیای اپل کوچ کردم واسه همین کلا در مورد اپل صفرم !

تازه یک آیپد ایر خریدم در قسمت Genral -> version نوشته شده :8.0.2 که فکر میکنم ورژن ios باشه

الان اگر بخوام جیل کنم از کجا باید شروع کنم ؟ چیو باید دانلود کنم ؟ نیازی به آپگرید هست یا با همین ورژن هم مستقیم میتونم جیل کنم ؟

ممنون از راهنماییهاتون

بعد از ویرایش: الان آپدیت 8.1.1 هم براش اومده اگر آپدیت کنم بعد میتونم جیل کنم؟
                          ویرایش توسط calink : https://i-phone.ir/forums/member/177234-calink در ساعت 20-11-2014, 04:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط calink نمایش پست ها
                            سلام

من تازه از دنیای اندروید به دنیای اپل کوچ کردم واسه همین کلا در مورد اپل صفرم !

تازه یک آیپد ایر خریدم در قسمت Genral -> version نوشته شده :8.0.2 که فکر میکنم ورژن ios باشه

الان اگر بخوام جیل کنم از کجا باید شروع کنم ؟ چیو باید دانلود کنم ؟ نیازی به آپگرید هست یا با همین ورژن هم مستقیم میتونم جیل کنم ؟

ممنون از راهنماییهاتون
                            بله اون ورژن ios تون هست
                            فعلا تو همون ورژن بمونید و توسط تاپیک های همین انجمن راهنمایی بگیرید برای جیل بریک

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                              بله اون ورژن ios تون هست
                              فعلا تو همون ورژن بمونید و توسط تاپیک های همین انجمن راهنمایی بگیرید برای جیل بریک

ممنون از پاسختون

تقریبا همه ی این تاپیک و تاپیک های جیل رو خوندم و تقریبا کار جیل رو میدونم الان این سوال ها برای پیش اومده

با این ورژن ایپدم (8.0.2 ) من میتونم مستقیم جیل کنم یا باید قبلش به ورژن دیگه ای آپگرید/داونگرید کنم؟ کلا بجز 2 بازی روی دستگاه چیزی ندارم

الان آپدیت 8.1.1 هم برای دستگاه من ارائه شده اگر به این ورژن آپگرید کنم آیا با این روشی که در این تاپیک توضیح داده شده میتونم جیلش کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط calink نمایش پست ها
                                ممنون از پاسختون

تقریبا همه ی این تاپیک و تاپیک های جیل رو خوندم و تقریبا کار جیل رو میدونم الان این سوال ها برای پیش اومده

با این ورژن ایپدم (8.0.2 ) من میتونم مستقیم جیل کنم یا باید قبلش به ورژن دیگه ای آپگرید/داونگرید کنم؟ کلا بجز 2 بازی روی دستگاه چیزی ندارم

الان آپدیت 8.1.1 هم برای دستگاه من ارائه شده اگر به این ورژن آپگرید کنم آیا با این روشی که در این تاپیک توضیح داده شده میتونم جیلش کنم؟
                                بله دوست عزیز این ورژنی که هستید و ورژن ۸.۱ جیلبرک میشه و در مورد سوال دومتون جواب منفیه تا حالا جیلبرکی برای ورژن ۸.۱.۱ عرضه نشده و این جور که بوش میاد حالا حالا ها نخواهد شد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X