اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Arash0 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    من جيلبريك كردم ولى حالا ميخوام ريستور كنم . ايا لازمه كه ديوايس رو به dfu ببرم يا لازم نيست ايتونز اين كار رو ميكنه ؟
    و سوال دومم هم اينه كه ايا حتما بايد اخرين نسخه ايتونز و داشته باشم يا نياز نيست ؟ ( ورژن فعليم 11.2.2 هستش )
    باتشكر
    خیر لازم نیست. اگه مشکلی پیش اومد به duf ببرید.
    با همین ورژن هم میشه ریستور کرد.
    نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون اما تو پست اول گفته :" - afc2add در این نسخه کار نمیکند "
    نسخه آپدیت شده رو میتونید نصب کنید و بخوبی کار میکنه.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
      خیلی ممنون از جوابتون اما تو پست اول گفته :" - afc2add در این نسخه کار نمیکند "
      توييك afc2add 7 رو توي سورس bite your apple نصب كن خيلي عالي هم كار ميكنه
      توجه كن اون afc2add رو نصب نكن afc2add 7 رو نصب كن اون 7 مهمه و ماله ios 7 هست
      من خودم استفاده ميكنم عاليه
      بعدشم براي نصب برنامه كرك شده نياز به appsync 7+ هم داريد

نظر

• بادرود من تمام مراحل را رفتم و پس از ريبوت آخر بجاي اينكه آيكن سيديا بيايد همان آيكني كه اولينباد آمد و بايد روي آن براي ادامه ميزديم فقط بود البته من پاكش كردم ، نميدونم الان دستگاه من كه آيپد ميني ٢ هست الان جيلبريه ؟ فقط آيكن ندارم يا نه ؟ درضمن اگر تاريخ درست انجام نشه چه اتفاقي ميوفته ؟؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
          بادرود من تمام مراحل را رفتم و پس از ريبوت آخر بجاي اينكه آيكن سيديا بيايد همان آيكني كه اولينباد آمد و بايد روي آن براي ادامه ميزديم فقط بود البته من پاكش كردم ، نميدونم الان دستگاه من كه آيپد ميني ٢ هست الان جيلبريه ؟ فقط آيكن ندارم يا نه ؟ درضمن اگر تاريخ درست انجام نشه چه اتفاقي ميوفته ؟؟ ممنون
          سلام
          اگه تاریخ رو عقب نکشی مراحل بعدی نمیتونی بری شما دستگاه رو رستارت کن دوباره مراحل جیلبریک رو انجام بده
          موفق باشید

نظر

• سلام دوست عزیز من 7.0.6 جیلبریک دارم . الان چجوری باید آپدیت کنم که بعدش جیل کنم دوباره و اینکه آیا برنامه هایی ک الان دارم میپره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_aloneboy77 نمایش پست ها
              سلام دوست عزیز من 7.0.6 جیلبریک دارم . الان چجوری باید آپدیت کنم که بعدش جیل کنم دوباره و اینکه آیا برنامه هایی ک الان دارم میپره؟
              آخرین نسخه که 7.1.2 هست جیلبریک میشه اما باید ریستور کنید که همهی اطلاعات از بین میره

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                آخرین نسخه که 7.1.2 هست جیلبریک میشه اما باید ریستور کنید که همهی اطلاعات از بین میره
                نمیشه از نرم افزار ها و عکس ها بک آپ گرفت که بعد از این که گوشیو ریستور کردم روش بریزم؟

نظر

• گوشی رو به سیستم وصل کنید و از طریق برنامه آیتونز بک آپ بگیرید.

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                    گوشی رو به سیستم وصل کنید و از طریق برنامه آیتونز بک آپ بگیرید.
                    اینجوری هم از برنامه ها بک آپ میگیره هم از عکسا؟

نظر

• بله
                      فقط قبلش روی اسم گوشی تو آیتونز کلیک راست کنید و transfer purchases رو کلیک کنید.

نظر

• سلام . کسی اینو روی آیپد 2 تست کرده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط h_kobari نمایش پست ها
                          سلام . کسی اینو روی آیپد 2 تست کرده ؟
                          بلى و به درستى كار ميكنه

نظر

• نوشته اصلی توسط h_kobari نمایش پست ها
                            سلام . کسی اینو روی آیپد 2 تست کرده ؟
                            آیپد مینی ۲ انجام شد بدون مشکل کار میکند ..باطری حدود ۱۰٪ بیشتر مصرف میشود که محسوس نیست

نظر

• 4s با ورژن 7.0.6 با برنامه Evasi0n جیل .. شده

اگه به ورژن 7.1.2 برم و با pangu جیل .. کنم چه تفاوتی با برنامه Evasi0n داره ؟ محدودیتی توی نصب تویک و نصب برنامه ها وجود داره یا نه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                                4s با ورژن 7.0.6 با برنامه Evasi0n جیل .. شده

اگه به ورژن 7.1.2 برم و با pangu جیل .. کنم چه تفاوتی با برنامه Evasi0n داره ؟ محدودیتی توی نصب تویک و نصب برنامه ها وجود داره یا نه ؟
                                خیر٬ هیچ تفاوتی ندارد.

نظر

صبر کنید ..
                                X