اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط king phoenix نمایش پست ها
    صب ota ریستور کردم به 7.1.2.فرق میکنه با یو دی اف؟

نه هیچ فرقی نمیکنه! ری استور ری استور هستش!

فقط یو دی اف برای مواقعی هستش که گوشی درست بوت نمیشه یا مشکلاتی از این قبیل داره!

الان فک نکنم گوشی شما دوباره بوت بشه! بخاطر همین پیشنهاد دادم که از یو دی اف اقدام کنی!

ضمن اینکه نمیدونم موثر باشه یا نه! اما از دی پی ان استفاده کنی بد نیست دفعه بعد! الان داری ازش استفاده میکنی یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط king phoenix نمایش پست ها
      صب ota ریستور کردم به 7.1.2.فرق میکنه با یو دی اف؟
      اگر منظورتون dfu هست ! بله فرق می کند. شما ورژن 7.1.2 را بگیرید به dfu ببرید و با آیتونز ریستور کنید سپس اقدام به جیلبریک کنید.

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk

نظر

• نه مشکل بوت شدن ندارم.نیازی به استفاده از چیز پی ان نی.چون جیلبریکش به نت نیازی نداره فک کنم

- - - - - - - - - -

خیلی ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط beatbox نمایش پست ها
          دوستان من ipad air رو با این روش جیلبریک کردم اما چندتا مشکل بر خوردم یکی یکدفعه اسکرین سیاه شده اما ایپد کار میکرد (از روی siri میشد فهمید ) بعد ریستور حل شد و دوبار جیل کردم ایندفعه siri خود به خود شروع به کار میکرد دوباره مجبور شدم ریستور کنم .اما الان که جیلبریک نکردم هیچ مشکلی نداره .توییکی هم که نصب بود appsync -afc2 -persian keyboard به نظر شما مشکل از هست ؟
          دوستان دوباره جیلبرک کردم ایندفعه از سافاری بیرون میپره .چی کار کنم بنظرتون؟

نظر

• دوستان راهنمايي كنيد : جيل كردم ميخام ديكشنري نصب كنم ، وي شير و اپل كيك زدم ولي ديكشنري مورد نظرم دانلود نميشه . لب تاب هم ندارم ميخام مستقيم روي گوشي دانلود كنم . اپ اديكتم رو سيديا نصب كردم ولي نميدونم چطوري بايد ايكونش بياد رو اسكرين سيورم . لطفاً راهنمايي كنيد از كجا برنامه بزنيم ؟
            با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط tabar نمایش پست ها
              دوستان راهنمايي كنيد : جيل كردم ميخام ديكشنري نصب كنم ، وي شير و اپل كيك زدم ولي ديكشنري مورد نظرم دانلود نميشه . لب تاب هم ندارم ميخام مستقيم روي گوشي دانلود كنم . اپ اديكتم رو سيديا نصب كردم ولي نميدونم چطوري بايد ايكونش بياد رو اسكرين سيورم . لطفاً راهنمايي كنيد از كجا برنامه بزنيم ؟
              با تشكر
              این دو برنامه که شما گفتی ظاهرن دیگه ساپورت نمیشن ، ولی با مرورگر خود گوشی یا Tonbu و یا 25pp رو سرچ کنتو تانگبو اگر جیل هست دیوایست رو شکل آناناس بزن تا دان بشه اگرم که که نه رو عکس سیب بزن ، بعد با پی سی هم نسخه پی سی رو نصب کن حالا باید کانفیگ کنی ، دیوایست رو وصل کن به پس سی وقای شناخت گزینه جینیون رو بزن و اگه پیام سیکسسفول داد الان راحت میتونی از تو خو گوشی دان و نصب کنی توی که این روش چون انگلیسی هست برنامه ش راحتتره ، از 25pp هم میتونی استفاده کنی ولی چینی هست زبانش و تا بخای کانفیگ کنی فک کنم کلیی طول بکشه

نظر

• این برنامه ها که اصلا دانلود نمیشن؟ خواهشن برسی کنید....

نظر

• نوشته اصلی توسط kardoo نمایش پست ها
                  این برنامه ها که اصلا دانلود نمیشن؟ خواهشن برسی کنید....
                  لینک ها کاملا سالم هستند و دانلود میشند.
                  مشکل از اینترنتتون هست اگه وی*ی ان وصل هست،قطع کنید و دوباره امتحان کنید

نظر

• Apple tv مدل t3 را هم ميشه با اين مدل جيلبريك كرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tabar نمایش پست ها
                      Apple tv مدل t3 را هم ميشه با اين مدل جيلبريك كرد ؟
                      مدل t3 نداریم، اگه نسل ۳ منظورتون هست که خیر

نظر

• نوشته اصلی توسط peeves نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        من ipad 2 ver 7.1 جیل بریک کردم ، خیلی هنگ میکنه
                        می خوام به حالت پیش فرض برگردونم ( ریست ) از تو ستینگ ریست نمیشه
                        میشه راهنمایی کنید .
                        فریمور سازگار با ستگاهه خودتون رو از انجمن دانلود کرده و با استفاده از ایتونز ریستور کنید
                        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• گوشی 5s سالم و بدون مشکله یکی از دوستام رو به درخاسته خودش خاستم ریستور کنم با ورژن 1.1.0 همین برنامه بعد از اینکه بارها گیر کرد و خیلی طول کشید یه دوباری از dfu ریستور رو 7.1.2 انجام دادم و اخرشم ایکونه سیدیا نیومد بار اخرش یهو صفحه ابی اومداز بالا یه خطی رو lcd شروع به پایین اومدن کرده بود که ریست شد و من چون جفت کرده بودم دیگه امون ندادم سریع dfu و ریستور بیخیاله جیلبرک چار پنج روز از این داستان میگذره که گوشی بدونه مشکل داره کار میکنه گفتم بگم در جریان باشید بر و بچ .

نظر

• نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
                            گوشی 5s سالم و بدون مشکله یکی از دوستام رو به درخاسته خودش خاستم ریستور کنم با ورژن 1.1.0 همین برنامه بعد از اینکه بارها گیر کرد و خیلی طول کشید یه دوباری از dfu ریستور رو 7.1.2 انجام دادم و اخرشم ایکونه سیدیا نیومد بار اخرش یهو صفحه ابی اومداز بالا یه خطی رو lcd شروع به پایین اومدن کرده بود که ریست شد و من چون جفت کرده بودم دیگه امون ندادم سریع dfu و ریستور بیخیاله جیلبرک چار پنج روز از این داستان میگذره که گوشی بدونه مشکل داره کار میکنه گفتم بگم در جریان باشید بر و بچ .
                            منم واسم پیش اومد رو 7.1.1 هستم الان دارم میرم رو 7.1.2 ببینم چی میشه

نظر

• سلام
                              من تازه وارد هستم ببخشید اگه جای درستی سوالم رو نپرسیدم ولی خواهشن اگه میتونید کمکم کنید من ایفون 5s دارم 3 هفته هست خریدم 1 مشکلی که داره اینه که وقتی میزنم تو شارژ گوشی رو اگه کسی بهم زنگ بزنه گوشی زنگ نمیخوره و انگار رو سایلنت هست انگار گوشی که تو شارژ و کسی زنگ میزنه میره تو حالت هنگ و کند میشه اگه کسی میتونه راهنماییی کنه ممنون میشه مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط aminvictore نمایش پست ها
                                سلام
                                من تازه وارد هستم ببخشید اگه جای درستی سوالم رو نپرسیدم ولی خواهشن اگه میتونید کمکم کنید من ایفون 5s دارم 3 هفته هست خریدم 1 مشکلی که داره اینه که وقتی میزنم تو شارژ گوشی رو اگه کسی بهم زنگ بزنه گوشی زنگ نمیخوره و انگار رو سایلنت هست انگار گوشی که تو شارژ و کسی زنگ میزنه میره تو حالت هنگ و کند میشه اگه کسی میتونه راهنماییی کنه ممنون میشه مرسی
                                ممکنه به شارژ بستگی داشته باشه.
                                از اصل بودن سیم و آداپتورتون مطمئن هستید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X