اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط d.es نمایش پست ها
    آقا ممنون!
    خوشحالمون ميكني اگه اون سوال بالايي ما رو واسه توييك جواب بدي!
    دوست گرامی

پاک کردن توییک از سیدیا مشکل خاصی ایجاد نمیکنه

احتمالا شما فایل سیستمی رو اشتباهی پاک کردی

نظر

• سلام دوستان گلم بعد از غیبت طولانی یه آیفون 5s گرفتم و دوباره به آغوش اپل برگشتم در کنار اندروید
      این آیفون 7.1.1 هستش آیا با این نرم افزاری که معرفی کردید میتون جیلبریکش کنم
      آیا 7.1.2 که جدیدا اومده با این نرم افزار جیلبریک میشه اگر میشه بنظرتون آپدیت کنم یا این 7.1.1 بهتره ممنون از پاسختون

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi keshvari نمایش پست ها
        سلام دوستان گلم بعد از غیبت طولانی یه آیفون 5s گرفتم و دوباره به آغوش اپل برگشتم در کنار اندروید
        این آیفون 7.1.1 هستش آیا با این نرم افزاری که معرفی کردید میتون جیلبریکش کنم
        آیا 7.1.2 که جدیدا اومده با این نرم افزار جیلبریک میشه اگر میشه بنظرتون آپدیت کنم یا این 7.1.1 بهتره ممنون از پاسختون
        داداشت آپدیت کن بعد جلبریک کن
        البته بهتره به صورت ota آپدیت نکنی
        ریستور کن بهتره بعد جلبریک کن

نظر

• خیلی ممنون
          دوستان من یه مشکل برخوردم اونم اینکه موقعی که این نرم افزر رو باز میکنم ه اروری میده روش که کلیک میکنم به وبسایتش که چینی نوشته متصل میشم
          شایان بذکر است که از ویندوز ایکس پی دارم استفاده میکنم آیا این نرم ازفار با ویندوز ایکس پی مشکل داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi keshvari نمایش پست ها
            خیلی ممنون
            دوستان من یه مشکل برخوردم اونم اینکه موقعی که این نرم افزر رو باز میکنم ه اروری میده روش که کلیک میکنم به وبسایتش که چینی نوشته متصل میشم
            شایان بذکر است که از ویندوز ایکس پی دارم استفاده میکنم آیا این نرم ازفار با ویندوز ایکس پی مشکل داره ؟
            پانگو ميخواد كه آپديت بشه!شما داري نسخه ١.١ رو استفاده ميكني كه بايد از ١.٢ استفاده كني!؛)

نظر

• من نمیتونم با itools نرم افزار نصب کنم فکر میکنم مشکلم با af2c باشه از یه سورس نصبش کردم ولی درست نشذ لطفا راهنمایی بفرمایید

نظر

• من اینجا چیکار کنم؟[IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                  من اینجا چیکار کنم؟
                  مشکل از اینترنت است. چیز پی ان و فعال کرده، سپس اقدام به جیلبریک کنید.

نظر

• سلام خسته ناشيد
                    من گوشي 5 يكي از دوستان رو بعد از ريستور به 7.1.2 جيلبريك كردم
                    حالا مشكلي كه پيش اومده اينه كه شارژ تلفن از 60 درصد ميشه 1 در صد و در اين حال كار ميكنه حدود نيمساعت اما اگه يه عكس باهاش بگيري خاموش ميشه و اگه عكس نگيري بزني به شارژر باطري يه دفه مياد رو 60 درصد
                    بنظرتون مشكل چيه؟

نظر

• به نظر من شما یکبار دیگه ریستور کن بعدش دوباره جیلبریک کن احتمال خیلی زیاد مشکلت حل میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط kingsat نمایش پست ها
                        سلام خسته ناشيد
                        من گوشي 5 يكي از دوستان رو بعد از ريستور به 7.1.2 جيلبريك كردم
                        حالا مشكلي كه پيش اومده اينه كه شارژ تلفن از 60 درصد ميشه 1 در صد و در اين حال كار ميكنه حدود نيمساعت اما اگه يه عكس باهاش بگيري خاموش ميشه و اگه عكس نگيري بزني به شارژر باطري يه دفه مياد رو 60 درصد
                        بنظرتون مشكل چيه؟
                        ریستور کنید و بک اپ رو برنگردونید اگه حل نشد به دفتر انجمن مراجعه کنید
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان عزیز و مدیران گرامی ببخشید من در این تاپیک مشکلم رو بازگو میکنم ...
                          البته اگر اشکالی داره که در دو تاپیک همزمان سوالم رو بپرسم مدیر عزیز حق دارن که جایی که دیرتر به نتیجه موضوع مورد نظرم میرسم رو حذف کنن ...

دوستان عزیز یه مشکلی در جیلبریک دارم :

من امروز آیفون 5 اس رو به نسخه 7.1.2 ریستور کردم . و بعدش میخواستم با برنامه Pangu 1.2.1 گوشیم رو جیلبریک کنم که متاسفانه به مشکلی برخورد کردم که به صورت عکس براتون ضمیمه کردم !
                          البته بگم با چیز پی ان هم تست کردم اما فایده نداشت !!؟؟

حتی نسخه های قبل مثل V 1.2 و V 1.1 هم تست کردم فایده نداشت !
                          با چیز پی ان های مختلف تست کردم بازم فایده نداشت !
                          با ISP های دیگه مثل 3G رایتل و Dial Up و شرکت دیگه اینترنتی هم تست کردم متاسفانه تاثیری نداشت و همچنان این پیام رو در Pangu می بینم ...

نظر

• ّبا سلام
                            واقعا نمیدونم ای او اس 7.1.2 اینقدر بده یا جیلبریک پانگو ؟
                            قبلا 7.0.4 که بودم فقط یک بار جیلبرک کردم و ماهی یک بار گوشی ریست میشد ( خیلی توییک نصب کرده بودم )
                            الان که آخرین ورژن آی او اسس هستم 7.1.2 و آخرین ورژن پانگو 1.2.1 اصلا یه وضعیه ، گوشی کاملا ناسازگاره . چپ و راست ریست میشه ( جالبه بدونید توی آب و هوای گرم و خشک اینجوری میشه ولی هوای معتدل کمتر این اتفاق می افته ، خودمم شاخ در اوردم )
                            بیشتر از 7 بار مجدد ریستور کردمو از اول جیل برک کردم
                            الانم تا دیروز همه چی خوب بود تا اینکه روی برنامه ی ای فایل کلیک میکردم و بسته میشد ( قبلش باز می شد )
                            روی هر توییکی کلیک میکردم بسته میشد
                            ریستارت کردم گوشی رو و کلا توییک ها پریدن و رفتن ( ناپدید شدن )
                            ولی توی قسمت تنظیمات یه اثری ازشون هست
                            آقا من چکار کنم که بدون مشکل کار کنه ؟ دیگه خستم کرده قید جیلبرکشو میزنم

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_crown نمایش پست ها
                              ّبا سلام
                              واقعا نمیدونم ای او اس 7.1.2 اینقدر بده یا جیلبریک پانگو ؟
                              قبلا 7.0.4 که بودم فقط یک بار جیلبرک کردم و ماهی یک بار گوشی ریست میشد ( خیلی توییک نصب کرده بودم )
                              الان که آخرین ورژن آی او اسس هستم 7.1.2 و آخرین ورژن پانگو 1.2.1 اصلا یه وضعیه ، گوشی کاملا ناسازگاره . چپ و راست ریست میشه ( جالبه بدونید توی آب و هوای گرم و خشک اینجوری میشه ولی هوای معتدل کمتر این اتفاق می افته ، خودمم شاخ در اوردم )
                              بیشتر از 7 بار مجدد ریستور کردمو از اول جیل برک کردم
                              الانم تا دیروز همه چی خوب بود تا اینکه روی برنامه ی ای فایل کلیک میکردم و بسته میشد ( قبلش باز می شد )
                              روی هر توییکی کلیک میکردم بسته میشد
                              ریستارت کردم گوشی رو و کلا توییک ها پریدن و رفتن ( ناپدید شدن )
                              ولی توی قسمت تنظیمات یه اثری ازشون هست
                              آقا من چکار کنم که بدون مشکل کار کنه ؟ دیگه خستم کرده قید جیلبرکشو میزنم
                              دوست عزیز اینطور که شما میگین ممکنه مشکل سخت افزاری وجود داشته باشه برای اطمینان یه دور ریستور کن یه مدت استفاده کنید ببینید باز ریست میشه یا نه بعد هم برای بهترین عملکرد جیلبرک بهتره که گوشی خالی و تازه رو جیلبرک کنید که این مشکلات کمتر پیش بیاد و از برگردوندن بکاپ خودداری کنید

نظر

• همه ی این کارایی که میگید انجام دادم
                                حتی چند وقت گوشی بدون جیلبرک بود حدوده ده روز و همه چی خوب بود
                                تا دو سه روز پیش که جیلبرک کردم و بکاپ بر نگردوندم و تویک هم زیاد نصب نکردم
                                کلا همش بشه 8 تا توییک
                                ولی دیروز این بلا سرم اومد و توییک های جیلبرک از کار افتادن
                                الانم میدونم با یک بار ریسپرینگ احتمال زیاد درست میشه ولی بعدش چی ؟ دوباره هم ممکنه پند روز بعد این اتفاق بیوفته
                                کلا دلمو زده این پانگو و ای او اس جدید

نظر

صبر کنید ..
                                X