اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hassantajdari نمایش پست ها
    فرقی نداره ،از طریق خود گوشی راحتره و سریعتر
    ممنون دوست عزیز

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
    ااز طریق ایتیونز چون اگه از ota اپدیت کنین و بعد جیلبرک به احتمال زیاد با با boot loop برخورد میکنین بهترینش همون ریستور با ایتیونز.
    ممنون دوست عزیز، ولی به نظر منم از طریق آیتونز مطمئن تر وبهتر هست، ولی یه خورده دردسرش زیاده.
    ویرایش توسط hamid 666 : https://i-phone.ir/forums/member/80044-hamid-666 در ساعت 02-07-2014, 04:04 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
      متاسفانه سورس بیگ باس آپدیت نمیشه .
      متاسفانه برا منم همینطور همین مشکل رو داره چند بار جیلبرک کردم ولی فرقی نکرده

الان با رایتل تست کردم سریع اوکی شد
      ویرایش توسط mmmakan : https://i-phone.ir/forums/member/15995-mmmakan در ساعت 02-07-2014, 07:48 PM

نظر

• اساتید ما از 7.0.4 دل کندیمو الان اومدیم 7.1.1..5s ..به نظرتون جیلبریک بکنم رو همین ورژن..یا 7.1.2 کنم..یا کلا جیلبریکو بیخیال بشم..من از این صفحه ابی مرگ میترسم..هر گوشی غیر 5s بود ترسی نداشتم..
        بعضی روستان گفتن 7.1.2 نسبت به 7.1.1 داغ میکنه..ممنون میشم چه دوستان چه اساتید راهنمایی کنید..

نظر

• نوشته اصلی توسط korgrasol نمایش پست ها
          اساتید ما از 7.0.4 دل کندیمو الان اومدیم 7.1.1..5s ..به نظرتون جیلبریک بکنم رو همین ورژن..یا 7.1.2 کنم..یا کلا جیلبریکو بیخیال بشم..من از این صفحه ابی مرگ میترسم..هر گوشی غیر 5s بود ترسی نداشتم..
          بعضی روستان گفتن 7.1.2 نسبت به 7.1.1 داغ میکنه..ممنون میشم چه دوستان چه اساتید راهنمایی کنید..
          من خودم بعد 6 بار ریستو تونستم مشکل داغ کردن رو برطرف کنم و الان به 7.1.2 ریستور و جیل کردم اصلا نگران نباش ریستور و جیل کن ولی فقط بعد ریستور اول اپهاتون رو بریزید و ببینید اگه خیلی داغ نکرد پروسه جیل رو انجام بدید

نظر

• سلام
            اقا من یه مشکلی دارم اونم اینکه هرکار که میکنم نمیتونم برنامه کرک شده رو دیوایسم بریزم
            توییک Appsync رو از هر سورسی که بگید نصب کردم بعد نصب برنامه یا بازی کرش میکنن و باز نمیشن
            دقیقا همین مشکل رو روی جلبریک قبلی هم داشتم
            همه جوره امتحان کردم ولی نشد
            راهنمایی بفرمایید لطفا

نظر

• با چه مدیریت برنامه ای میریزی ؟
              مطمعن هستید که نرم افزار ها کرک شده هستند و نه اورجینال ؟
              اگر از آیتولز یا تانگبو استفاده میکنید حتما آپدیت کنید.
              appsync unified برای اکثر نسخه ها ۷ جواب میده

نظر

• سلام
                دوستان هنوز امکان ریستور به 7.1.1 هست با اینکه ورژن بالاترش اومده ؟
                بست اپل این ریستور به 7.1.1 رو یا نه هنوز؟
                ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط princo_65 نمایش پست ها
                  سلام
                  دوستان هنوز امکان ریستور به 7.1.1 هست با اینکه ورژن بالاترش اومده ؟
                  بست اپل این ریستور به 7.1.1 رو یا نه هنوز؟
                  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
                  سلام خوب چه کاری هست شما به همون اخرین ورژن ریستور کن،جلوش بسته شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اساتید ما از 7.0.4 دل کندیمو الان اومدیم 7.1.1..5s ..به نظرتون جیلبریک بکنم رو همین ورژن..یا 7.1.2 کنم..یا کلا جیلبریکو بیخیال بشم..من از این صفحه ابی مرگ میترسم..هر گوشی غیر 5s بود ترسی نداشتم..

نظر

• نوشته اصلی توسط korgrasol نمایش پست ها
                      اساتید ما از 7.0.4 دل کندیمو الان اومدیم 7.1.1..5s ..به نظرتون جیلبریک بکنم رو همین ورژن..یا 7.1.2 کنم..یا کلا جیلبریکو بیخیال بشم..من از این صفحه ابی مرگ میترسم..هر گوشی غیر 5s بود ترسی نداشتم..
                      صفحه آبی مرگ برای سری های اول بود.
                      با خیال راحت به 7.1.2 ریستور کنید و با ابزار Pangu جیلبریک کنید

نظر

• سلام ايا زبانش قابل تغيير است؟

نظر

• وااااااااااااااااااااااااااااااااااااای! پدرم در اومد! اما بالا خره تونستم!!

دوستانی که پستهای منو میدیدن میدونن که حدود یک هفته پیش بود که گوشیم رو از 6.1.2 نازنین ریستور کردم به 7.1.1 ! ولی موقع بر گردوندن بک آپی که گرفته بودم از کوشیم که شامل همه چیز (عکس - فایل نوت - کانتکتها ((البته ای یکی رو تو کلود قبلآ بک آپ گرفته بودم)) پسورد ها داخل یه اپ) و قتی به 7.1.1 ری استور کردم دیگه نتونستم بک آپی که گرفته بودم رو بر گردونم که ختی توی این بین 7.1.2 هم ریلیز شد!

خلاصه که سرتون رو درد نیارم! آقا نشستیم خودمون رو تاب لری دادیم! یه برنامه من درآوردی نوشتیم که موقع ریستور مانیتورینگ میکنه! در آخر اینکه با آپ رو تونستم با موفقیت برگردونم همش رو حتی تا بیت آخرش! بعد ری استور نمودیم به 7.1.2 ! باز هم با موفقیت بک آپ ی که داشتم رو ریستور کردم روی 7.1.2 !

خلاصه مطلب! اگر کسی موقع بر گردوندن بک آپ مشکلی داشت بگه

توی تمام این هفته که داشتیم روی این داستان کار میکردم داعمآ فیلم جابز توی بک گراند در حال پخش بود! خدابیامرزتش .

اگر کسی کمک خواست در خدمتم.

نظر

• من نمیتونم جیلبریک کنم ورژن دستگاهم 7.1.2 هست تا حالا 100 با ریستور کردم جیل که میکنم بد از جیل گوشی بالا نمیاد مدام ریستارت میشه و لوگوی pangu میاد چه کنم ؟؟؟؟
                            در ضمن با آخرین ورژن pangu جیل می کنم گوشیمم 4s
                            ویرایش توسط secretservice : https://i-phone.ir/forums/member/5568-secretservice در ساعت 03-07-2014, 04:41 PM

نظر

• دوستان من ورژن ۱.۱ رو گرفتم 5 رو جیل کردم ولی 5c رو که متصل میکنم برنامه میگه
                              Error! could not find itunes on your computer or itunes sevice did not start
                              مشکل از چیه؟!
                              ممنون

نظر

• من جيل كردم و تا ديروز دوربين درست كارميكرد اما از امروز صفحه دوربين مشكي شده و هيچ چيزي رو نشون نميده.چيكار كنم؟
                                گوشيم ايفون ٤

Sent from my iPad Air using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X