اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
    کاملا هم بی ربط بود!
    فایل های سیستمی دیفالت ای او اس چه ربطی به توییک هایی که بر خلاف اون سیستم عمل میکنن میتونه داشته باشه ؟!

جواب پ.ن ۱ : سرچ بفرمایید i-Phone.ir پیدا میکنید
    جواب پ.ن ۲ : داخل جدول مربوط به آيفون داخل همون تاپیک ردیف مربوط به 4s رو ملاحظه کنید لینکش هست روش بزنید تا بتونید دانلود کنید!
    اگه فایلهای سیستمس دیفالت آی اوس ربطی مداره! پس باید بدونه مشکل همه تویکهایی که روی آی اوس 7.0.x اجرا میشدن روی 7.1.1 هم اجرا بشن! اصلآ پیچیده نیست! دو دوتا ـس!

در مورد پ ن 2 ! عزیزم من همیشه ار همون تاپیک دانلود میکنم (میکردم!) اما الان روی لینک که کلیک میکنم میگه پیج کن نات فایند! ( همون صفخه رو نمیتونه پیدا کنه خودمونی!)

این هم نتیجه سرچ فروم توی تاپا تالک:

ویرایش توسط ai_khujaste : https://i-phone.ir/forums/member/115462-ai_khujaste در ساعت 01-07-2014, 11:13 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ai_khujaste نمایش پست ها
      اگه فایلهای سیستمس دیفالت آی اوس ربطی مداره! پس باید بدونه مشکل همه تویکهایی که روی آی اوس 7.0.x اجرا میشدن روی 7.1.1 هم اجرا بشن! اصلآ پیچیده نیست! دو دوتا ـس!

در مورد پ ن 2 ! عزیزم من همیشه ار همون تاپیک دانلود میکنم (میکردم!) اما الان روی لینک که کلیک میکنم میگه پیج کن نات فایند! ( همون صفخه رو نمیتونه پیدا کنه خودمونی!)

این هم نتیجه سرچ فروم توی تاپا تالک:

باید اجرا بشند و میشن
      دلیل اجرا نشدن بعضی توییک ها فراتر از حد تاپیک هست که بخوام توضیح بدم
      فایل های dylib ی که وجود داره سخت افزار و نرمافزار رو تعیین میکنه و اون توییکی که برای شما کار نمیکنه یک حداکثر ورژن و یک حداقل ورژنی داره که خارج از بحث depend های داخل فایل control و ... هست
      اگه کمی با ساختار توییک ها آشنایی داشتید متوجه حرف بنده میشدید

- الان من هم تاپیک رو باز کردم هم موفق شدم 4اس رو دانلود کنم، مشکل از سمت شماست!

انجمن هم بررسی میکنم براتون از طریق پیام خصوصی پیگیر باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
        باید اجرا بشند و میشن
        دلیل اجرا نشدن بعضی توییک ها فراتر از حد تاپیک هست که بخوام توضیح بدم
        فایل های dylib ی که وجود داره سخت افزار و نرمافزار رو تعیین میکنه و اون توییکی که برای شما کار نمیکنه یک حداکثر ورژن و یک حداقل ورژنی داره که خارج از بحث depend های داخل فایل control و ... هست
        اگه کمی با ساختار توییک ها آشنایی داشتید متوجه حرف بنده میشدید

- الان من هم تاپیک رو باز کردم هم موفق شدم 4اس رو دانلود کنم، مشکل از سمت شماست!

انجمن هم بررسی میکنم براتون از طریق پیام خصوصی پیگیر باشید
        ممنون . در مورد فایل آپدیت گویا مشکل از من بود! الان داره دان میشه!

تویک هم چیز پیجیده ای نیست! با ساختارشون آشنایی دارم کم و بیش! دقیقآ از بحث تاپیک هم خارجه! ممنون.

منتظر پیغامتون هستم.

نظر

• بچه ها کسی میدونه این ارور مال چیه 2 بار ریستور با جیلبرک کردم بازم bigboos هیج نوییک توش نیست این ارورم میاد
          فایل های پیوست شده
          ویرایش توسط mmmakan : https://i-phone.ir/forums/member/15995-mmmakan در ساعت 02-07-2014, 02:58 AM

نظر

• گوشی را به کابل میزنم ولی هیچی لود نمیکنه پانگو دیوایس را نمیاره ؟ !!!!

توی ایتونیز غیره راحت میرم مشکلی ندارم . یا برنامه های دیگه

همون صفحه میمونه ؟ مگه چقدر باید بمونه تا بشناسه گوشی را ؟

نظر

• دوستان این روش جیلبریک میتونه به همین ورژن که هستیم هم ریستور کنه ؟!
              اگه نه که بمونم 7.0.6

نظر

• آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
                دوستان این روش جیلبریک میتونه به همین ورژن که هستیم هم ریستور کنه ؟!
                اگه نه که بمونم 7.0.6
                شما كه ٧.٠.٦ هستين بايد به ٧.١.٢ ريستور كنين بعد جيلبرك كنين.به نظر من بهترين جيلبركيه كه تاحالا اومده.هم بابت سرعت و هم مصرف باطري.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• متاسفانه سورس بیگ باس آپدیت نمیشه .

نظر

• من 7.1.1 نتونستم جیلبریک کنم
                    رستور کردم به 7.1.2 و راحت جیلبریک شد
                    اولش خیلی توی سیدیا ارور میگرفتم ، و appsync رو نمیتونستم نصب کنم
                    وقتی توییک complete ppsync remover همه مشکلات و خطهای که قبلا میدیدم دفع شد،

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                      متاسفانه سورس بیگ باس آپدیت نمیشه .
                      آقا با قند شکن آپدیت کن حله

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                        گوشی را به کابل میزنم ولی هیچی لود نمیکنه پانگو دیوایس را نمیاره ؟ !!!!

توی ایتونیز غیره راحت میرم مشکلی ندارم . یا برنامه های دیگه

همون صفحه میمونه ؟ مگه چقدر باید بمونه تا بشناسه گوشی را ؟
                        ????????????????????????????????????????

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                          ????????????????????????????????????????
                          توضیحات زیادی برای اتصال دیوایس نداره .
                          ۷.۱
                          ۷.۱.۱
                          ۷.۱.۲
                          پشتیبانی میشه.
                          به احتمال مشکل از سیستم هم میتونه باشه
                          سیستم ( لب تاب ...... ) را ریستارت کنید ویروس کش را غیر فعال کنی روی پانگو کلیک راست کنید از ادمینستراتور اجرا کنید و امتحان کنید
                          قفل گوشی را آف کنید.تاریخ و ساعت گوشی هم طبق آموزش درست کنید

نظر

• سلام.
                            ببخشید میخواستم بپرسم اگه بخوای جیلبرک کنی باید ورژن ای او اس رو از طریق کامپیوتر به آخرین ورژن آپدیت کنی یا از طریق وای فای؟ اگه از طریق وای فای آپدیت کنم مشکلی پیش میاد در حین جیلبرک کردن؟
                            ممنون میشم کمک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid 666 نمایش پست ها
                              سلام.
                              ببخشید میخواستم بپرسم اگه بخوای جیلبرک کنی باید ورژن ای او اس رو از طریق کامپیوتر به آخرین ورژن آپدیت کنی یا از طریق وای فای؟ اگه از طریق وای فای آپدیت کنم مشکلی پیش میاد در حین جیلبرک کردن؟
                              ممنون میشم کمک کنید.
                              فرقی نداره ،از طریق خود گوشی راحتره و سریعتر

نظر

• آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

نوشته اصلی توسط hamid 666 نمایش پست ها
                                سلام.
                                ممنون میشم کمک کنید.
                                ااز طریق ایتیونز چون اگه از ota اپدیت کنین و بعد جیلبرک به احتمال زیاد با با boot loop برخورد میکنین بهترینش همون ریستور با ایتیونز.
                                ویرایش توسط lordofpilot : https://i-phone.ir/forums/member/20011-lordofpilot در ساعت 02-07-2014, 03:55 PM دلیل: correct

نظر

صبر کنید ..
                                X