اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ai_khujaste نمایش پست ها
    بفرمایید 2 تا آپلود سنتر مختلف :

گزینه find my iphone خاموشه توی گوشیتون؟
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
      گزینه find my iphone خاموشه توی گوشیتون؟
      آره برادرم! خاموشه! اصلآ قبل اینکه ری استور (برگردوندن بک آپ) بخام بکنم خودش میگه خاموش کن!

چه به محض اینکه گوشی آپدیتش(ری استور) ـش تموم میشه میخام بک آپ رو برگردونم چه بعد از جیلبریک این ارور رو میده!

نظر

• یه داستانه دیگه هم الان برام پیش اومده! بعد از جیلبریک با Pangu_v1.1 وقتی بلوتوث رو روشن میکنم دستگاه ریست میشه و میره توی سیف مود! کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟؟

البته بگم که آگزو 2 نسب کردم!

ویرایش ****************

کلا هر کلیدی که اون بالا آگزو میده رو میزنم گوشی ریست میشه !
        ویرایش توسط ai_khujaste : https://i-phone.ir/forums/member/115462-ai_khujaste در ساعت 29-06-2014, 09:00 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ai_khujaste نمایش پست ها
          یه داستانه دیگه هم الان برام پیش اومده! بعد از جیلبریک با Pangu_v1.1 وقتی بلوتوث رو روشن میکنم دستگاه ریست میشه و میره توی سیف مود! کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟؟

البته بگم که آگزو 2 نسب کردم!

ویرایش ****************

کلا هر کلیدی که اون بالا آگزو میده رو میزنم گوشی ریست میشه !
          کلا Auxo 2 هنوز سازگار نیست با 7.1.1 با ورژن پانگو 1.0 هم این مشکل هست .
          ========
          دوستان مطلع ؛ آیا پیشنهاد میشه که ریستوور بشه و با ورژن 1.1 پینگو دوباره جیلبریک بشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
            کلا Auxo 2 هنوز سازگار نیست با 7.1.1 با ورژن پانگو 1.0 هم این مشکل هست .
            ========
            دوستان مطلع ؛ آیا پیشنهاد میشه که ریستوور بشه و با ورژن 1.1 پینگو دوباره جیلبریک بشه ؟
            اگر در حال حاضر مشکلی ندارید، خیر نیازی به ریستور و جیلبریک مجدد نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
              اگر در حال حاضر مشکلی ندارید، خیر نیازی به ریستور و جیلبریک مجدد نیست.
              خوشبختانه هیچ مشکلی ندارم ، ولی با توج به اینکه تو توضیحات نوشته کلا اکسپلویت و باگ ابزار عوض شده و یه حفرهه دیگه به جای حفره استفان اسر جایگزین شده ، و قبلا گفته شده بود که حفره استفان اسر در هر بار بوت یک سری فایل رو توی مسیر /root یا /etc و ... lunch میکنه و ممکنه خطر آفرین باشه ، میخواستم بدونم که آیا این ورژن فرقی داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
                خوشبختانه هیچ مشکلی ندارم ، ولی با توج به اینکه تو توضیحات نوشته کلا اکسپلویت و باگ ابزار عوض شده و یه حفرهه دیگه به جای حفره استفان اسر جایگزین شده ، و قبلا گفته شده بود که حفره استفان اسر در هر بار بوت یک سری فایل رو توی مسیر /root یا /etc و ... lunch میکنه و ممکنه خطر آفرین باشه ، میخواستم بدونم که آیا این ورژن فرقی داره ؟
                چون جیلبریک و Cydia نصب شده است، خطری نخواهد داشت. اگر میخواهید شخصا اطمینان پیدا کرده، ریستور و مجدد جیلبریک کنید.

نظر

• سلام من از وقتی جیل کردم سورس bigboos هیچی بهش اضاف نمیشد خالی بود همش refresh هم کردم هیچ اضاف نمیشد بعد سورس modmy مجبور شدم پاک کنم بعد که refresh کردم به bigboos اضاف شد توییک ها انگار که جا نداشته باشه همشم بیشتر این ارور میاد
                  کسی نمیدونه مشکل از چیه ؟!!
                  بعد سوال بعد اینکه airblue کار میده رو 7.1.1؟
                  فایل های پیوست شده
                  ویرایش توسط mmmakan : https://i-phone.ir/forums/member/15995-mmmakan در ساعت 29-06-2014, 09:24 PM

نظر

• کی بورد پارسی رو از کدوم سورس میتونم نسب کنم؟

نظر

• بنظرتون من بازم جلبريك كنم با نسخه پانگو ١.١ يا همينطوري كه نسخه ١.٠ بزارمش؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط faridlovei نمایش پست ها
                        بنظرتون من بازم جلبريك كنم با نسخه پانگو ١.١ يا همينطوري كه نسخه ١.٠ بزارمش؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        در چند پست قبلی، توضیح داده شده است. اگر با نسخه قبلی جیلبریک کرده اید و مشکلی ندارید، نیازی نیست دوباره جیلبریک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                          در چند پست قبلی، توضیح داده شده است. اگر با نسخه قبلی جیلبریک کرده اید و مشکلی ندارید، نیازی نیست دوباره جیلبریک کنید.
                          مشکل من اینه که هیچ پروفایلی رو گوشی م نصب نمیشه
                          چیکار کنم؟؟

نظر

مشکل من اینه که هیچ پروفایلی رو گوشی م نصب نمیشه
                            چیکار کنم؟؟
                            چه پروفایلی نصب میکنید؟

نظر

• میخواستم پروفایل freemyapp رو نصب کنم نصب نشد
                              گفتم شاید این الان مشکل داره رفتم پروفایل *****شکن hotsport رو نصب کنم نصب نشد
                              وقتی میره تو سافاری دانلودش میکنه نصب نمیشه
                              توییک sadari download enabler رو سافاری م هست
                              بنظرت حذفش کنم خوب میشه؟

نظر

میخواستم پروفایل freemyapp رو نصب کنم نصب نشد
                                گفتم شاید این الان مشکل داره رفتم پروفایل *****شکن hotsport رو نصب کنم نصب نشد
                                وقتی میره تو سافاری دانلودش میکنه نصب نمیشه
                                توییک sadari download enabler رو سافاری م هست
                                بنظرت حذفش کنم خوب میشه؟
                                بنده تست کردم ( آیپد ایر و آیفون 5s ) مشکلی نداشته و نصب شد. در ضمن با نسخه ۱ جیلبریک کردم.
                                توییک و حذف کنید، ببینید مشکل حل میشود؟ اگر نشد ریستور کرده، دوباره جیلبریک کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X