اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تترد iOS 6.0.1 , 6.1 برای پردازنده های A4 (آیفون و آیپاد)

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

گوشی ایفون ios 6.0 بود دیشب ارتقاءاش دادم بە ios 6.0.1 بعد با رید اسنو خواستم جیلبریکش کنم کە نشد و گوشی بالا نیومد مجبور شدم ریستورش کنم بعد ریستور کردن این پیام اومد رو گوشیم No SIM Card Installed بە ایتونز هم کە ربط میکنم اینو میگە there is no sim card installed in the iphone you are attempting to activate بعد این iios 6.0 رو دانلود کردم دستگاه رو به DFU ببردم و بعد redsn0w رو باز کردم

روی گزینه extras کلیک کردم و select ipsw را انتخاب کردم و فریمور ios6 را انتخاب کردم اخر کار این اررور رو میدە Itunes error -1 در چمن گوشیم لاک بود میخواستم انلاک کنم اینطور شد

نمیدونم باید چکار کنم همە کاری کردم لطفا اساتید کمک کنید

نظر

دوستان درستش کردم مرسی

نظر

dostan pas key jailbreak 6.0.1 va3 iphone 4s miad????????????????

نظر

آموزش جیلبریک تترد iOS 6.0.1 , 6.1 Beta برای پردازنده های A4 (آیفون و آیپاد)

نوشته اصلی توسط masih_msh نمایش پست ها
          dostan pas key jailbreak 6.0.1 va3 iphone 4s miad????????????????
          اولا لطفا به قوانين احترام بزاريد فارسي تايپ كنيد
          ثانيا منظرش نباش اگرهم بياد براي 6.1 بياد چون وقتي بتاي ٦.١ اومده هكرها نميان كه ٦.٠.١ روجيلبريك كنن

———————————————
          سازنده ترين كلمه "گذشت" است آن راتمرين كن

نظر

سلام
            من گوشی 3gs بوت رام قدیم دارم و طبق نظرات دوستان پس از جیلبریک تترد حتی پس از خاموش و روشن شدن گوشی نیاز به استفاده از just boot نیست(تایپیک با عنوان :اتفاق جالب در جیلبریک Tethered ios6) و من این مورد رو نیز عملی تست کردم .با این تجربه انتظار من پس از اجرای جلبریک تترد با توجه به مراحل گفته شده دراین تایپیک نیز همین بود اما من پس از هربار خاموش و روشن کردن گوشی نه سیدیا ، نه سافاری و نه ایملمو میتونم بازکنم و برای رفع مشکل باید حتما مراحل آخر یعنی select ipsw و سپس just boot رو اجرایی کنم تا بتونم از برنامه های گفته شده استفاده کنم !!!؟؟؟؟دلیل این موضوع رو کسی میدونه ؟؟؟؟

نظر

الان من 6.0.1رو دارم بايد6 رودانلود كنم راهي نداره؟

نظر

ميشه 6.0.1رو انتخاب كرد

- - - - - - - - - -

چي ميشه اگه انتخابش كنيم؟

نظر

بايد حتما ios6روذانلود كنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط fdsa نمایش پست ها
                    ميشه 6.0.1رو انتخاب كرد

- - - - - - - - - -

چي ميشه اگه انتخابش كنيم؟
                    میشه انتخاب کنی ولی جلبریک نمیشه. اگه میخوای جلبریک کنی فقط باید 6 رو انتخاب کنی .
                    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

يعني بايد 800mgديگه دانلود كنم؟

نظر

chera redsnow roye montainlion ejra nemishe ?

نظر

جواب نداره
                          نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
                          سلام
                          من گوشی 3gs بوت رام قدیم دارم و طبق نظرات دوستان پس از جیلبریک تترد حتی پس از خاموش و روشن شدن گوشی نیاز به استفاده از just boot نیست(تایپیک با عنوان :اتفاق جالب در جیلبریک Tethered ios6) و من این مورد رو نیز عملی تست کردم .با این تجربه انتظار من پس از اجرای جلبریک تترد با توجه به مراحل گفته شده دراین تایپیک نیز همین بود اما من پس از هربار خاموش و روشن کردن گوشی نه سیدیا ، نه سافاری و نه ایملمو میتونم بازکنم و برای رفع مشکل باید حتما مراحل آخر یعنی select ipsw و سپس just boot رو اجرایی کنم تا بتونم از برنامه های گفته شده استفاده کنم !!!؟؟؟؟دلیل این موضوع رو کسی میدونه ؟؟؟؟

نظر

دوستانی که برای جیلبریک در iOS 6.0.1 مشکل دارند از نرم افزار Sn0wbreeze 2.9.7 که امروز منتشر شد استفاده کنند

کد:
                            http://www.redmondpie.com/jailbreak-6.0.1-ios-on-iphone-and-ipod-touch-using-sn0wbreeze-2.9.7-tutorial/

نظر

آموزش جیلبریک تترد iOS 6.0.1 , 6.1 Beta برای پردازنده های A4 (آیفون و آیپاد)

نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
                              جواب نداره
                              داداشم رد اسنو هنوز رسما برای ۶.۰.۱ اپدیت نشده و چون شما گولش میزنید و میگید که ورژن ۶ هستید در حالیکه ۶.۰.۱ هستید نمیتونه بطور صحیح کانفیگ لازمو انجام بده که برا شما انتتر بشه
                              باید صبر کنی و وقتی رداسنو اپدیت شد مجدد دستگاهتو جیلبریک کنی تا حل شه

نظر

نوشته اصلی توسط fdsa نمایش پست ها
                                يعني بايد 800mgديگه دانلود كنم؟
                                دوست عزیز اگه هنوز داونلود نکردی برو به این تایپیک کمکت میکنه

http://www.i-phone.ir/forums/thread77058.html
                                زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

صبر کنید ..
                                X