اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تترد iOS 6.0.1 , 6.1 برای پردازنده های A4 (آیفون و آیپاد)

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان ... بنده مشکلی که دارم اینه که فریمور ۶.۰ رو که میدم چنین اروری میده... به نظرتون مشکل از کجاست؟

نظر

• نه..منظور من اینه موقعی که میخوام select ipsw انتخاب کنم و فریمور ۶ رو وارد کنم چنین اروری میده

نظر

• ممنون ، فکر نمیکنم ویروس داشته باشم از آنتی ویروس اصلی خریداری شده نود استفاده میکنم[/quote]

رد اسنو رو از 1 جا دیگه داونلود کن. احتمالا فایل خرابه
        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• با سلام خدمت دوستان
          من ایفون 4 دارم ورژن 6.0.1
          با sn0wbreeze-v2.9.7 جیلبریک کردم از سورس repo.insanelyi.com توییک appsync 5 رو هم نصب کردم اما الان برنامه هایی که تو 5.1.1 داشتم رو نصب می کنم اپل ای دی می خواد مثل اینکه اصلاً جیلبریک نکردم.
          اگه می تونید راهنماییم کنین
          با تشکر
          IMG_0028[1].jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط joharatashin نمایش پست ها
            با سلام خدمت دوستان
            من ایفون 4 دارم ورژن 6.0.1
            با sn0wbreeze-v2.9.7 جیلبریک کردم از سورس repo.insanelyi.com توییک appsync 5 رو هم نصب کردم اما الان برنامه هایی که تو 5.1.1 داشتم رو نصب می کنم اپل ای دی می خواد مثل اینکه اصلاً جیلبریک نکردم.
            اگه می تونید راهنماییم کنین
            با تشکر
            [ATTACH=CONFIG]14613[/ATTACH]
            خوب برنامه ها کرک نیستن! نکنه برنامه رو با pp دانلود کردین ؟

نظر

• من تعدادی از برنامه ها رو از pp دانلود کردم جواب داده اما برنامه هایی که قبلا داشتم نزدیک 100 گیگ برنامه هست که نمیتونم استفاده کنم همشون با جیلبریک پایدار 5.1.1 کار می کردن. اگه با این جیلبریک نمشیه نصبشون کنم پس این جیلبریک به چه دردی میخوره؟

نظر

• من تعدادی از برنامه ها رو از pp دانلود کردم جواب داده اما برنامه هایی که قبلا داشتم نزدیک 100 گیگ برنامه هست که نمیتونم استفاده کنم همشون با جیلبریک پایدار 5.1.1 کار می کردن. اگه با این جیلبریک نمشیه نصبشون کنم پس این جیلبریک به چه دردی میخوره؟
                نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                خوب برنامه ها کرک نیستن! نکنه برنامه رو با pp دانلود کردین ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط joharatashin نمایش پست ها
                  من تعدادی از برنامه ها رو از pp دانلود کردم جواب داده اما برنامه هایی که قبلا داشتم نزدیک 100 گیگ برنامه هست که نمیتونم استفاده کنم همشون با جیلبریک پایدار 5.1.1 کار می کردن. اگه با این جیلبریک نمشیه نصبشون کنم پس این جیلبریک به چه دردی میخوره؟
                  مشکلتون واضح نیست!
                  میشه یه خورده واضح تر توضیح بدین؟
                  منظورتون از این جیلبریک به درد چی میخوره چیه؟
                  اگه نمیتونین برنامه کرک نصب کنین مشکلتون به احتمال قوی اینه که AppSync رو نصب نکردید.
                  شما باید AppSync 5+ رو (که طبق گفته دوستان بر روی ۶ هم کار میکنه!) از سایدیا نصب کنید.

موجود در سورس انجمن

.:amgr:.

نظر

• میشه یه خورده واضح تر توضیح بدین؟
                    منظورتون از این جیلبریک به درد چی میخوره چیه؟
                    اگه نمیتونین برنامه کرک نصب کنین مشکلتون به احتمال قوی اینه که AppSync رو نصب نکردید.
                    شما باید AppSync 5+ رو (که طبق گفته دوستان بر روی ۶ هم کار میکنه!) از سایدیا نصب کنید.

موجود در سورس انجمن

[/QUOTE]
                    اجازه بدین کامل توضیح بدم
                    من تو ورژن 5.1.1 از همه برنامه هام backup گرفتم یعنی همشون تو 5.1.1 کار می کردن من هر برنامه ای رو از هر سایتی می گرفتم نصب می شد و اصلا به اسم کرک سرو کار نداشتم .یه روز برای نصب سیری انقدر با سیدیا ور ررفتم که گوشی بالا نمی اومد و رو آرم اپل گیر کرده بود
                    پس از کلی این ور و اونور تو سایت های مختلف به این نتیجه رسیدیم که باید ریستور کنیم ما چون گوشی کار کرده خریدیم و از 5.1.1 sh sh نگرفته بودیم تو سرور سیدیا و tinyumbrella گشتیم دیدیم sh sh برای هیج ورژنی نداره مجبور شدیم به 6.0.1 اپدیت کنیم با sn0wbreeze-v2.9.7 جیلبریک کنم و در ضمن AppSync 5+ رو هم نصب کردم.
                    الان می خوام بدونم :
                    1 . جدای از تترد بودن این جیلبریک (6.0.1)فرقش با چیلبریک پایدار 5.1.1 چیه ؟
                    2 . برنامه هایی که تو تصویری که گذاشتم با کادر سبز هستن رو نصب می کنم مشکلی ندارم ، فکر کنم منظور شما از کرک شده اینها هستن ؟
                    3 . برنامه هاب دانلودی سایت هم کادر زرد هستن رو نصب می کنم مشکلی نداره
                    3 . اما برنامه هایی که تو تصویر با کادر قرمز هستن رو نصب می کنم اپل ای دی می خواد ومشکل من دقیقاً اینجاس در حالی که تو 5.1.1 این مشکل رو نداشتم . آیا راهی هست بتونم این برنامه ها رو نصب کنم ؟
                    Capture.jpg
                    ویرایش توسط joharatashin : https://i-phone.ir/forums/member/92264-joharatashin در ساعت 27-01-2013, 01:34 AM

نظر

• آموزش جیلبریک تترد iOS 6.0.1 , 6.1 Beta برای پردازنده های A4 (آیفون و آیپاد)

فرق اين جيلبريك ها اينه كه براي هر بار خاموش شدن بايد جاست بوت بشه تا بشه از برنامه ها استفاده كرد!

براي برنامه ها بعضي ها براي ورژن ٦ سازگاري ندارن و يا درست كرك نشدن
                      برنامه هايي كه بدون مشكل نصب شدن آرم پي كه روي جيلبريك و جيل نصب ميشه اما اوني كه آناناس داره بايد روي جيلبريك نصب بشه مگه دو مشكل بالا باشه كه عرض كردم

نظر

• بوسیله آموزش پست اول میتونید نسخه نهایی iOS 6.1 نیز جیلبریک کنید , به صورت تترد !

لازم با ذکر است که :

این آموزش برای پردازنده های قبل از A5 که شامل دیوایس های زیر است جوابگو می باشد :

آیفون 3gs
                        آیفون 4
                        آیپاد تاچ 4

نظر

• سلام خدمت دوستان من 4s unlock دارم ورژن هم 6.0.1 هست الان با همین آموزش میتونم جیلبرک کنم ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ هر برنامه ای بخوام میتونم بریزم و...؟ ممنون میشم یه توضیح کوتاه بدید...

نظر

• نوشته اصلی توسط t.ahaa نمایش پست ها
                            سلام خدمت دوستان من 4s unlock دارم ورژن هم 6.0.1 هست الان با همین آموزش میتونم جیلبرک کنم ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ هر برنامه ای بخوام میتونم بریزم و...؟ ممنون میشم یه توضیح کوتاه بدید...
                            شما نمیتونید جیلبریک کنید این جیلبریک برای دستگاه های a4 هست
                            ماله شما a5 هست

نظر

• پس هیچ راهی نیست که من هم بتونم دستگاه خودم را جیلبرک کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط T.AHAA نمایش پست ها
                                پس هیچ راهی نیست که من هم بتونم دستگاه خودم را جیلبرک کنم ؟
                                فعلا خير
                                زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

صبر کنید ..
                                X