اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک iOS 5.1 بصورت Tethered با Redsn0w 9.10b6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط forsmile نمایش پست ها
    حرف شما صحيح ولي اين مطلب رو چندين مورد تست شده و نتيجه كار هم همون شكل كه عرض كردم بود. قصد جسارت نيست براي اطمينان بيشتر تو اولين فرصت يه فايل پيوست قرار ميدم
    منم روزی 1/2 مورد رو دارم عزیز ..
    جیلبریک دقیقا tethered هست !
    در مواردی که با کاستوم رستور کنیم قبل ازاستفاده از ibooty خاموش روشن که بشه دستگاه میاد بالا و به قول شما سیدیا و ... کار نمیده اما بعد از استفاده از ibooty بازم مشکل بوت خواهیم داشت .
    در مورد redsn0w که جیلبریک همون tethered هست و بارها این قضیه ثابت شده

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

• امیدجان کاری نداره یه نظرسنجی بذارکسانی که روی ۵.۱هستن نظربدن
      مثل روزروشنه که جلبریکش تترده وبعدازرستارت بالانمیاد
      من توسایتهای خارجی هم ندیدم که بگن این جلبریک semiهست

نظر

• نوشته اصلی توسط shams نمایش پست ها
        امیدجان کاری نداره یه نظرسنجی بذارکسانی که روی ۵.۱هستن نظربدن
        مثل روزروشنه که جلبریکش تترده وبعدازرستارت بالانمیاد
        من توسایتهای خارجی هم ندیدم که بگن این جلبریک semiهست
        دوست من شما اول تست کن بعد به نتیجه نرسیدی می تونی مطرح کنی مشکلتونو در ضمن فیلم آمادست می تونید مشاهده کنید شما هم اگر با دقت پیش برید موفق میشید !!

نظر

• سلام،
          دوستان من این کارو حدودا یک هفته پیش انجام دادم و حرف دوستمون {forsmile} درست هست.

نظر

دوست من شما اول تست کن بعد به نتیجه نرسیدی می تونی مطرح کنی مشکلتونو در ضمن فیلم آمادست می تونید مشاهده کنید شما هم اگر با دقت پیش برید موفق میشید !!
            عزیزمن امتحان کردم که میگم.بعدازخاموش وروشن کردن روی آرم اپل میمونه وهیچ حرکتی نمیکنه.
            تااینکه دوباره خاموش کنم وازطریق رداسنوبیارمش بالا.من خودم موندم تواین که شمامیگید میشه.
            اگربشه که حرف نداره ولی برای من متاسفانه جواب نداد.

نظر

خب فیلمی که میگی کجاست؟

نظر

• اینم خدمت شما shams عزیز
                video
                ویرایش توسط forsmile : https://i-phone.ir/forums/member/49672-forsmile در ساعت 11-04-2012, 09:06 PM

نظر

• منم وقتی خاموش میکنم باید با رداسنوبالابیارمش هرچی صبرکردم روشن نشد که !!!
                  ورژنم ۵.۱تترجیل کردم .

نظر

• دوستان یقینا یجای کارتون اشتباه هست اینکارو من به دفعات انجام دادم, و مشکلی هم نداشته.

دوستان عزیز لطفا فقط از این ورژن استفاده کنید redsn0w_mac_0.9.10b6 و redsn0w_win_0.9.10b6
                    به B6 توجه شود.
                    ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 11-04-2012, 10:02 PM

نظر

• آقا خبری از نسخه جيل برک پايدار يا همون آنتترد نيست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadreza.ara نمایش پست ها
                        آقا خبری از نسخه جيل برک پايدار يا همون آنتترد نيست؟
                        درصورت کوچکترین خبر در کمترین زمان اطلاع رسانی میشه دوست عزیز

نظر

اینم خدمت شما shams عزیز
                          video
                          ممنون.ولی برای تماشاکردنش بایدحتماعضوبشی وsign upکنی؟کی میره این همه راه رو

نظر

• گوشی من هم به که با همین نسخه از Redsn0w که تو پست اول قرار داده شده جیلبریک شده و به صورت سمی تیتر بالا میاد و مشکلی نیست، تا حالا هم چند بار این کار و کردم و مشکلی نبوده.

نظر

شما که حوصله نداری پس اینجا چیکار میکنی !!!
                              این هم user o pass من میخوای خودم برات sign in کنم اگه خسته میشی !!!
                              user : ga.police2@gmail.com
                              pass : 27274

نظر

اینم لینک مستقیم تقدیم به شما به همراه یه screen shot

ویرایش توسط forsmile : https://i-phone.ir/forums/member/49672-forsmile در ساعت 12-04-2012, 12:11 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X