اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک iOS 5.1 بصورت Tethered با Redsn0w 9.10b6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

cydia اگه بالا نمیاد یک بار گوشی رو خاموش و بعد به صورت just boot با redsnow بالا بیارید!
    درست میشه

نظر

nدوست عزیز با ایفون3gsلاک امریکا بیس بند06.15.00چی انلاک میشه؟یاTETHEREDاست یعنی با هر بار خاموش شدن باید با کامپوتر بالا بیاد؟؟/

نظر

من مراحل و میرم زلی جیل برک نمیشه موقعی که میخواد بره تو dfu تمام کار هایی که میگرو به ترتییب انجام میدم ولی ثانیه شمارش تا آخر میره بعد ارور میده که ظشما مراحل و درست انجام ندادید من 5.0.1 و خودم جیل برک کردم ولی به این مشکل نخوردم لطفاً راهنماییم کنید
        با تشکّر

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi_seyfollah نمایش پست ها
          من مراحل و میرم زلی جیل برک نمیشه موقعی که میخواد بره تو dfu تمام کار هایی که میگرو به ترتییب انجام میدم ولی ثانیه شمارش تا آخر میره بعد ارور میده که ظشما مراحل و درست انجام ندادید من 5.0.1 و خودم جیل برک کردم ولی به این مشکل نخوردم لطفاً راهنماییم کنید
          با تشکّر
          تنها دلیلش میتونه این باشه که مراحل رو درست انجام نمیدید شما ...
          میتونید اول گوشی رو ببرید dfu و بعد اقدام به جیلبریک کنید .

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

همه ی این کارا رو کردم گفتم که ورژن قبلی و خودم جیل برک کردم تازه برای هر بار روشن کردن این کارو می کردم

نظر

همه ی این کارا رو کردم گفتم که ورژن قبلی و خودم جیل برک کردم تازه برای هر بار روشن کردن این کارو می کردم
              اگر در ویندوز هستید شاید درایور آیفون در dfu را نمی شناسه و شاید هم داره windows update رو سرچ می کنه که همین باعث میشه اون ثانیه شمار تمام بشه

نظر

با تشکّر
                منم به اين مشكل برخوردم به احتمال زياد ويندوز شما ٧ ٦٤بيتي است و با جستجويي كه تو سايت هاي خارجي كردم اين باگي كه تو اين ورژن از رداسنو هستش يا با يه ويندوز ديگه جيلبريك كن يا صبر كن تو اپديت بعدي اين مشكل حل ميشه

Sent from my iPhone4.Tapatalk

نظر

هیچ کدوم از اینا نیست البته یه چیزی هست اول که رد اسنو رو باز می کنم یه پیغام INCOMPLETE ITUNES LIBRARY آخر پیغام هم نوشته could'nt load Mobiledevice.dll ولی من آخرین ورژن iTunes رو دارم

نظر

نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
                    منم به اين مشكل برخوردم به احتمال زياد ويندوز شما ٧ ٦٤بيتي است و با جستجويي كه تو سايت هاي خارجي كردم اين باگي كه تو اين ورژن از رداسنو هستش يا با يه ويندوز ديگه جيلبريك كن يا صبر كن تو اپديت بعدي اين مشكل حل ميشه

Sent from my iPhone4.Tapatalk
                    این مشکل redsn0w نیست بلکه باگ بزرگ ویندوزه !

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

ویندوزمم 32bit هستش

نظر

لطفاً یکی راهنمایی کنه

نظر

لطفاً یکی راهنمایی کنه

فک کنم شما باید 5.1_9B176_Restore.ipsw دانلود کنید رستور کنید. بعد هم تو اکسترا انتخاب ورزن و بعد dfu و بعد جیلبریک.بعد هم just boot کنید تمومه. من از دو تا ایپاد رو همین طوری کردم در کمتر از 5 min شد. اروری هم نمیده.

اگه گیر داد دیگه باید رو یه سیستم دیگه چک کنی

نظر

امروز تو سایتا زده بودن که هر کی os 5.1 باشه با redsn0w_win_0.9.10b6 جیلبیریک کرده باشه. از تو سیدبا می تونه corona رو نصب کنه انترد میشه. ibook هم راه می افته من که هر کاری کردم نشد...

دوستان هر کی کرده بگه... چیکار باید کرد...

نظر

جناب مدد madad مگه به جز این کار دیگه ایی میشه کرد
                              آقایان مثلا مدیر لطفا راهنماییم کنین.

نظر

بنده تست کردم بله کار می کرد اما بعضی وقتا بالا نمیاد

نظر

صبر کنید ..
                                X