اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک انتترد برای ایفون 4s و ای پد۲ منتشر شد , نظر شما !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
    دوستان جیلبریک شد.
    فقط باید گوشی رو خالی خالی کنید.ریست ال کنتاکت و سیتینگ بزنید و کار هایی که پست 303 گفته شده رو انجام بدید.
    تنها راه همین بود.موفق باشید
    خوب من هم به اين نتيجه رسيدم اما کانتکت هام رو چی کار کنم؟
    (رو سيم فقط يه شماره از هر نفر save مياکنه اما من رو هر نفر چند شماره دارم)
    ویرایش توسط Ahmadreza.ara : https://i-phone.ir/forums/member/81966-ahmadreza-ara در ساعت 21-01-2012, 08:06 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadreza.ara نمایش پست ها
      خوب من هم به اين نتيجه رسيدم اما کانتکت هام رو چی کار کنم؟
      (رو سيم فقط يه شماره از هر نفر save مياکنه اما من رو هر نفر چند شماره دارم)
      شما اکانت اپلتون رو توی گوشی توی قسمت سیتینگ توی ایکولد وارد کنید.بعد توی یکی از قسمت هاش مربوط به قسمت هایی میشه که میخواد روی سرور اپلود کنه.
      شما فقط شماره هارو تیک بزنو بقیه رو غیر فعال کن.بعد هر کاری که کردی.اخر کار که ریست ال کنتاکت و سیتینگ زدی و خواست گوشیت اکتیو بشه بزن با ایکولد بکاپ برگرده.بعد جیلبریک کن.
      موفق باشی:d

نظر

• یه سوال :

توی این مرحله هنوز باید صبر کرد یا گیر کرده ؟؟؟؟

نظر

شما اکانت اپلتون رو توی گوشی توی قسمت سیتینگ توی ایکولد وارد کنید.بعد توی یکی از قسمت هاش مربوط به قسمت هایی میشه که میخواد روی سرور اپلود کنه.
          شما فقط شماره هارو تیک بزنو بقیه رو غیر فعال کن.بعد هر کاری که کردی.اخر کار که ریست ال کنتاکت و سیتینگ زدی و خواست گوشیت اکتیو بشه بزن با ایکولد بکاپ برگرده.بعد جیلبریک کن.
          از دوست عزیزم کمال تشکر رو دارم با راهنمایی ایشون و بقیه دوستان بالاخره گوشی من هم جیل بریک شد !

نظر

• فكر كنم time out شده ! انتي ويروس خاموشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها
              فكر كنم time out شده ! انتي ويروس خاموشه ؟
              نه . تاثیر داره ؟؟؟

نظر

• مال من هم هر كاري ميكنم قسمت v پي n متصل نميشه
                Aconfiguration error occurred

خواهش میکنم راهنمایی کنید

نظر

• شايد...

نظر

• بابا جان وي n p نبايد وصل شه ! فقط آن كنيد ارور داد عيبي نداره !!!

نظر

• احتمالا تا فردا نسخه ویندوز رو هم میدن بیرون ما که صبر کردیم
                      وسط امتحانمون هم هست یکم دیگه صبر میکنیم
                      به جاش تو این مدت بازی دانلود میکنیم

نظر

• آخه وقتی ارور میده آف میشه!!!

بعدش چقدر باید صبر کرد تا ریست بشه؟!

نظر

يعنی فقط contact ام on باشه و بقيه off ديگه.....بعد چجوری backup رو شروع ميکنه؟
                          من يه icloud backup رو on کردم بعد backup now رو زدم يه 10mg بک آپ گرفت اما از camera roll بود و contact توش نبود...همينه يا ججوره ديگه بايد بگيرم؟

لينکی هست که با عکس توضيح داده باشه؟
                          اگه نه پس ميشه بگين دقيقاً بايد چی کار کنم?

فقط ميخوام بدونم که چجوری وقتی همرو off کردم و کانتکت رو on گذشتم رو سرور آپلود کنم
                          ویرایش توسط Ahmadreza.ara : https://i-phone.ir/forums/member/81966-ahmadreza-ara در ساعت 21-01-2012, 08:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها
                            بابا جان وي n p نبايد وصل شه ! فقط آن كنيد ارور داد عيبي نداره !!!

آخه وقتی ارور میده آف میشه!!!

بعدش چقدر باید صبر کرد تا ریست بشه؟!!!

نظر

• من بعد از چند بار وقتيpascode گوشيم off كردم خيلي راحت جيل شد پس كد گوشي يا ايپد خاموش كنيد

نظر

دوستان وی چیز چیز جیلبریک رو فعال میکنم اما وصل نمیشه

نیازی نیست کانکت بشه
                                فقط بزنید که ارور بده ( انگار این یه باگ در A5) که ازش استفاده کردن
                                نوع وی پی ان Ipsec Cisco هست و به IP 127.0.0.1 که خود دستکاه میشه
                                امکان کانکت شدن نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X