اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک Untethered برای iOS 5.0.1 منتشر شد . 'تبادل نظر'

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mnkhansari نمایش پست ها
    سلام . من جیلبریک کردم این مشکلات واسم پیش اومده:
    امکان اضافه کردن contacts و editامکان اضافه کردن
    امکان اضافه کردن reminder و امکان اضافه کردن event به calendars امکان اضافه کردن
    چه کار کنم؟
    عجیبه ، من این مشکل ندارم. یعنی در قسمت کاننکت هاتون علامت + بالای صفحتون ندارید؟!

نظر

• علامت + حذف شده

نظر

• نوشته اصلی توسط mnkhansari نمایش پست ها
        علامت + حذف شده
        میتونید یک اسکرین شات از صفحه ی اول کانتک هاتون بگذارید؟!

نظر

• سلام دوستان .من از imessage زیاد استفاده می کنم . ولی من از وقتی جیل آنتتر کردم 5.0.1 رو ، هر موقع داخل imsg هم در حال چت کردنم یعنی وقتی بازه هم صدای sms میاد . خیلی چیزه تو مخیه . شب یا محل کار . اگه کسی این مشکل رو بش بر خوردهه بگه . مرسی

نظر

• مشکل دیگه اینکه یه آیفون رو با redsnow b3 دوباره جیل کردم بدون مشکل انجام شد ولی یه آیفون دیگه هی می خوام اینکارو کنم اولش که نوشته ها می ریزه رو صفحه یه ارور میاد و جیل انجام نمیشه ! چه کار کنم..!!

نظر

• نوشته اصلی توسط neo00 نمایش پست ها
              سلام دوستان .من از imessage زیاد استفاده می کنم . ولی من از وقتی جیل آنتتر کردم 5.0.1 رو ، هر موقع داخل imsg هم در حال چت کردنم یعنی وقتی بازه هم صدای sms میاد . خیلی چیزه تو مخیه . شب یا محل کار . اگه کسی این مشکل رو بش بر خوردهه بگه . مرسی
              برنامه ی bitesms نصب کردین؟! در حالت silent چی!؟
              نوشته اصلی توسط neo00 نمایش پست ها
              مشکل دیگه اینکه یه آیفون رو با redsnow b3 دوباره جیل کردم بدون مشکل انجام شد ولی یه آیفون دیگه هی می خوام اینکارو کنم اولش که نوشته ها می ریزه رو صفحه یه ارور میاد و جیل انجام نمیشه ! چه کار کنم..!!
              میشه کامل توضیح بدید که بتونیم کمکتون کنیم؟!*دقیقا چه اروری؟!

نظر

• یه جیلبریک اومده. استفاده کنید خب.. چه خبره 70صفحه؟؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط mr. Maziar نمایش پست ها
                  یه جیلبریک اومده. استفاده کنید خب.. چه خبره 70صفحه؟؟!
                  دوست عزیز لطفا اسپم ندید

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
                    برنامه ی bitesms نصب کردین؟! در حالت silent چی!؟
                    نه هیچی نصب نیست . فکر کنم این مشکل همه گیر باشه . چون آیپاد خودم و آیفون دوستم و دااشم همه این مشکل رو داریم . سایلنت کنم خوبه ولی نمیخوام سایلنت کنم چون صدای صفحه کلیدمم میره .

میشه کامل توضیح بدید که بتونیم کمکتون کنیم؟!*دقیقا چه اروری؟!
                    ارور را خودم نخوندم مشکل دوستمه بیشترین چیزی که میدونم این بود که گفتم متاسفانه

نظر

• دوستان مصرف باطریشون چطوره .؟؟ من همیشه به wifi وصلم و imsg هم زیاد استفاده می کنم ولی حد اقل روزی یه بار باید شارژ کنم خیلی مصرف باطری زیاده . صبح شارژ کنم شبم باید شارژ کنم . شما چطوره مصرف باطریتون در چه حالتی.؟

نظر

• کلا که خودش تو این ورژن مصرف باتریش زیاد هست چه برسه به جیل کردن
                        مصرف زیاده

نظر

• باطری زیاد فرقی نکرده من همیشه روزی یه بار شارژ میکردم الانم همونه عینه همیشم باهاش کار میکنم.
                          ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 03-01-2012, 03:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط neo00 نمایش پست ها
                            ارور را خودم نخوندم مشکل دوستمه بیشترین چیزی که میدونم این بود که گفتم متاسفانه
                            شما این کارو انجام بدید

Extras-select IPSW-File 5.0.1-back-jailbreak!
                            مطمین بشید درست به dfu برید

نوشته اصلی توسط neo00 نمایش پست ها
                            دوستان مصرف باطریشون چطوره .؟؟ من همیشه به wifi وصلم و imsg هم زیاد استفاده می کنم ولی حد اقل روزی یه بار باید شارژ کنم خیلی مصرف باطری زیاده . صبح شارژ کنم شبم باید شارژ کنم . شما چطوره مصرف باطریتون در چه حالتی.؟
                            کلا اگر wifi همیشه بخواد روشن بمونه خوب طبیعیه.
                            ولی به نظر من مصرف باتری خیلی هم خوبه

نظر

• جیلبریک برای ایفون 4 اس نیومده هنوز؟

نظر

• نوشته اصلی توسط salehi14125 نمایش پست ها
                                جیلبریک برای ایفون 4 اس نیومده هنوز؟
                                خیر. در صورت ارائه ، انجمن اطلاع رسانی میکنه.

نظر

صبر کنید ..
                                X