اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک Untethered برای iOS 5.0.1 منتشر شد . 'تبادل نظر'

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط soroush-firouzi نمایش پست ها
    فکر کنم آقای تیم کوک الان سکته کنه :d
    اطمينان داشته باش قبل از هر كسي خود كوك اين قضيه رو ميدونست. Dev team هم زير نظر خودشونه

نظر

دوستان چون ممکنه که اپل آپدیت بده و اکسپلویت این ورژن رو سریعا ببنده، پس زود رستور کنید و جیلبرک رو انجام بدید

نظر

من هر کاری میکنم دانلود نمیشه سرعتش خیلی پایینه

نظر

اقا گفته بودن امکان دانگرید رو به ورزن بعدی میدن پس چی شد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
            دوستان چون ممکنه که اپل آپدیت بده و اکسپلویت این ورژن رو سریعا ببنده، پس زود رستور کنید و جیلبرک رو انجام بدید
            نكران نباش دو تيم ميدونست كي اين جيل رو بده زماني كه تعطيلات كرسمس و حداقل يك هفته ابل تعطيل.

نظر

نوشته اصلی توسط farzad_behnoud نمایش پست ها
              نكران نباش دو تيم ميدونست كي اين جيل رو بده زماني كه تعطيلات كرسمس و حداقل يك هفته ابل تعطيل.
              باشه ولی ممکن هست حتی همین الان تیم کوک زنگ زده به افرادش گفته بیاید یه آپدیت بدید بعد بریم تعطیلات

نظر

نوشته اصلی توسط einstein2010 نمایش پست ها
                عزیز برادر من 15 دادم بلوتوث رو نصب کردم روی 4.3.5 اونوقت 5 و 5.0.1 کارنمیکنه.پس حتما یک مساله ای هست که من مبپرسم 4.3.5 رو آنتیتر میکنه یا نه
                دوست عزیز به هر حال منتظر جیلبریک untetherd 4.3.5 نباشید . چون دیگه فکر نمیکنم هکر ها دلیلی ببینند روش وقت بزارن.

شما یا میتونید روی همون 4.3.5 و به صورت tetherd بمونید یا میتونید به 5.0.1 برید و منتظر آپدیت جدید سلست باشید . در صورت آپدیت شدن سلست شما نیاز به پرداخت وجه ندارید و برنامه واستون آپدیت میشه !

نظر

باشه ولی ممکن هست حتی همین الان تیم کوک زنگ زده به افرادش گفته بیاید یه آپدیت بدید بعد بریم تعطیلات
                  فروش ابل كمي بايين مياد يك جيل بدنبالش مياد و بعد از ٢ هفته ورزن جديد. سيست فروش ابل هستش اين

نظر

من shsh ورژن 5.0 رو دارم حالا از داخل گوشی به 5.0.1 که حجمش 44 مگا بایت هست آپدیت می کنم تا انشاالله از شر این تیتر راحت شم

نظر

روی ایپد 1 تست شد به خوبی انجام شد

i love you pod2g

نظر

نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
                        من هر کاری میکنم دانلود نمیشه سرعتش خیلی پایینه
                        http://www.i-phone.ir/forums/post556672-3.html

نظر

خدا رو شکر من چند روز پیش بردم ۵.۰.۱ و shsh هم سیدیا گرفت رو pc و میل و فلش هم ذخیره کردم :دی

Send From iPhone 4 iOS 5 With Tapatalk

نظر

چرا وا ما ریستور نمیشه به 5.0.1؟
                            همش ارور unknown میده؟

نظر

فعلا در حال ریستور هستم، بعد از ریستور نتیجه تست روی آیپاد 3 هم اعلام میکنم

نظر

لینک مستقیم رد اسنو مک و ویندوز از سرور انجمن به پست 1 افزوده شد .

نظر

صبر کنید ..
                                X